Панорамні вікна: недоліки та переваги

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Filimon
Зареєстрований: 08 май 2018, 08:19

Непрочитанное сообщение Filimon » 24 май 2018, 08:49

Мене б турбувало що скло до самої підлоги - мій сусід вже відмовився від французького балкона (прожив 1 рік), замінив всі склопакети, і знизу до поясу зашив все утеплювачем.

Мої сумніви щодо панорамних вікон:
1) Занадто великі втрати тепла взимку. Скло взимку завжди холодне - Вся стіна квартири холодна. Занадто буде гаряче влітку, особливо якщо південна сторона – сонечко буде все палити
2) Занадто багато скла, яке потрібно ретельно закривати шторами, ролетами, мити та доглядати
3) Занадто багато скла впритул до якого нічого не поставити
4) Відсутність підвіконня ,куди зазвичай можна поставити вазон

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 24 май 2018, 08:54

У мене чоловік думає як з нашого стандартно вікна зробити вікно в підлогу, а ви гадаєте чи варто чи ні брати квартиру вже з такими вікнами)))) я б брала квартиру з великим вікном (правда, все залежить куди у Вас ці вікна дивитися будуть? ), якщо в Карпатах і вигляд на гори – моя мрія

Silin
Зареєстрований: 24 май 2018, 09:10

Непрочитанное сообщение Silin » 24 май 2018, 09:12

Я живу в квартирі з такими вікнами. Мінусів ніяких немає взагалі. Завдяки таким вікнам в кімнаті дуже багато світла, приміщення здається більш просторим. Виглядає дуже гарно та сучасно. Якщо є вибір, однозначно панорамні вікна. Багато мити? Раз на рік можна розщедритися і найняти людину, яка це все зробить за вас. Штори? Так. І що? Чоловік поставив карниз з керуванням. Там стоїть захисна штора. Смикаєш за мотузочку, все закривається, чудо техніка. Не бійтеся красивих вікон, вони варті своєї ціни!

Irinka
Зареєстрований: 11 июн 2018, 06:31

Непрочитанное сообщение Irinka » 11 июн 2018, 06:42

Считаю что решение застройщика ставить панорамные окна однозначно правильное, я имею ввиду про автора темы, который говорит про ЖК Крайобраз. Понятно что обслуживание таких окон более сложное и дорогое чем простых. Но это как сравнивать автомобиль дорогой и старенькое жигули, где дешевые запчасти и ездит на любом бензине. Но квартиры в Яремче в своем большинстве будут покупать зажиточные люди, которые не привыкли ездить на стареньких жигулях и готовы и имеют возможность нести дополнительные расходы за комфорт и красоту.

Senirita
Зареєстрований: 13 дек 2017, 14:23

Непрочитанное сообщение Senirita » 29 июн 2018, 22:20

Будь який аргумент може бути як недоліком так і перевагою. Для когось багато світла то є добре, для когось навпаки. Так що комусь подобається великі вікна і багато світла і він буде не зважати на будь-які негаразди пов’язані з їх встановленням та експлуатацією, а комусь навпаки не подобається бути ніби то на виду всієї вулиці і він знайде тисячі причин та недоліків панорамних вікон. Насправді – кожному своє, і вибирає хай прислухаючись до своїх вподобань а не порад друзів та дописів на форумі.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»