Панорамні вікна - дерев’яні чи пластикові

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 21 авг 2017, 08:21

Дякую всім за обговорення теми про мінуси та плюси встановлення в квартирі великих панорамних вікон. А ще виникло питання чому забудовник вибрав саме дерев’яні панорамні вікна. Чомусь я вважав що дерево не надто міцний матеріал щоб витримувати ті навантаження, що виникають в ході експлуатації вікон, а тут ще й панорамне, де вага скла досить суттєва. Чи не поведе таке вікно? Тим більше є загроза появи конденсату з внутрішньої сторони вікна, тоді й взагалі дерево набухне і вікно не буде відкриватись. Поясніть мені чому саме вибрали дерев’яні вікна, і як я читаю багато фахівців чомусь радять саме дерево при виборі матеріалу з якого виготовляють панорамні вікна. Чому дерево, чому не звичний вже багатьом пластик, який не гниє, тримає форму?

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 21 авг 2017, 13:45

Я думаю що насправді дерево чи платник питання більше престижу, а по функціональності при якісному монтажу принципової відмінності між вікнами не має. Теж саме залежить і від якості виготовлення, тобто якщо дотримані умови виготовлення та встановлення то маємо фактично однакові функціональні можливості. Люди кажуть що дерев’яні трохи менше «плачуть» при підвищеній вологості.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 21 авг 2017, 14:39

Маючи великий стаж у виробництві вікон, хочеться сказати, що насправді при виборі пластик-дерево 99% тупо вибирають пластик, тому що дешевше. Точно можу сказати, що реально теплий (всередині з наповнювачем), нешкідливий і стійкий до впливу навколишнього середовища пластик (такий є) стоїть на рівні вітчизняних дерев'яних євровікон або навіть дорожче, якщо кольоровий. Так, що говорити про хороший пластик в два рази дешевше дерева не треба, не вірю.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 24 авг 2017, 21:41

У будівництві все залежить не від технології, а від дотримання вимог самого виробництва та встановлення безпосередньо на будівництві. Тобто якщо дерев’яні і ті ж пластикові вікна виготовлені з дотриманням усіх вимог щодо їх виробництва та правильно встановлені, то вони будуть служити довго і справно. Якщо ж будуть на будь-якій ділянці, чи то виготовленні, чи транспортування, чи встановлення допущенні порушення або не дотримання всі вимоги, то такі вікна прослужать недовго і з них буде тягнути і т.д.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 03 сен 2017, 17:27

Гадаю не варто обсмоктувати що краще пластик чи дерево для вікон. Це не надто суттєво, адже і той матеріал і інший при якісному виконанні буде служити довго і тримати тепло в квартирі. Краще вибирати виробника вікон і слухати уважно що він розказує про свою продукцію та читати відгуки про його роботу. Це куди більш важливо ніж вибір матеріалу для вікон. Як пластик так і дерево можуть гарно виконувати призначену їм роботу.

Elen
Зареєстрований: 06 сен 2017, 21:46

Непрочитанное сообщение Elen » 01 окт 2017, 21:36

В газетах багато оголошень про шведську методикою утеплення і модернізації вікон. Там говориться, що це дешевше і вигідніше. До того ж в Європі нібито пластикові рами не використовуються взагалі.
Начебто це варіант тільки для сараїв, а люди себе поважають і в житлових приміщеннях ставлять тільки дерев'яні рами - міцні, виготовлені за сучасними технологіями, герметичні, але дерев'яні.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»