Панорамні вікна: недоліки та переваги

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 12 сен 2017, 17:56

Мені здається, що плюсів у панорамного вікна немає взагалі, ну хіба що саме в Яремче то вигляд гарний вікна.
А так - незручно в експлуатації, можливо, весь час потрібно буде тими ж ролетами закривати.
Досвіду в цьому нуль, просто намагаюся уявити.
З одно боку багато світла, але з іншого боку занадто багато світла і холодного скла взимку.
Як воно в експлуатації - чи зручно коли одна стіна - суцільні вікна.
Дуже бентежить скління саме в підлогу - мій сусід вже відмовився від французького балкона (прожив 1 рік), замінив всі склопакети, і знизу до пояса зашив все утеплювачем.
Отже мої сумніви:
1) Занадто великі втрати тепла взимку. Скло взимку завжди холодне - вся стіна квартири холодна
2) Занадто багато скла, які треба ретельно закривати шторами, ролетами.
3) Занадто багато скла до якого нічого не поставити
4) відсутність підвіконня
Будь ласка, хто має досвід експлуатації таких панорамних вікон - відпишіть.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 12 сен 2017, 18:01

Ще варто враховувати що якщо людина боїться висоти то близько з таким вікном їй буде некомфортно. А щодо холоду від такого вікна, то все це вирішується і можна звести втрати тепла до мінімуму.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 25 сен 2017, 18:46

Панорамні вікна то на любителя і сперечатись добре то чи погано гарно чи ні немає сенсу. Це так само яка машина краще з двигуном 1.6 – мало використовує палива але слабка, чи 3-літрова всюди проїде але багато палива. Кожен розраховує на свої можливості. Так за панорамними вікнами і догляд складніший і тепло через них уходить трохи більше, але це мені особисто подобається, тим більше в Яремче, де навкруги така красота, я обома руками за панорамні вікна.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 03 окт 2017, 19:16

Розмір панорамних вікон обмежений. Якщо у Вас вікно без стулок, то за ДСТУ (мова про вікна з ПВХ) площа його не повинна перевищувати 6 кв.м., якщо ж у Вас відкривається вікно, то площа стулки не повинна перевищувати 2,5 кв. м. При цьому потрібно враховувати, що багато компаній будуть відмовлятися від гарантії, через максимально допустимі розміри, все таки віконна фурнітура розрахована на середні параметри. Також необхідно правильно спроектувати систему опалення та вентиляції, адже без активної вентиляції Ви отримаєте калюжу води під вікнами в холодну пору року.

IgorSh1
Зареєстрований: 06 дек 2017, 14:01

Непрочитанное сообщение IgorSh1 » 07 дек 2017, 11:16

Вікна від підлоги до стелі - це шикарно. Я за! такі вікна.

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 08 дек 2017, 16:16

Панорамні вікна то зрозуміло що гарно, але то підвищена небезпека, може тріснути, холодно в квартирі і т.д. гарно,, але не практично. Є зайві гроші і хочете красу в хаті – вибирайте панорамні, немає зайвих грошей – просі вікна в цілому дешевше, та й догляд за ними легший, відповідно й дешевший.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»