Підвісний унітаз і інсталяція. Який вибрати, що врахувати

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 28 авг 2017, 14:45

Хочу встановити підвісний унітаз з інсталяцією. Варіантів та пропозицій цих самих інсталяцій в магазинах та в мережі дуже багато. Хотілося б почути підказки від людей з досвідом в цій справі. Чи можна заощадити і взяти якийсь Cersanit? Або краще не ризикувати і купувати дорожче на кшталт Grohe? Яка інсталяція найнадійніша? Які ще є нюанси встановлення та використання? Варто враховувати що все це з оглядом на те що квартира буде здаватися в короткотривалу оренду. Для себе бачу переваги підвісного унітазу в тому що легше прибирати саму ванну кімнату де встановлена така сантехніка.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 28 авг 2017, 17:35

З плюсів - зручно мити, тихіше забір води в бачок, ніби як надійніше.
Мінуси - більш складний монтаж, ціна, місця з'їдає багато.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 28 авг 2017, 17:38

З зручно мити погоджуся на 100%, інсталяція явно виграє.
З приводу тиші забору води - відносно, тому все залежить від механізму всередині. Просто в інсталяціях він як правило більш-менш фірмовий, а ось в звичайних унітазах частенько стоїть саме дешеве.
Надійність - аналогічно тиші. Правда варто додати, що механізм звичайного унітазу можна купити практично в будь-якому магазині сантехніки, а ось якщо поломиться щось в інсталяції - думаю проблем буде в рази більше.
Більш складний монтаж. Так, ставити складніше, але не настільки, щоб відмовитися, якщо є така можливість.
Ціна - знову ж все відносно.
Отже, якщо дозволяє можливість (в плані місця, розташування труб і т.д.) + фінанси - дуже рекомендую. Але ... не варто економити, якщо ставити то відомих фірм, а не китайський ширпотреб!
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 28 авг 2017, 21:10

Якщо будете плиткою викладати стіну де буде інсталяція врахуйте, що для того щоб виглядало гарно необхідно правильно задати положення системи інсталяції щодо швів облицювання. Так, кнопка зливного бачка повинна розташовуватися або по центру плитки, або по центру шва між плитками (інакше отримаєте неестетичну асиметрію). Тому інсталяцію монтують строго за розрахунком з припуском 2 мм, а укладання плитки завжди починають від кнопки зливу.

Seniora
Зареєстрований: 16 авг 2017, 17:56

Непрочитанное сообщение Seniora » 28 авг 2017, 21:12

Раніше ніколи не чула про таку конструкцію унітазу, але тепер почитала коментарі і захотілося у себе такий встановити. А яка ціна питання в середньому?

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 29 авг 2017, 15:21

Одними з найбільш надійних вважаються інсталяції фірми Grohe - практично не ламаються, з часом не просідають і не змінюють геометрію. Якщо раптом з'явилося бажання чи виникне необхідність замінити щось всередині, то ламати стіну не потрібно, всі деталі інсталяції легко відкручуються і витягуються через люк кнопки.

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 29 авг 2017, 15:22

У мене питання виникло певно трохи не технічного плану - на скільки зручний такий унітаз в експлуатації? Я просто ще ні в кого зі знайомих не бачила такого. Чи витримає він магу, а то пишуть що до 400 кг, але чесно кажучи не дуже віриться.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 03 сен 2017, 17:18

Я бачу тільки "за" підвісний. Унітаз такої конструкції висить у батьків вже років 5 мінімум, а у мене вдома з 2010 року. Ніяких тріщин на фаянсі і натяків на них немає. Провисань теж не спостерігається. Для доступу до механізму зробили дверцята з боку (місце дозволяло), вона жодного разу не знадобилась.
Максимум, що доводилося робити: підкручувати механізм кнопок для зливу. Але це робиться легко.
Iren писал(а):
29 авг 2017, 15:22
У мене питання виникло певно трохи не технічного плану - на скільки зручний такий унітаз в експлуатації? Я просто ще ні в кого зі знайомих не бачила такого. Чи витримає він вагу, а то пишуть що до 400 кг, але чесно кажучи не дуже віриться.
В експлуатації такийже як і звичайний унітаз, нічого незвичного, все те саме. Витримує він нормально вагу людини, ну хіба що не стрибав на нього.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 12 сен 2017, 15:51

Найголовніше в системі інсталяції для унітазу, це:
1. Бачок пластиковий повинен бути литий, а не китайський з неякісного пластика, з швом;
2. Кріплення, які кріплять інсталяцію до стіни, нарізні, з цілісного шматка металу. Китайські зі швом, з пресованої крихти, майже всі не витримують;
3. Кожух від конденсату повинен бути одягнений зверху на бачок. Деякі виробники поміщають його для чогось всередину бачка;
4. Сидіння самого унітазу, бажано з мікроліфтом брати.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 13 сен 2017, 10:15

Головними принципами обираючи варіанти ремонту та облаштування квартири для здачі в оренду має бути: зручність та комфорт для гостей і на другому місці практичність, тобто іншими словами простота у догляду і ремонті. Так ось, малоймовірно що красота підвісного унітазу вплине на вибір саме вашої квартири. Адже зручність унітазу що підвісного що звичайного однакова. Що на тому, що на іншому сидиш. А ось у обслуговуванні якщо щось поломиться то підвісний унітаз явно програє. Добре якщо не доведеться розбирати стіну щоб добратись до місце де необхідно зробити ремонт, навіть запасні частини знайти до інсталяції куди більш складно. А якщо розбирати стіну – скільки ваша квартира буде простоювати, а таке може статись, думаю кожен сантехнік погодиться що в ремонті звичайний унітаз однозначно легший. Тож чи варта красота ціною більш складного ремонту?

Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 12 июл 2018, 10:28

Добрий дня всім. Знавці справи, дуже, дуже і дуже прошу допомоги. Часу "рити" інтернет немає можливості. Хочемо з'їздити до Польщі купити ванну. Ось вирішили і унітаз прихопити. Що купувати, поки що, не маю поняття (унітаз потрібен підвісний). Хотіли купити Roca Gap, давно були налаштовані на нього, але ось зараз перед самою поїздкою до Польщі, відмовилися - не подобається чаша. зовсім.
Є інсталяція Geberit, модель не знаю, але якщо це принципово важливо, то дізнаюся завтра, просто під рукою немає її.
Сподобалася модель Villeroy & Boch Subway 2.0 (дуже симпатична slim seat кришка, фірма вселяє довіру. Все подобається), але ціна не дуже сподобалася))) Ще знайшла модель Villeroy & Boch Subway compact / ціна нижче. Теж саме, тільки коротше ?? І кришка на малюнку товста і вже не така симпатична. Чи підійде цей компакт для підвісного унітазу, поруч з яким планується зробити гігієнічний душ (на стіні), або модель все-таки коротка ?? Ще зацікавила модель Ideal Standard Tesi rimless / aquablade.
Ще дивилася унітази, Laufen. Даже не пам'ятаю всіх назв. Допоможіть! Мало часу в запасі.
Загалом, потрібен:
* Підвісний;
* Безободковий; (Або акваблейд дуже хороший) ?;
* Сидіння з мікроліфтом (дюропласт (це кращий варіант?) Дуже сподобалося сидіння Villeroy & Boch Sleam seat, такі ж бачу і у Ideal standart) і швидкознімне;
* Під інсталяцію Geberit;
* Як це буває, потрібна хороша фірма, за невеликі гроші (якщо так буває :))
* Бюджет до 250 у.е. Якщо менше, то ще краще. Плануємо з Польщі везти
Перепрошую, за сумбур. Але, правда, буду рада допомоги. Оскільки не знаю хороших фірм в цій сфері, перечитати інформацію в інтернеті про всі фірми немає можливості. На Онлайнер, задавши параметр "підвісний унітаз" "колір білий", видає масу ВЕЛИЧЕЗНУ МАСУ варіантів, тому і не знаю, що дивитися.
P.S. Ще додам, подобаються моделі без жодних виямок (як Рока клин рим, як villeroy boch subway, у ідеал стандарту рівна чаша зовні)

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 12 июл 2018, 20:26

Galka, мені здається, що в 250 у.о. з сидінням ви не вкладетеся. Це якщо розглядати Віллерой. Сам збираюся брати унітаз цього виробника, але єдине, що знайшов НА АКЦІЇ коштувало близько 300 у.о. за комплект. Хоча, звичайно, залежить від моделі.

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 13 июл 2018, 17:05

Мені здається що не варто так сильно заморочуватися з вибором інсталяції, беріть перше що попадеться на очі. Інакше буде "Горе від розуму". Інсталяції всі приблизно однакові. Про Китай не говоримо. Все що вам потрібно знати - де буде стояти ваша інсталяція - біля стіни (кріпитися до стіни) або посеред приміщення (кріплення тільки ніжками). Для різних місць установки - інсталяції різні. Решта дрібниці на які не варто звертати увагу. Ваша інсталяція буде схована і ніхто її не буде бачити тож навіщо так сильно вибирати?

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 29 сен 2018, 19:24

Недавно вибирали собі інсталяцію і підвісний унітаз. Начебто все просто, але витратили багато часу. Імениті сантехніки рекомендують розглядати інсталяції трьох брендів: Geberit, TECE і Grohе. Різниці і рекламацій по ним немає. За ціною ці інсталяції приблизно однакові.
Відмінності для споживача тільки в зовнішній кнопці. В принципі, різниці в ширині теж немає, але ми чомусь вибрали ширше.
По пристрою є невеликі відмінності: Геберит і Тесе - механічне управління, у Грое - пневматична. Пневматична швидше за все буде тихіше в експлуатації, але я якось не ризикнув. У разі необхідності, весь ремонт і регулювання проводиться через вікно, яке закриває кнопка. Ми собі взяли ТЕСЕ, тільки тому, що продавалася в комплекті з унітазом.
Підвісний унітаз вибрати набагато складніше Для початку зламайте голову про систему «Антисплеск» Потім почнете знаходити варіанти і їздити дивитися по магазинах сантехніки. Бажано звичайно ж і спробувати посидіти, але це не завжди можливо, тому що часто в магазинах інсталяція не прикріплена жорстко до стіни на вітрині і при спробі посидіти, підвісний унітаз може обірватися разом з усією конструкцією.
За «подивитися» вибір не великий. У кожній з мереж Епіцентру і Нової лінії всього потроху. Також можна подивитися в Агромат. Ну а купити все це зі знижкою в інтернеті
Також не забувайте, що до унітазу ще й кришку потрібно підібрати Кришки бувають звичайні, а так-же з мікроліфтом (плавне опускання або Soft-Close) Дуже часто кришки продаються в комплекті. Мало того, що це підходить по дизайну - це ще й значно дешевше. Якщо купувати нормальну кришку окремо - це, як правило, не дуже дешево.

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 30 сен 2018, 07:00

Як вибирати унітаз? Щоб був зручний – сядьте в магазині і випробуйте і зрозумієте ваше то чи ні. Більш практичний звичайно ж підвісний унітаз. Зручно прибирати зону біля і під унітазом. На рахунок інсталяції можете не хвилюватися купіть будь-який Geberit і не буде у вас ніяких проблем, вся конструкція легко і невимушено виймається і збирається навіть не надто обдарованим майстром, через віконце для кнопки. В принципі і сервіс є.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»