Інвестиційна привабливість квартири в новобудові в Яремче

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 14 сен 2017, 21:03

Ми йдемо до Європи, і до нас потроху буде доходити цінність здоров’я, яке можна підтримувати вибираючи здоровий образ життя. А це подорожі, туризм, чисте повітря і як варіант – Яремче. Рахую у нас в радянську епоху якось мало уваги приділялось розвитку туризму саме в Карпатах, і зараз це тут саме починає розвиватись туристична галузь, що робить вельми перспективними інвестиції в будь-яку нерухомість, чи то земля, чи будинок, чи квартира, і навіть готель, хоча то вже зовсім інші суми.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 25 сен 2017, 13:02

Саме Яремче й тим більше квартира в новобудові дуже перспективна інвестиція через відсутність на ринку пропозицій здачі квартири в цьому чудовому місці. Хтось хоче приїхати в гори і жити в буквальному сенсі високо в горах, куди не їздять поїзди та не літають літаки та й взагалі ніякий транспорт не ходить. Але мені особисто не подобається шкрябтись автомобілем по бездоріжжю висок в гори до хатинки серед лісу, без сів тал і води. Я краще зупинюсь у звичайній звичній для мене і сім’ї квартирі, де можна самостійно приготувати їжу, і так само просто вийти та піти в ті самі гори, а находившись вернутись знову до цивілізації. Тобто варіант взагалі неймовірно перспективний. Але це не стосується нашої країни, просто у нас такі закони, такі податки що якщо порівнювати з іншими країнами то Україна суттєво програє Тому той хто має гроші, відповідно може вибирати не лише нерухомість в Україні, і розглядаючи варіанти тієї самої Болгарії має дуже багато шансів зупинитись саме на Болгарській нерухомості. Я до того що якщо порівнювати в Україні куди вкласти то безумовно Яремче – ідеальний варіант для купівлі квартири в новобудові, а от якщо брати до уваги закордонну нерухомість, то тут вже переваги Карпат не такі очевидні.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 27 сен 2017, 14:23

Думаю що насправді для інвесторів, які планують купити квартиру в Яремче, для прикладу, в ЖК Скеля, нічого особливо прибуткового не варто очікувати. Здається трохи більше 120 квартир буде у цьому будинку, половина яких як мінімум буде здаватись в оренду. Уявляєте в один час на ринок вийде пропозиція з оренди цих квартир, люди почнуть знижувати ціну на оренду, адже потрібно буде оплачувати комунальні послуги, і всі власники будуть змушені тримати ціну на оренду на мінімальній позначці через конкуренцію. І взагалі відповідаючи на питання куди краще інвестувати вам любий фахівець скаже туди саме де ви заробили ті гроші що плануєте інвестувати. І це дійсно так щоб повернути кошти затрачені на купівлю квартири знадобиться не один десяток років її здавати в оренду і взагалі питання чи вона колись окупить себе. Адже поточні ремонти будуть суттєво впливати на терміни окупності.

Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 27 сен 2017, 16:39

Організувати хостел в Яремче ось що буде вигідно, бо просто здавати квартиру занадто й правду буде сильна конкуренція. А ціни у хостелі допоможуть конкурувати. І варто враховувати що в Україні досить низькі зарплати і тому більшість українців можуть собі дозволити саме дешеве житло, ось тут і костел якраз і зможе запропонувати одне з найбільш дешевих варіантів проживання. І в такому туристичному місті як Яремче костел буде популярним серед туристів сто відсотків.

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 27 сен 2017, 21:03

Перспективи туманні в будь-якій інвестиції. І чим вони більш туманні тим менше шансів повернути вкладене. Для того ж хто може прорахувати все до найдрібніших деталей і будуть реальні перспективу. Окупиться чи ні інвестиція залежить від багатьох факторів. І вкладення в схожу нерухомість у одного може принести гарні дивіденди, а в іншого навпаки будуть лише мінуси, а не доходи. Все ж залежить не лише від того куди вкласти, а як потім з цим розпорядитися. Точно так само і щодо інвестицій в нерухомість в Яремче, якщо інвестор виявить себе талановитим та зможе знайти зацікавлених ф його послугах та задовольнити запити споживача то й буде мати дохід, а не зможе, відповідно й доходу не буде, а будуть лише збитки.

MusiY
Зареєстрований: 06 ноя 2017, 11:08

Непрочитанное сообщение MusiY » 04 июн 2018, 19:26

Як на мене, то з нашою державою грати в депозитні ігри – досить ризикована справа. І порівнювати привабливість інвестицій в нерухомість в курортному місті з папірцем, де вказано що банк вам нібито зобов’язаний повернути енну кількість грошей просто нерозумно. Гарантій що ви побачите покладені на депозит гроші такі примарні, що ними можна зневажати. А ось квартиру забрати у вас шансів зовсім мало. Я особисто без вагань вибираю інвестиції саме в нерухомість, особливо в новобудови в місцях що мають потенціал розвитку.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»