Мольфари в Карпатах

Поради досвідчених туристів
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 26 авг 2017, 19:43

Так багато читав та бачив по телебаченню про мольфарів, але вживу ніколи не бачив і не спілкувався. Хтось вірить в їх існування і їх дар зцілювати людей та передбачати майбутнє? Кажуть що ніколи вони не бувають в людних місцях, а шукати їх потрібно там де людей практично не буває. Але ж хто покаже такі місця? Чи є такі люди на форумі що могли б відвести до мольфара. Не те що потрібно конкретно для чогось, просто дуже цікаво чи є таке насправді.

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 30 июн 2018, 18:11

Вважається що саме мольфари дійсні повинні не хизуватись своїми здібностями і не шукати публічності, адже чим більше людей знає про їхній дар тим менше вони сили будуть мати. Відомий місцевий мольфар Нечай був більше розкрученим рекламним туристичним проектом ніж мольфаром по суті. Справжні мольфари ще залишилися і якщо будете шукати, то обов'язково знайдете їх. У кожному глухому селі є свої бабці - знахарки і цілительки, тільки чутка про них переходить з уст в уста, а не у вигляді реклами адсенс в інтернеті. А в Карпатах цих глухих сіл дуууже багато. Це треба просто особисто поїздити і у місцевих розпитати, адже до сих пір є села в горах, де навіть інтернету немає, а мольфари напевно залишилися. Якщо найдете - то поділіться будь ласка в цій темі, або хоча б в особисте повідомлення, мені теж цікаво і хочу поспілкуватись з мольфаром, щоб скласти своє враження.

Mriynik
Зареєстрований: 20 май 2018, 12:37

Непрочитанное сообщение Mriynik » 01 июл 2018, 17:12

В якому столітті ви живете що вірите в таке? Які мольфари? Це те саме що в нас бабки що яйцем викочують… Не беруть гроші якби мольфари бо в тих селах де вони живуть за гроші нічого особливо й не купиш, а краще курочку чи свинку йому приволокти. Я розумію що люди які у відчаї ладні до чорта звернутись, вхопитись за любу соломинку, але пуста трата часу, краще його витратити на більш раціональні речі, які дійсно можуть принести користь.

Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 27 авг 2018, 07:51

Мольфари чи бабки-шептухи, народні цілителі грають на самому цінному з чим люди йдуть до них. В мене була досить давно дуже прикра зустріч з відомим колись, вже покійним нині останнім мольфаром, не буду називати його ім’я, настільки неприємні мої спогади про нього та його шарлатанство. Його «допомога» - чистої води шарлатанство, за яку я заплатила дуже високу ціну. Не дарма він так погано кінчив своє нікчемне життя. Люди якщо у вас проблеми, то краще звертайтесь до близьких вам людей, де ви дійсно можете розраховувати на допомогу, ніж до чужих людей, яких цікавить виключно меркантильній інтерес.

Ответить

Повернутись у розділ «Поради туристу»