Теплозберігаюча плівка на віконне скло

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 22 авг 2017, 21:27

Мені сказали, що нібито є якась теплозберігаюча плівка, яку можна наклеїти на віконне скло і це зменшить тепловтрати. Чи чув хтось що-небудь про таке, чи дійсно така плівка допомагає і стане тепліше?
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 12 сен 2017, 17:38

Meh писал(а):
22 авг 2017, 21:27
Мені сказали, що нібито є якась теплозберігаюча плівка, яку можна наклеїти на віконне скло і це зменшить тепловтрати. Чи чув хтось що-небудь про таке, чи дійсно така плівка допомагає і стане тепліше?
Є така плівка, допомагає, особливо якщо поклеїти її в два лої, а поверху оббити картоном, а потім пінопластом взагалі буде ефект термосу і за газ не буде потреби платити.

difug
Зареєстрований: 03 июн 2018, 21:38

Непрочитанное сообщение difug » 07 сен 2018, 20:32

В мене є досвід поклейки стрейч плівки на вікно. Зсередини вікна по краям проеклеїв двусторонній скотч і на нього цю стерйч плівку, вийшло що за малі гроші добавив ще одну камеру до існуючих і по відчуттям біля такого вікна трохи тепліше, тобто явна економія, правда не дуже естетично, але якщо не приглядатись да за тюллю то цю плівку й не видно взагалі

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»