Інвестиції у квартиру в Яремче чи Києві, де вигідніше

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 22 июл 2017, 19:58

З падінням відсотків по депозитним ставкам у валюті в кілька разів все більше українців задумуються куди вкласти гроші. Так само і мені доводиться вирішувати досить важку проблему: як зберегти зароблене та бажано ще й трохи заробити, тобто куди вкласти, якщо розривати депозити. Одним з можливих варіантів інвестицій є купівля квартири з метою подальшої здачі її в оренду. І тут постає питання де ту саму квартиру купити. Якщо ви живете в великому місті, або в популярному серед туристів, то тут особливо думати не потрібно. Де живете там і купувати квартиру. Доходи будуть близько тих що і від депозитів, і навіть більше, гарантій збереження інвестицій більше і геморою також більше. Але як кажуть не можна всі яйця тримати в одній корзині. Тож якщо маєте забагато грошей на депозитах, то варто задуматись трохи їх розділити. Так само думаю і я зараз.

Але для мене, для людини що проживає в мало перспективному місті не варто гадаю купувати тут квартиру. Тож зір мій падає на Яремче або, буду банальним, Київ. Ось ці 2 міста і хочу порівняти в плані ефективності інвестицій у купівлю квартиру в цих містах і здачі її в оренду.

Почнемо з Києва, шукаємо пропозицію купити, трохи окреслюємо головні вимоги до квартири (в межах пішої доступності до метро, 5-10 хвилин), і певно це поки всі вимоги. Що маємо? Для прикладу:
ЖК Львівський квартал: 10 хв до метро «Лук’яновська», від 19 000 грн/м², термін здачі 1 кв. 2018
ЖК Seven: 8 хв до метро «Осокорки», від 18 060 грн/м², термін здачі 1 кв. 2019
Тобто фактично за 20 тис грн. Метр можна знайти досить непогану квартиру у новобудові.
Беремо середню двокімнатну квартиру площею 50 кв.м. і маємо ціну такої квартири 1 млн.грн.
Тепер шукаємо за скільки будемо здавати, тут розкид доволі широкий, але можна гадаю орієнтуватись на 10 тис грн. На місяць. Візьмемо що місяць ми шукаємо орендатора, тобто 11 міс * 10 тис.грн = 110 тис грн. заробимо за рік.

Тепер візьмемо, для прикладу, так само квартиру у новобудові в Яремче. Будує компанія Галицькій двір ЖК «Скеля». На сьогодні вартість квартир 11800 за метр. Беремо так само 1 чи 2 кімнатну квартиру площею 50 кв. метрів і маємо ціну 50 * 11800 = 590 тис. грн. Тобто майже за ті самі гроші можна купити 2 квартири вартістю 1 млн. 200 тис. грн. Здаємо дві квартири подобово, за ціною 500 грн, здаємо 20 днів на місяць і 6 місяців на рік (весна та осінь - мертвий сезон). Рахуємо 500 грн * 20 * 6 = 60 тис. Грн.. Ще, з цієї суми варто вирахувати прибирання та прасування білизни, роботу з поселення та виселення.

Не враховував при розрахунках необхідної суми на ремонт квартир, адже квартиру що в Києві, що в Яремче приблизно однаково буде коштувати зробити ремонт.

Отже спробую підсумувати. Як би не хотілось жити в Яремче, але інвестувати краще все ж в квартиру, як це роблять більшість українців, у столиці.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 23 июл 2017, 08:01

Що ж вставлю своїх пару думок щодо оренди та інвестиційної привабливості купівлі квартири в Києві та Яремче. Ліквідність квартир у Києві досить низька і здати в оренду житло буде досить важко, особливо враховуючи ту ціну, що ви вказали. З 10 тис. грн. необхідно мати квартиру з дуже гарним ремонтом та меблями. І в перспективі мало шансів продати квартиру у Києві за ті ж гроші що купили. Інвестори не дуже поспішають до української столиці. І як на мене куди більш приваблива інвестиція саме у Яремче. Тут все якраз навпаки є відкладений попит, тобто за кілька років нерухомість лише дорожчати. І чому ви порахували лише 6 місяців, повірте зараз цілий рік їздять туристи у Яремче, і восени та весною також, можливо трохи менше, але вони є. І ціни в високий сезон – катання на лижах – зазвичай дорожче в 2 рази і всі пропозиції зі здачі житла фактично заняті. Тобто знайти кому здати буде набагато легше, ніж в столиця. Я за Яремче, адже це чисте повітря, а значить здоров’я, а в Києві – загазованість, бруд та смог. Але вибір, звичайно, за кожним з нас.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 31 июл 2017, 19:48

Також зараз знаходимося у роздумах щодо інвестицій в нерухомість в Карпатах. Але більше схиляємось до місцевості де є мінеральні води. До речі, в Українських Карпатах налічується понад 800 джерел і свердловин лікувальних мінеральних вод, багато з них – унікальні. Але дуже хочеться поєднання цивілізації і природи – дуже вдалий приклад саме Яремче, а з другого боку Кваси – безліч джерел унікальної мінеральної води. І поки Кваси маловідоме місто, якщо порівнювати з тим самим Трускавцем чи Моршином, то й вкласти в нерухомість саме там на мою гадку доволі перспективно.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 31 июл 2017, 20:35

Вопрос еще относительно выбора наиболее выгодного времени для покупки недвижимости в Яремче или, в общем, в Карпатах. Кто как думает относительно перспектив такой недвижимости. Имеют ли перспективы роста цен на жилье такие небольшие населенные пункты как Яремче, Микуличин, Татаров, и т.д.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 31 июл 2017, 20:48

Не дивлячись на арифметику цифр, яка кричить на користь Києва, серце лежить до Яремче. І коли тобі подобається те що ти робиш, те де ти живеш, то чи не це є та гармонія до якої прагне людина. Мій вибір Яремче. Хоча більшість українців, значно більше вважають інакше і це їх право.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 авг 2017, 08:06

Як оподатковується здача подобово квартир в оренду? Чи необхідно реєструватись як підприємець для цього? Чи хто страхує квартиру та майно і скільки це коштує, адже можуть приїхати у вашу квартиру не дуже добрі дядьки та все там потрощити.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 06 авг 2017, 20:28

Як на мене то на сьогодні інвестиції у нерухомість програють тим самим депозитам у валюті, навіть зважаючи на менші відсотки. Врахуйте вартість квартири, вартість ремонту, меблі, потім комунальні платежі, амортизація квартири, меблів та ремонту. І будуть ваші інвестиції відбиватись років з 20, і це в кращому випадку. То чи варто так напружуватись – покласти в банк не паритись з податковими, сусідами які завжди будуть невдоволені вашими квартирантами. Більше нервів піде, аніж буде заробіток.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 07 авг 2017, 06:21

Sidr писал(а):
06 авг 2017, 20:28
Як на мене то на сьогодні інвестиції у нерухомість програють тим самим депозитам у валюті, навіть зважаючи на менші відсотки. Врахуйте вартість квартири, вартість ремонту, меблі, потім комунальні платежі, амортизація квартири, меблів та ремонту. І будуть ваші інвестиції відбиватись років з 20, і це в кращому випадку. То чи варто так напружуватись – покласти в банк не паритись з податковими, сусідами які завжди будуть невдоволені вашими квартирантами. Більше нервів піде, аніж буде заробіток.
Знаете, есть в русском языке такая подходящая к нашей ситуации поговорка – «без труда не вытащишь рыбку из пруда». Так и у нас инвесторы хотят вложить деньги и ничего не делая получать прибыль и иметь с100-процентную гарантию сбережения своих инвестиций. Я не против депозитных вкладов, и каждый вид инвестиций имеет право на существование. Но больше половины банков за последние пару лет в Украине просто исчезли. Где гарантия что ситуация не повторится именно с вашим банком, где вы разместили депозит? Как по мне квартира пусть и более хлопотный вид инвестиций, но куда более надежный. Инфляция ее не съест, и не лопнет она в один момент. А каждому решать самостоятельно, я высказала свою точку зрения ни к чему не призывая, хотите – несите в банк, я для себя пока в поиске недвижимости, точнее даже пока региона для покупки недвижимости.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 08 авг 2017, 22:06

Міні-готель родичів в Яремче працює з незначним прибутком, якщо не в нуль, при тому що майже всю роботу роблять самі, тобто майже без найманого персоналу. Це до питання про здачу житла в оренду, пропозиція перевищує попит і зараз вкладати в нерухомість в Яремче - саме безглузда інвестиція. Тим більше якщо хтось зміг заробити 30-50 тис. доларів, то чому б не вкласти саме туди де він і заробив ці гроші, це б було цілком логічно.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 08 авг 2017, 22:22

Mustafa писал(а):
08 авг 2017, 22:06
Міні-готель родичів в Яремче працює з незначним прибутком, якщо не в нуль, при тому що майже всю роботу роблять самі, тобто майже без найманого персоналу. Це до питання про здачу житла в оренду, пропозиція перевищує попит і зараз вкладати в нерухомість в Яремче - саме безглузда інвестиція.
Ой щось мені підказує що лукавите ви або не володієте ситуацією. Ви візьміть телефони тих хто здає в оренду житло і поцікавтесь коли є вільні місця і почуєте що до кінця літа вже давно все зайнято. І ціну оренди я б не назвав дешевою, то чого ваші родичі працюють без прибутку я не розумію. А щодо попиту то він сталий і практично круглий рік.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»