Ванна. Яку вибрати?

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 28 авг 2017, 15:40

Здавалося б що може бути простіше ніж вибрати сантехніку, але коли хочеш зробити гарно та надійно та й ще щоб було зручно у майбутньому то намагаєшся дослідити всі варіанти. А видирати є з чого, якщо форма більш зрозуміло – те що може вписатись в існуючі розміри ванної кімнати. А ось з матеріалом з якого виготовлена ванна для мене не все зрозуміло. Те що ідеального матеріалу немає я теж розумію, і те що потрібно вибирати виходячи з власних потреб та очікувань. Ось потреби озвучити можу, а який же матеріал обрати не можу визначитись. Очікування від ванної прості – легкість у догляді (не забуваємо що квартиру роблю під здачу в оренду) надійність та міцність, ну і певно щоб гарною була. В мене є досвід використання як залізної ванни отак і душової кабінки з акрилу. Можу сказати що обидві мити не дуже легко. Хто що скаже про те як же все ж вибирати ванну?

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 28 авг 2017, 17:26

Тільки чавун.
Якщо квартира під оренду - то ставте українського виробництва за 150-180 зелених
Якщо не хочете витрат, але треба зовні більш-менш - китай за 300-400
Якщо для себе, якісно і недорого - Іспанія за 650-800
Ну а якщо потрібен шик - то Франція за 1500-3000
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 28 авг 2017, 21:00

Жив з усіма типами ванн (думаю не один такий) і скажу, що коли наші сусіди милися в сталевій ванні за стіною, було таке відчуття, що вони у нас миються у ванній. Акрилова вимагає більш трепетного обслуговування (дряпається легко), а якщо з гідромасажем наприклад, то всі ці віконця і поглиблення в стінах будуть завжди брудні, там залишається вода, піна і засихає потім. Так чавунна важка, але в порівнянні з матеріалом який ми заносимо в квартири для ремонту вона не вагома :) Ось головне, щоб вона в ліфт влізла інакше сходами не комільфо з нею тягнутися це точно.

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 29 авг 2017, 15:25

Залізна можу впевнено сказати легше миється. Переконана бо маю зараз ванну залізну, а душову акрилову. Помити легше залізну ванну, та й чоловік взагалі не користується душовою, кажу не впевнений що його акриловий піддон витримає.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 03 сен 2017, 17:25

Скільки людей, стільки й думок. Зараз сам вирішую акрил або сталь, точно не чавун, надто дорого для мене та й таку вагу встановити самому буде досить важко. Шум і тепловіддача мене не цікавлять. Мені найголовніше це її довговічність і практичність. Що б не страшно було що плями залишаться і таке інше. Зараз стоїть сталева. Знизу вже потерта і скол є один, але він уже так давно і не дратує. Як з акрилу змивається наприклад фарба для волосся або зеленка? На сталевих точно це слідів не залишає, а ось як з акрилом не знаю. Що порадите з практичного і довговічного? Бачив в магазині продається зі знижкою ванна 170 * 70 з низу темного кольору, товсте дно і по краях з внутрішньої сторони по колу посилена, теж потовщення, вставки якісь. Ось і ламаю голову що вибрати. Хоча не поспішаю з цим питанням, але збираю інформацію і для себе ще не вирішив яка ж краще.

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 04 сен 2017, 06:44

Сучасні миючі засоби легко впораються яз з металевою так і ванною з акрилу. А щодо надійності тут до чоловіків

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 04 сен 2017, 07:11

Не варто сильна намагатись використовувати миючі засоби, адже це все потім зливається у річки. Проста сода гарно справляється з більшістю забруднень, не смердить і не має негативних наслідків для природи і шкіри ваших рук.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 12 сен 2017, 17:47

Щоб не плодити нових тем, запитаю тут.
Якого виробника ванн порадите. Мені потрібна звичайна прямокутна ванна, без гідромасажу і ін.
1. Ravak - якість хороша, товщина акрилу 5-6 мм, але ціна від 380 євро, якби дорогувато.
2. KOLO - польський виробник, товщина акрилу 4-5 мм, ціна трохи нижча, але на форумах читав що цим виробником не надто задоволені.
3. Cersanit - теж Польща, товщина акрилу 3-4 мм, тобто ванна не дуже.
4. Інші європейські виробники - дорогі.
5. Китай - теж не те.
Хто якими користувався, поділіться досвідом.

Elen
Зареєстрований: 06 сен 2017, 21:46

Непрочитанное сообщение Elen » 01 окт 2017, 21:28

Пережили за останні 3 роки 2 переїзди. І відповідно, 2 капітальні ремонти.
Перший раз поставили нову чавунну ванну. Недешеву, хорошої якості. Але через деякий час від неї відколовся шматочок емалі (ніхто нічим по ній не стукав), на дні фактурний малюнок (щоб не ковзати) - важкувато чистити було.
У другій квартирі поставили акрилову джакузі. Мінус тільки один - трохи скрипить коли нею користуєшся. В іншому - суцільні плюси!
Чиститься дуже легко, матеріал приємний, не такий холодний, як чавун. Загалом ми дуже задоволені і нітрохи не шкодуємо про зроблений вибір (на користь акрилу).

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 02 окт 2017, 18:23

На мій погляд акрилова ванна все ж краще, ніж чавунна або сталева. Тут пишуть, що складно стежити за її чистотою і вона дуже легко дряпається, я б так не сказав. Акрил довговічний. Випадково зроблені на поверхні дрібні дефекти легко усуваються - досить просто обробити поверхню в місці відколу або тріщини шкіркою і відполірувати дефектні області. А головне акрилова ванна вимагає мінімум догляду для підтримки свого вигляду.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»