Для чого місту Яремче потрібен форум

Тут обговорюються питання та пропозиції щодо роботи даного форуму
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 23 июл 2017, 18:46

Хочу розповісти своє бачення щодо роботи форуму та його місії, яку я собі уявляю. Насамперед, сам дуже люблю гори та природу Карпат. Але, на жаль, сам наразі живу досить далеко від цього місця. Але вже за звичку майже років з 10 кожного року, а буває що й по декілька разів на рік, ми їздимо відпочивати у цей чудовий край. Цього року були взагалі враженими від відремонтованих доріг, і захотіли ми жити у цьому чудовому місці. Адже на наш (мій і дружини) погляд життя тут кардинально відрізняється від того як ми живемо зараз. Коли з вікна оселі щодня видно таку гарну природу то здається ніби живеш в раю, - так каже моя жінка. Тож для того щоб подарувати для неї рай було вирішено переїхати в Яремче. Адже тут можна не лише насолоджуватись природою, а ще й заробляти, для прикладу, здаючи помешкання приїжджим. Тож поки розглядаємо варіанти купівлі декількох квартир, одну для себе і пару для того щоб здавати в оренду приїжджим.
Для чого власне форум – для мене для того щоб зрозуміти чим живе Яремче, які мешканці тут, що хвилює їх, чим вони живуть, що їм подобається у місті, а що ні. Чи варто взагалі сюди переїжджати?
Що буде корисного для самого міста від функціонування такого форуму.
По-перше: Популяризація міста Яремче в Україні. Сподіваюсь що відвідуваність форуму буде достатньою, щоб сприяти поширенню інформації про можливість відпочинку у Яремче та розповісти якнайбільшій кількості людей про це гарне місце. А це в свою чергу буде позитивно впливати на збільшення потоку туристів та, відповідно, кращому економічному розвитку місцевих мешканців.
По-друге: Туристи будуть мати можливість почути з перших вуст місцевих жителів про туристичні пам’ятки, почитати реальні відгуки про умови проживання в різних закладах, запитати про ціни на базарі та в магазинах. Тобто турист їдучі в Яремче буде краще поінформований що його тут чекає, які ціни на житло, куди сходити та що подивитись.
По-третє: Коротенько – це моя власна вигода, а як же без неї? Тут, я буду, якщо куплю. Квартиру, чи будинок рекламувати свої послуги.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 25 июл 2017, 17:11

Ну радий бачити що й в моєму місті буде форум. Але, чесно кажучи, здається мені важко буде його зробити відвідуваним, адже населення як на мене замало проживає в нашому славному місті. Але, хай щастить, а час покажу. Зі свого богу, чим зможу допоможу.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 30 июл 2017, 21:28

Все залежить від бажання. І повірте це головне у будь-якій справі. Буде бажання то й світ можна підкорити, а дехто любить полежати на дивані та пиво попити, то в такий спосіб далеко не заїдеш. А щодо форуму, то добре що є, адже так можна знайти нових друзів, краще спланувати відпочинок в одному з найкращих для мене міст України. Насправді не багато є таких дійсно гарних міст, де так органічно сполучаються природа та цивілізація.

Ответить

Повернутись у розділ «Пропозиції та зауваження щодо роботи форуму»