Підвісний унітаз і інсталяція. Який вибрати, що врахувати

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 12 июл 2018, 10:28

Добрий дня всім. Знавці справи, дуже, дуже і дуже прошу допомоги. Часу "рити" інтернет немає можливості. Хочемо з'їздити до Польщі купити ванну. Ось вирішили і унітаз прихопити. Що купувати, поки що, не маю поняття (унітаз потрібен підвісний). Хотіли купити Roca Gap, давно були налаштовані на нього, але ось зараз перед самою поїздкою до Польщі, відмовилися - не подобається чаша. зовсім.
Є інсталяція Geberit, модель не знаю, але якщо це принципово важливо, то дізнаюся завтра, просто під рукою немає її.
Сподобалася модель Villeroy & Boch Subway 2.0 (дуже симпатична slim seat кришка, фірма вселяє довіру. Все подобається), але ціна не дуже сподобалася))) Ще знайшла модель Villeroy & Boch Subway compact / ціна нижче. Теж саме, тільки коротше ?? І кришка на малюнку товста і вже не така симпатична. Чи підійде цей компакт для підвісного унітазу, поруч з яким планується зробити гігієнічний душ (на стіні), або модель все-таки коротка ?? Ще зацікавила модель Ideal Standard Tesi rimless / aquablade.
Ще дивилася унітази, Laufen. Даже не пам'ятаю всіх назв. Допоможіть! Мало часу в запасі.
Загалом, потрібен:
* Підвісний;
* Безободковий; (Або акваблейд дуже хороший) ?;
* Сидіння з мікроліфтом (дюропласт (це кращий варіант?) Дуже сподобалося сидіння Villeroy & Boch Sleam seat, такі ж бачу і у Ideal standart) і швидкознімне;
* Під інсталяцію Geberit;
* Як це буває, потрібна хороша фірма, за невеликі гроші (якщо так буває :))
* Бюджет до 250 у.е. Якщо менше, то ще краще. Плануємо з Польщі везти
Перепрошую, за сумбур. Але, правда, буду рада допомоги. Оскільки не знаю хороших фірм в цій сфері, перечитати інформацію в інтернеті про всі фірми немає можливості. На Онлайнер, задавши параметр "підвісний унітаз" "колір білий", видає масу ВЕЛИЧЕЗНУ МАСУ варіантів, тому і не знаю, що дивитися.
P.S. Ще додам, подобаються моделі без жодних виямок (як Рока клин рим, як villeroy boch subway, у ідеал стандарту рівна чаша зовні)

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 12 июл 2018, 20:26

Galka, мені здається, що в 250 у.о. з сидінням ви не вкладетеся. Це якщо розглядати Віллерой. Сам збираюся брати унітаз цього виробника, але єдине, що знайшов НА АКЦІЇ коштувало близько 300 у.о. за комплект. Хоча, звичайно, залежить від моделі.

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 13 июл 2018, 17:05

Мені здається що не варто так сильно заморочуватися з вибором інсталяції, беріть перше що попадеться на очі. Інакше буде "Горе від розуму". Інсталяції всі приблизно однакові. Про Китай не говоримо. Все що вам потрібно знати - де буде стояти ваша інсталяція - біля стіни (кріпитися до стіни) або посеред приміщення (кріплення тільки ніжками). Для різних місць установки - інсталяції різні. Решта дрібниці на які не варто звертати увагу. Ваша інсталяція буде схована і ніхто її не буде бачити тож навіщо так сильно вибирати?

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»