Інвестиції у квартиру в Яремче чи Києві, де вигідніше

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 22 июл 2017, 19:58

З падінням відсотків по депозитним ставкам у валюті в кілька разів все більше українців задумуються куди вкласти гроші. Так само і мені доводиться вирішувати досить важку проблему: як зберегти зароблене та бажано ще й трохи заробити, тобто куди вкласти, якщо розривати депозити. Одним з можливих варіантів інвестицій є купівля квартири з метою подальшої здачі її в оренду. І тут постає питання де ту саму квартиру купити. Якщо ви живете в великому місті, або в популярному серед туристів, то тут особливо думати не потрібно. Де живете там і купувати квартиру. Доходи будуть близько тих що і від депозитів, і навіть більше, гарантій збереження інвестицій більше і геморою також більше. Але як кажуть не можна всі яйця тримати в одній корзині. Тож якщо маєте забагато грошей на депозитах, то варто задуматись трохи їх розділити. Так само думаю і я зараз.

Але для мене, для людини що проживає в мало перспективному місті не варто гадаю купувати тут квартиру. Тож зір мій падає на Яремче або, буду банальним, Київ. Ось ці 2 міста і хочу порівняти в плані ефективності інвестицій у купівлю квартиру в цих містах і здачі її в оренду.

Почнемо з Києва, шукаємо пропозицію купити, трохи окреслюємо головні вимоги до квартири (в межах пішої доступності до метро, 5-10 хвилин), і певно це поки всі вимоги. Що маємо? Для прикладу:
ЖК Львівський квартал: 10 хв до метро «Лук’яновська», від 19 000 грн/м², термін здачі 1 кв. 2018
ЖК Seven: 8 хв до метро «Осокорки», від 18 060 грн/м², термін здачі 1 кв. 2019
Тобто фактично за 20 тис грн. Метр можна знайти досить непогану квартиру у новобудові.
Беремо середню двокімнатну квартиру площею 50 кв.м. і маємо ціну такої квартири 1 млн.грн.
Тепер шукаємо за скільки будемо здавати, тут розкид доволі широкий, але можна гадаю орієнтуватись на 10 тис грн. На місяць. Візьмемо що місяць ми шукаємо орендатора, тобто 11 міс * 10 тис.грн = 110 тис грн. заробимо за рік.

Тепер візьмемо, для прикладу, так само квартиру у новобудові в Яремче. Будує компанія Галицькій двір ЖК «Скеля». На сьогодні вартість квартир 11800 за метр. Беремо так само 1 чи 2 кімнатну квартиру площею 50 кв. метрів і маємо ціну 50 * 11800 = 590 тис. грн. Тобто майже за ті самі гроші можна купити 2 квартири вартістю 1 млн. 200 тис. грн. Здаємо дві квартири подобово, за ціною 500 грн, здаємо 20 днів на місяць і 6 місяців на рік (весна та осінь - мертвий сезон). Рахуємо 500 грн * 20 * 6 = 60 тис. Грн.. Ще, з цієї суми варто вирахувати прибирання та прасування білизни, роботу з поселення та виселення.

Не враховував при розрахунках необхідної суми на ремонт квартир, адже квартиру що в Києві, що в Яремче приблизно однаково буде коштувати зробити ремонт.

Отже спробую підсумувати. Як би не хотілось жити в Яремче, але інвестувати краще все ж в квартиру, як це роблять більшість українців, у столиці.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 23 июл 2017, 08:01

Що ж вставлю своїх пару думок щодо оренди та інвестиційної привабливості купівлі квартири в Києві та Яремче. Ліквідність квартир у Києві досить низька і здати в оренду житло буде досить важко, особливо враховуючи ту ціну, що ви вказали. З 10 тис. грн. необхідно мати квартиру з дуже гарним ремонтом та меблями. І в перспективі мало шансів продати квартиру у Києві за ті ж гроші що купили. Інвестори не дуже поспішають до української столиці. І як на мене куди більш приваблива інвестиція саме у Яремче. Тут все якраз навпаки є відкладений попит, тобто за кілька років нерухомість лише дорожчати. І чому ви порахували лише 6 місяців, повірте зараз цілий рік їздять туристи у Яремче, і восени та весною також, можливо трохи менше, але вони є. І ціни в високий сезон – катання на лижах – зазвичай дорожче в 2 рази і всі пропозиції зі здачі житла фактично заняті. Тобто знайти кому здати буде набагато легше, ніж в столиця. Я за Яремче, адже це чисте повітря, а значить здоров’я, а в Києві – загазованість, бруд та смог. Але вибір, звичайно, за кожним з нас.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 31 июл 2017, 19:48

Також зараз знаходимося у роздумах щодо інвестицій в нерухомість в Карпатах. Але більше схиляємось до місцевості де є мінеральні води. До речі, в Українських Карпатах налічується понад 800 джерел і свердловин лікувальних мінеральних вод, багато з них – унікальні. Але дуже хочеться поєднання цивілізації і природи – дуже вдалий приклад саме Яремче, а з другого боку Кваси – безліч джерел унікальної мінеральної води. І поки Кваси маловідоме місто, якщо порівнювати з тим самим Трускавцем чи Моршином, то й вкласти в нерухомість саме там на мою гадку доволі перспективно.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 31 июл 2017, 20:35

Вопрос еще относительно выбора наиболее выгодного времени для покупки недвижимости в Яремче или, в общем, в Карпатах. Кто как думает относительно перспектив такой недвижимости. Имеют ли перспективы роста цен на жилье такие небольшие населенные пункты как Яремче, Микуличин, Татаров, и т.д.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 31 июл 2017, 20:48

Не дивлячись на арифметику цифр, яка кричить на користь Києва, серце лежить до Яремче. І коли тобі подобається те що ти робиш, те де ти живеш, то чи не це є та гармонія до якої прагне людина. Мій вибір Яремче. Хоча більшість українців, значно більше вважають інакше і це їх право.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 авг 2017, 08:06

Як оподатковується здача подобово квартир в оренду? Чи необхідно реєструватись як підприємець для цього? Чи хто страхує квартиру та майно і скільки це коштує, адже можуть приїхати у вашу квартиру не дуже добрі дядьки та все там потрощити.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 06 авг 2017, 20:28

Як на мене то на сьогодні інвестиції у нерухомість програють тим самим депозитам у валюті, навіть зважаючи на менші відсотки. Врахуйте вартість квартири, вартість ремонту, меблі, потім комунальні платежі, амортизація квартири, меблів та ремонту. І будуть ваші інвестиції відбиватись років з 20, і це в кращому випадку. То чи варто так напружуватись – покласти в банк не паритись з податковими, сусідами які завжди будуть невдоволені вашими квартирантами. Більше нервів піде, аніж буде заробіток.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 07 авг 2017, 06:21

Sidr писал(а):
06 авг 2017, 20:28
Як на мене то на сьогодні інвестиції у нерухомість програють тим самим депозитам у валюті, навіть зважаючи на менші відсотки. Врахуйте вартість квартири, вартість ремонту, меблі, потім комунальні платежі, амортизація квартири, меблів та ремонту. І будуть ваші інвестиції відбиватись років з 20, і це в кращому випадку. То чи варто так напружуватись – покласти в банк не паритись з податковими, сусідами які завжди будуть невдоволені вашими квартирантами. Більше нервів піде, аніж буде заробіток.
Знаете, есть в русском языке такая подходящая к нашей ситуации поговорка – «без труда не вытащишь рыбку из пруда». Так и у нас инвесторы хотят вложить деньги и ничего не делая получать прибыль и иметь с100-процентную гарантию сбережения своих инвестиций. Я не против депозитных вкладов, и каждый вид инвестиций имеет право на существование. Но больше половины банков за последние пару лет в Украине просто исчезли. Где гарантия что ситуация не повторится именно с вашим банком, где вы разместили депозит? Как по мне квартира пусть и более хлопотный вид инвестиций, но куда более надежный. Инфляция ее не съест, и не лопнет она в один момент. А каждому решать самостоятельно, я высказала свою точку зрения ни к чему не призывая, хотите – несите в банк, я для себя пока в поиске недвижимости, точнее даже пока региона для покупки недвижимости.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 08 авг 2017, 22:06

Міні-готель родичів в Яремче працює з незначним прибутком, якщо не в нуль, при тому що майже всю роботу роблять самі, тобто майже без найманого персоналу. Це до питання про здачу житла в оренду, пропозиція перевищує попит і зараз вкладати в нерухомість в Яремче - саме безглузда інвестиція. Тим більше якщо хтось зміг заробити 30-50 тис. доларів, то чому б не вкласти саме туди де він і заробив ці гроші, це б було цілком логічно.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 08 авг 2017, 22:22

Mustafa писал(а):
08 авг 2017, 22:06
Міні-готель родичів в Яремче працює з незначним прибутком, якщо не в нуль, при тому що майже всю роботу роблять самі, тобто майже без найманого персоналу. Це до питання про здачу житла в оренду, пропозиція перевищує попит і зараз вкладати в нерухомість в Яремче - саме безглузда інвестиція.
Ой щось мені підказує що лукавите ви або не володієте ситуацією. Ви візьміть телефони тих хто здає в оренду житло і поцікавтесь коли є вільні місця і почуєте що до кінця літа вже давно все зайнято. І ціну оренди я б не назвав дешевою, то чого ваші родичі працюють без прибутку я не розумію. А щодо попиту то він сталий і практично круглий рік.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 18 авг 2017, 21:18

Скільки людей, стільки й думок. Комусь подобається Київ, комусь Яремче і це нормально. Кожен сам обирає для себе що йому краще і голосує своєю гривнею. Порівняйте населення Києва і Яремче і зрозумієте скільки і як голосували. Хоча сам люблю страшенно Карпати, але жити хочу саме у Києві. А саме головне коли є можливість вибору, де ти хочеш жити, з ким і як і це головне, а де саме хай кожен обирає самостійно.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 19 авг 2017, 17:53

Що кожен обирає сам – це все зрозуміло, але інвестора цікавить питання куди вкласти гроші, і тут вже від вибору залежить успіх або невдача. Тому тут підхід повинен, в першу чергу, бути не на те що подобається саме тобі, а де є перспектива. А загальні тенденції сучасності – це здоровий спосіб життя. А за яким здоров’ям люди сьогодні їдуть з Києву, де температура 32°С, на море де пече ще більше і в тіні за 40. Що приємного в такому відпочинку? Коли ви зранку крадькома біжите на море щоб пару раз скупатись і бігом назад в номер де працює кондиціонер. Це називається свіже морське повітря? Це і є здоровий спосіб життя, коли від сонця на попечених спинах з’являються пухирі? Чи може Київ більшість обрали бо там здорова атмосфера та екологічно чистий район, корисний для здоров’я. Ні, на жаль більшість там живе виключно з-за роботи. Я ж особисто працюю фрілансером і ніяк не прив’язаний до місця. І якщо вибирати між Карпатами і тім самим Києвом, то мій вибір зрозумілий. Карпати мають перспективи, особливо враховуючи потепління клімату і в самій Україні. Раніше лікарі прописували їхати на море літом вигрітись тим, хто часто хворіє застудними захворюваннями взимку, а зараз вигрітись і навіть згоріти можна і в столиці – так пече сонечко. А ось дійсно чисте повітря з відносно прохолодним літом, та не надто холодною зимою, зате з великою кількістю снігу може запропонувати, для прикладу Яремче.
Що зазвичай відпочиваючий робить на морі – лежить на пляжі та лежить у номері ховаючись від спеки.
Що робить турист в Карпатах – ходить в гори, дихає дійсно чистим повітрям, п’є воду з джерел.
Де більш корисно жити та відпочивати для здоров’я? Куди підуть інвестиції в майбутньому?

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 19 авг 2017, 21:06

Если выбирать куда переезжать между Киевом и Карпатами, то лучше выберите Ивано-Франковск. Инфраструктура, магазины, кафе, бары, клубы, театр, кино, цены на жилье, питание по сравнению низкие, коммуналка одна из самых дешевых по Украине, куча мероприятий для айтишников. Карпаты, Львов в нескольких часах езды, за городом много мест для пикника, есть озеро, 2 реки, хороший парк и еще кучу всего. Если вы планируете больше любоваться природой то возможно он не подойдет, если же больше работать то все есть для того. Получается и развитая инфраструктура большого мегаполиса и недалеко автомобилем горы.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 21 авг 2017, 15:07

Ulyanka писал(а):
19 авг 2017, 21:06
Если выбирать куда переезжать между Киевом и Карпатами, то лучше выберите Ивано-Франковск.
Тут обговорюється питання не куди краще переїжджати жити, а куди краще інвестувати гроші, і саме порівняти міста Київ та Яремче. І це питання знову ж досить проблемне, якщо інвестувати з метою перепродати через пару років, то не факт що на цьому можна заробити, якщо здавати в оренду то дуже багато проблем, особливо якщо подобово, а в Яремче певно ніхто й не орендує на тривалий термін. А чужими руками здавати за певний відсоток, я таку ситуацію бачив в іншому курортному місті – працівниця намагається вселити клієнтів без відома господаря.

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 29 авг 2017, 19:13

Якщо хочете інвестувати в нерухомість, і саме головне маєте що інвестувати, тобто гроші, можна в любій валюті, то краще інвестувати в нерухомість в Грузії, для прикладу в Батумі.
Поясню чому і які переваги перед інвестиціями в Україні, будь то в Києві чи любому курортному місті.
- При оформленні власності на квартиру в новобудові варто заплатити всього 40 доларів, ніяких податків інших при оформленні договору купівлі немає;
- Ціна на двокімнатну квартиру в Батумі близько 40 тис. доларів;
- Немає ніякого податку на нерухомість;
- Якщо будете здавати квартиру в оренду необхідно заплатити 5 відсотків податку на прибуток;
- Багато пропозицій забудовників де вам запропонують квартиру з готовим ремонтом і подальшою організацією оренди вашої квартири;
- Ніяких обмежень для купівлі нерухомості іноземцями, і українцями в тому числі немає, паспорт, гроші і ваше бажання вкласти в нерухомість саме в Грузії;
- Комунальні платежі за квартиру не дорожче ніж в Україні, самий дорогий газ, взимку за 2-кімнатну близько 60 доларів в місяць;
- Наявність у власності квартири вартістю від 35 тис. дає право претендувати на право отримання виду на проживання в Грузії, а в подальшому й отримати громадянство.

Порівняйте з умовами в нашій неньці, і скажіть куди краще інвестувати в Батумі, один з найвідоміших курортів світу на березі моря чи в Україну, де умови, м’яко кажучи не дуже орієнтовані на залучення інвестицій як вітчизняних так і закордонних інвесторів.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»