Чим закрити панорамні вікна

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 21 авг 2017, 17:59

Вже відкрив теми про панорамні вікна, їх переваги та недоліки, які краще дерев’яні чи пластикові. А ще вирішив винести в окрему тему питання щодо того чим їх закривати. Адже панорамні вікна це гарно і дозволяє бачити все навколо. Але і тебе також добре буде видно з вулиці. А буває часом хочеться приватності. Тож чим закритись від сторонніх очей та й від сонця. Знову ж все це стосується квартири, яку буду здавати в оренду. Тобто на перший план має виходити практичність, легкість у догляді, ціна не дуже дорога. Знову ж поки що вирішив поставити ролети, а саме закритого типу.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 22 авг 2017, 13:50

Якщо не перший поверх то який сенс їх взагалі чимось закривати? Вони й називаються панорамні що краще бачити те що оточує, тим більше в такому мальовничому місці. Тюлі буде цілком достатньо для збереження вашого приватного життя. Ви ж не стоїте перед самим вікном в чому мати народила?

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 05 сен 2017, 20:10

Закривати вікна необхідно будь-які панорамні чи звичайні, адже буває сонце надто сильно світить, або з метою усамітнитись від навколишніх. А чим закривати – варіантів безліч. Я завжди шукаю в гугл-картинках. І вже що сподобається те й шукаю по магазинам.

Irinka
Зареєстрований: 11 июн 2018, 06:31

Непрочитанное сообщение Irinka » 11 июн 2018, 06:46

Для себя решила вопрос чем закрывать панорамные окна очень просто и довольно легко, есть такой сайт, не буду давать ссылку, чтобы не сочли рекламой – называется «Жалюзи-Сервис», там себе заказывала тканевые ролеты, которые по моему мнению есть лучшим вариантом для панорамных окон. Так вот замеры, переговоры по телефону, доставка по Украине заняли 3 дня, а установка вообще простая – самостоятельно за 20 минут одно окошко. Главное – удобство пользования ролетами и эстетический комфорт, я просто очень довольна таким решением на своих окнах

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 11 июн 2018, 07:11

Також думаю що тканеві ролети – кращий варіант для взагалі будь-яких вікон, особливо якщо виходять на сонячну сторону, зараз собі планую замовити, але не можу визначитись з матеріалом. На тому сайті що ви згадуєте Ірино запропоновані певно декілька сотень на вибір з різними малюнками. Та зразки представлені на сайті я би не назвала інформативними. От якби була можливість десь це побачити вживу чи хоча б в якісній поліграфії, бо не може визначитись саме з вибором матеріалу для ролетів.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 15:26

В кожної господині свої мурахи в голові щодо того чим закривати вікна і я в своєму будинку навіть і не думав втручатися в цей процес, бо жінка ще на етапі будівництва все вже вирішила, де які будуть штори та тюлі, зовсім не приймаючи моїх побажань на цей рахунок, а я й не дуже вболівав щодо цього, аби було чим прикрити вікна, практичності цей елемент майже не несе ніякої

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»