Вибір терморегулятора для системи «тепла підлога»

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 22 авг 2017, 15:45

Друзі порадьте знову ж щось стосовно як і де вибирати терморегулятор. Щось мені подобається останнім часом все купувати на AliExpress через низькі ціни і просто шалений вибір. Але як завжди у медалі дві сторони. Ось і я не можу вибрати терморегулятор, хоча насправді їх не так вже й багато, але схоже що китайці самі в себе копіюють вже. І тому якому саме терморегулятору віддати перевагу не можу визначитись. Ще б хотілось щоб можна було керувати температурою та включенням, ввімкненням через Інтернет, але поки не знайшов такого.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 23 авг 2017, 16:53

Я не електрик і не купував на Аліекспрес, просто напишу як ми зробили.
У кухні теплі двожильні мати Деві в ванній Nexans, просто в той момент не було Деві потрібної площі. Терморегулятори обидва від Деві (у Nexans не було потрібного). Все працює. Терморегулятори брали найпростіші, я помітив за собою таку особливість брати в модельному ряді саме наворочене, а потім більшустю опцій не користуватися. Вирішили, що якщо в процесі захочемо програмований терморегулятор завжди зможемо його купити. У ванній підлогу планую не вимикати, особливо в осінньо-зимовий період щоб було сухіше. На кухні подивимося як себе буде вести централізоване опалення.
Я б звернув Вашу увагу більше на теплоізоляцію теплої підлоги, якщо Вам дозволяє висота стель підняти підлогу на 2-5 см краще її зробити, буде менше втрат тепла ,і, відповідно, грошей на оплату електроенергії. Ми не могли так зробити і тепер дуже про це шкодуємо.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»