Чи потрібен дизайнер для ремонту квартири

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 27 авг 2017, 07:18

Намагаюсь розібратись для себе цінність роботи дизайнера для ремонту, а точніше кажучи остаточного зовнішнього вигляду квартири та її функціональності. Як на мене то послуги дизайнера більш потрібні при ремонті будинків величезною площею, а для ремонту квартири тим більше коли можна подивитись тисячі готових рішень в Інтернеті та й скопіювати для себе те що сподобається. Хочу просто вияснити чим може бути корисним дизайнер та його послуги при вирішенні того як буде виглядати квартира після ремонту.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 30 авг 2017, 07:51

Чесно кажучи, мені теж радили - візьми дизайнера, ти сам все так не продумаєш. Продумав, ще й як! Витрачати зайві гроші на людину, яка тебе послухає і зробить все так, як ти і хочеш - навіщо? З жінкою пройшлися по квартирі, подивилися-порахували, намалювали і віддали ремонтникам. Вийшла - красотища! Тепер є привід для гордості - самі своїми руками та мізками все придумали.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

IgorSh1
Зареєстрований: 06 дек 2017, 14:01

Непрочитанное сообщение IgorSh1 » 07 дек 2017, 11:17

В мене жінка сама собі дизайнер. Все спланувала, зробила, я тільки необхідні матеріали купував. А дизайнер - то витрачання грошей.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»