Чи подобається вам жити у місті Яремче? Опитування

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять

Чи подобається вам жити у місті Яремче?

Так, дуже.
8
100%
Не замислювався.
0
Голосов нет
Не подобається.
0
Голосов нет

Всего голосов: 8

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 22 июл 2017, 18:08

Цікавить думка саме мешканців, не туристів, які живуть тиждень, від сили два на рік у цьому чудовому місті, а тих хто тут проводить більшість свого життя. Як то воно кожен день бачити з вікна гори, натовп туристів, незвично високий темп життя як для невеличкого міста. Добре не лише проголосувати, а дати більш менш розгорнуту відповідь що є доброго у місті, а в чому негатив.

Kleopatra
Зареєстрований: 28 авг 2017, 11:32

Непрочитанное сообщение Kleopatra » 21 сен 2017, 10:56

Вибачте, не місцевий мешканець, але хочу вставити свої 5 копійок стосовно Яремче. Зачиталась форум ваш й загорілась переїхати сюди жити. Чому саме в Яремче, навіть не знаю, тут як сказати, подобається і все. Ми їздимо вже більше 5 років в Карпати, як влітку так і взимку, зупинялись і в Татарові, і Ворохті, і зрозуміло в Яремче, а також в Ясені. Але кожного разу куди б не їхали у Яремче зупиняємось. Нібито й нічого особливого, але подобається сходити на водоспад вже раз 10 там були, на ринок зайти обов’язково купити бринзи, пройтись центральною вулицею. От нібито поруч Буковель, але влітку були там лише одного разу, все гарно, але не тягне туди. Чому – не знаю. А при першій можливості, коли відпочиваємо після походів у гори, вирішуємо що будемо робити – а давайте в Яремче з’їздимо, погуляємо. Люблю це місто…

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»