Панорамні вікна - дерев’яні чи пластикові

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 21 авг 2017, 08:21

Дякую всім за обговорення теми про мінуси та плюси встановлення в квартирі великих панорамних вікон. А ще виникло питання чому забудовник вибрав саме дерев’яні панорамні вікна. Чомусь я вважав що дерево не надто міцний матеріал щоб витримувати ті навантаження, що виникають в ході експлуатації вікон, а тут ще й панорамне, де вага скла досить суттєва. Чи не поведе таке вікно? Тим більше є загроза появи конденсату з внутрішньої сторони вікна, тоді й взагалі дерево набухне і вікно не буде відкриватись. Поясніть мені чому саме вибрали дерев’яні вікна, і як я читаю багато фахівців чомусь радять саме дерево при виборі матеріалу з якого виготовляють панорамні вікна. Чому дерево, чому не звичний вже багатьом пластик, який не гниє, тримає форму?

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 21 авг 2017, 13:45

Я думаю що насправді дерево чи платник питання більше престижу, а по функціональності при якісному монтажу принципової відмінності між вікнами не має. Теж саме залежить і від якості виготовлення, тобто якщо дотримані умови виготовлення та встановлення то маємо фактично однакові функціональні можливості. Люди кажуть що дерев’яні трохи менше «плачуть» при підвищеній вологості.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 21 авг 2017, 14:39

Маючи великий стаж у виробництві вікон, хочеться сказати, що насправді при виборі пластик-дерево 99% тупо вибирають пластик, тому що дешевше. Точно можу сказати, що реально теплий (всередині з наповнювачем), нешкідливий і стійкий до впливу навколишнього середовища пластик (такий є) стоїть на рівні вітчизняних дерев'яних євровікон або навіть дорожче, якщо кольоровий. Так, що говорити про хороший пластик в два рази дешевше дерева не треба, не вірю.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 24 авг 2017, 21:41

У будівництві все залежить не від технології, а від дотримання вимог самого виробництва та встановлення безпосередньо на будівництві. Тобто якщо дерев’яні і ті ж пластикові вікна виготовлені з дотриманням усіх вимог щодо їх виробництва та правильно встановлені, то вони будуть служити довго і справно. Якщо ж будуть на будь-якій ділянці, чи то виготовленні, чи транспортування, чи встановлення допущенні порушення або не дотримання всі вимоги, то такі вікна прослужать недовго і з них буде тягнути і т.д.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 03 сен 2017, 17:27

Гадаю не варто обсмоктувати що краще пластик чи дерево для вікон. Це не надто суттєво, адже і той матеріал і інший при якісному виконанні буде служити довго і тримати тепло в квартирі. Краще вибирати виробника вікон і слухати уважно що він розказує про свою продукцію та читати відгуки про його роботу. Це куди більш важливо ніж вибір матеріалу для вікон. Як пластик так і дерево можуть гарно виконувати призначену їм роботу.

Elen
Зареєстрований: 06 сен 2017, 21:46

Непрочитанное сообщение Elen » 01 окт 2017, 21:36

В газетах багато оголошень про шведську методикою утеплення і модернізації вікон. Там говориться, що це дешевше і вигідніше. До того ж в Європі нібито пластикові рами не використовуються взагалі.
Начебто це варіант тільки для сараїв, а люди себе поважають і в житлових приміщеннях ставлять тільки дерев'яні рами - міцні, виготовлені за сучасними технологіями, герметичні, але дерев'яні.

Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 05 авг 2018, 16:20

Кожен варіант якщо зроблений якісно має право на існування. В нас в будинку дерев’яні вже стоять років 5, і немає ніяких нарікань. А плотикові в квартирі вже 1 до 10 також все працює та немає ніяких питань щодо них.

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 29 сен 2018, 17:41

У мене знайомі приблизно в один час поставили собі дерев'яні, у одних через півроку почались проблеми у інших вже 6-ть років стоять і нормально - за ціною вони приблизно однакові брали.
Теж стосується і пластикових. Я собі ставив 5 років тому, тоді ж ставили і батьки. Я брав хороший німецький профіль 5-ти камерні з 3-ма склопакетами, батьки на дачу простіше. Через рік у мене пластик з вулиці пожовтів, ручка якось так почала хитатися, самі вікна мабуть фігово встановили або просіли і почало трохи задувати на стиках у батьків на дачі 5 років і ніяких проблем. При цьому замовляли ми їх в одній компанії.
А суть в тому, що у пластикових просто відсоток косяків в цілому менше ніж у дерев'яних, ось і все. Тобто купуючи пластикові вікна з більшою часткою ймовірності ти їх поставиш і забудеш, з дерев'яними ж швидше за все доведеться помучитися через пару років після встановлення.

Edelezi
Зареєстрований: 06 июл 2018, 07:53

Непрочитанное сообщение Edelezi » 29 сен 2018, 17:46

Пластик чи дерево, і навіть профіль, скло, фурнітура - все це вторинне. Якщо монтажники криворукі і руки в них ростуть з одного місця, то хоч з найдорожчих комплектуючих купи собі вікно - все одно буде фігня

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 30 сен 2018, 07:03

Сподіваюсь ніхто не буде спорити, що дерево більш примхливий матеріал, якщо порівнювати його з пластиком. Його потрібно ПРАВИЛЬНО заґрунтувати, обробити, пофарбувати і при будь-якій помилці на любому етапі чи при експлуатації воно буде псуватись. За пластиком не потрібно доглядати, його не потрібно берегти від вологи та гнилі, як ви гадаєте що більш довговічне при інших рівних умовах? Для чого щось видумувати?

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»