Панорамні вікна: недоліки та переваги

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 20 авг 2017, 09:48

Вже практично вирішив купити квартиру в Яремче в ЖК «Крайобраз». А поки все шукаю та приміряю як то воно буде виглядати в готовому вигляді. Перше що турбує так звані панорамні вікна. Сам особисто ніколи не стикався з такими, тому виникає багато запитань.
Перше – чим їх закривати, щоб було в першу чергу практично і надійно, щоб матеріал не вигорав на сонці, так як вікна будуть з південного боку.
Друге – безпека, адже вони починаються від самого полу, не може людина чи дитина налетівши на них розбити та випасти з поверху? Параноя, але мені здається доречне все ж про таке подумати.
Третє – чи не буде взимку холодно, а влітку жарко? Чи потрібно ставити додаткове опалення саме під вікнами? Чи не буде з них тягнути холодом?
Тобто для себе бачу більше мінусів ,а з переваг лише один – гарний вигляд. Чи я перебільшую недоліки і сучасні вікна надійні та теплі?

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 20 авг 2017, 10:02

Можу ще підказати недоліків панорамних вікон – це запотівання нижньої чверті. І тут вирішувати необхідно комплексно: вибір якісних склопакетів, розрахунок та справність витяжки, правильне проектування розміщення вікон та обігрів в кімнаті.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 20 авг 2017, 11:29

Все впирається в гроші і рішення встановлення панорамних вікон також. З Їх недоліків варто ще було також вказати на їх високу ціну. Але якщо відкинути вартість, і припустити що гроші то не є проблемою, то при встановленні панорамних вікон з точки зору комфорту основна проблема - це потік холодного повітря, який стікає з вікна на підлогу і тече від вікна по підлозі приміщення. Причому досить інтенсивно, це відчувається і долонею, дуже добре відчувається ногами і візуально добре видно за допомогою полум'я. Цей потік бажано зупинити і розподілити, для цього існують всякі конвектори в підлозі вздовж всього вікна (варіант досить дорогий і не найзручніший при встановленні), плінтусні конвектори (типу теплий плінтус), якщо все таки є юодай малий поріг біля вікна. У теплої підлоги перед подібними вікнами зазвичай роблять петлі з підвищеною частотою витків, таким чином більш рівномірно і інтенсивно підлога з підігрівом виконує функцію підігріву холодного потоку. Тепла підлога, в цілому, завдяки сильній інертності і великий теплоємності сильно нівелює проблему панорамних вікон досить оперативно піднімаючи холодне повітря вгору. Добре допоможуть штори до підлоги, але тоді закриються вікна. Якщо дивитися зсередини, то в багатьох випадках можна ставити вікна на висоті 30-50 см від підлоги, зверху зсередини це буде виглядати практично як до підлоги, але дозволить поставити безліч простіших і функціональних нагрівальних приладів з висотою від 20 до 40 см + 10 см до підлоги для забору повітря, такі нагрівачі вже будуть досить бюджетними і технічно повноцінними.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 20 авг 2017, 15:20

Ничего страшного в панорамных окнах установленных с соблюдением всех правил нет. Ведь практически у каждого стоит дверь на балкон и что сильно она запотевает. А теплопровдоность стеклопакета и низа двери из металопластика практически одинакова. Тем более панорамные кона обычно делают из дерева для уменьшение потерь тепла. Важно рассчитать вентиляцию чтобы не потели окна. А то что будет тянуть холодом, так из простого окна тоже тянет – ничего привыкли. Тем боле в Яремче зимой климат относительно мягкий, без сильных ветров и низких температур.

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 21 авг 2017, 08:08

Панорамні вікна гарні але заради зручного миття, ремонту у випадку необхідності чи заміні було б добре, коли перед ними була хоча б невелика веранда (або балкон). Тоді і мити або ремонтувати їх набагато простіше. І ролети або жалюзі можна вішати із зовнішнього боку, більш ефективно захищаючись від сонячного нагріву.
Зате взимку в сонячний день в кімнатах де встановлені такі вікна добре грітися на сонечку.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 24 авг 2017, 21:52

Все життя мріяла мати такі вікна на всю стіну від самої підлоги до самої стелі – красота…

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 25 авг 2017, 16:35

Ми зупиняємось кожен рік, вже років з п’ять у Ворохті в приватній садибі «Зупинись». Там у столовій панорамні вікна, точніше двері і вікна в одній упряжці. І враховуючи що в столовій готують їсти всі мешканці будинку ніколи не бачила конденсату на цих вікнах-дверях і по підлозі холодом не тягнуло, хоча на підлозі плитка.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 27 авг 2017, 07:25

Для мене зараз стоїть питання чи вистачить тепла від теплої підлоги вздовж панорамних вікон для того щоб вони не «плакали». Тобто буде тягнути з вікон чи ні то для мене другорядне, головне що якщо зі скла буде текти волога на дерев’яні вікна то мені здається вони дуже швидко зіпсуються. І скільки потужності необхідно для обігріву підлоги за допомогою електричного дроту.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 27 авг 2017, 07:31

Remark писал(а):
27 авг 2017, 07:25
Для мене зараз стоїть питання чи вистачить тепла від теплої підлоги вздовж панорамних вікон для того щоб вони не «плакали». Тобто буде тягнути з вікон чи ні то для мене другорядне, головне що якщо зі скла буде текти волога на дерев’яні вікна то мені здається вони дуже швидко зіпсуються. І скільки потужності необхідно для обігріву підлоги за допомогою електричного дроту.
Ніхто точно не зможе визначити чи будуть «плакати» вікна. Я живу в будинку з панорамними вікнами, в будинку змурована гарна витяжка, і сам будинок з «дихаючих» піноблоків, плюс утеплення «дихаючою» мін ватою. Як результат навіть в столовій у самі люті морози немає навіть натяку на вологу на склі. У сусіда поруч вікна звичайні, але будинок з цегли, вікна пластикові течуть всю зиму, майже щодня їх протирають а з них пливе. Тобто дуже впливає система кондиціювання та вологість повітря у приміщенні. В мене стоїть по всіх кімнатах термометри які ще й вимірюють вологість, тож взимку взагалі більше 40 вологість не піднімається, хоча навіть на батареї спеціально вивіщуємо мокрі рушники щоб трохи підняти вологість.

Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 02 сен 2017, 19:20

Remark писал(а):
27 авг 2017, 07:25
В будинку з нормально зробленою витяжкою не будуть панорамні вікна «плакати» і навпаки з поганою витяжкою і не панорамними вікнами і навіть взагалі без вікон буде стіна волога і вікна у тому числі. Ви трохи перебільшуєте проблему вологості панорамних вікон адже балконний блок стоїть практично у кожній квартирі, а за розмірами скла панорамні вікна не набагато більше балконного блоку.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»