Чи потрібен дизайнер для ремонту квартири

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 27 авг 2017, 07:18

Намагаюсь розібратись для себе цінність роботи дизайнера для ремонту, а точніше кажучи остаточного зовнішнього вигляду квартири та її функціональності. Як на мене то послуги дизайнера більш потрібні при ремонті будинків величезною площею, а для ремонту квартири тим більше коли можна подивитись тисячі готових рішень в Інтернеті та й скопіювати для себе те що сподобається. Хочу просто вияснити чим може бути корисним дизайнер та його послуги при вирішенні того як буде виглядати квартира після ремонту.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 30 авг 2017, 07:51

Чесно кажучи, мені теж радили - візьми дизайнера, ти сам все так не продумаєш. Продумав, ще й як! Витрачати зайві гроші на людину, яка тебе послухає і зробить все так, як ти і хочеш - навіщо? З жінкою пройшлися по квартирі, подивилися-порахували, намалювали і віддали ремонтникам. Вийшла - красотища! Тепер є привід для гордості - самі своїми руками та мізками все придумали.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

IgorSh1
Зареєстрований: 06 дек 2017, 14:01

Непрочитанное сообщение IgorSh1 » 07 дек 2017, 11:17

В мене жінка сама собі дизайнер. Все спланувала, зробила, я тільки необхідні матеріали купував. А дизайнер - то витрачання грошей.

Heriha
Зареєстрований: 13 мар 2018, 14:23

Непрочитанное сообщение Heriha » 13 мар 2018, 14:28

у мене був випадок, коли я робила собі ремонт (кілька років тому), то в туалеті поклали зелену плитку...
симпатична на вигляд плитка, але приміщення маленьке, коли все зробили - вийшло похмуро, сумно, темно ... і ніяким освітленням не виправити тепер)) хоч переробляй! (А була б візуалізація - відразу подивилася б і інший варіант розглядала.
тепер ось ходжу тільки в 2-й санвузол - там світло, тепло.

до того ж дизайнери розпланують простір так, як проста людина зроду не подумала би)) (голова у дизайнера по-іншому пришита)

ще - Ви ніколи не замислювалися про те, скільки коштує ремонт в квартирі?
Відповідь - в кінцевому підсумку половину вартості квартири!
А вам ніколи не приходила в голову думка про те, що зробивши дорогі ремонт і перепланування вже через півроку ви можете почати сумніватися? Можете захотіти щось переробити? Та й взагалі «не там ця стіна стоїть, не туди світло падає, нікуди покласти всі речі, а ця плитка або шпалери наводять сум.

Так ось, дизайнери та архітектори саме для того і придумані, щоб заздалегідь правильно все продумати, розрахувати, зробити візуалізацію майбутніх приміщень (а сучасні комп'ютерні технології дозволяють робити з ідеї на папері фото нового простору!) При цьому, ми зробимо для Вас всі робочі креслення (план перепланування, розгортка стін, план стелі, план електрики, план теплих підлог, план розподілу освітлювальних приладів, план витяжки тощо) і Вам залишиться почати творити або запросити бригаду для втілення всіх задумів у життя (ми також можемо порекомендувати і кілька гідних бригад) ...
креслення Вам все одно десь робити
ще аргумент - ВЕСЬ проект з картинками коштує близько 2% від вартості ремонту (небагато на мій погляд, а якщо щось не так зробите - після адже шкода буде перероблювати і коштувати буде в рази дорожче?)
Кого змогла зацікавити пишіть, запитуйте. По можливості всім дам відповідь…

Smilivec
Зареєстрований: 21 ноя 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Smilivec » 15 мар 2018, 09:06

Дизайнеры – все то Приблуда для богатых или очень занятых. Так как нравится именно тебе не сможет предсказать ни один дизайнер. Дизайнер при проектировании учтет свои вкусы и приоритеты, а если вы будете самостоятельно то сделаете именно так как нравится вам и будет вам удобно, а не дизайнеру. Сам строил полностью дом для себя, со всеми ремонтами, коммуникациями и проектированиями. И доволен результатом, потому что я строил именно так как видел нужным, а не как нарисовал дизайнер.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 15:40

Жоден дизайнер не врахує всіх ваших побажань та бачення кінцевого продукту ремонту, тож все життя вибирав самостійно не лише матеріали а й всі меблі в квартиру та в будинок. Тим більше стільки готових дизайнерських рішень в гуглі – дивіться та обирайте що підходить саме для вас, навіщо за то платити комусь?

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»