Інвестиційна привабливість квартири в новобудові в Яремче

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 09 авг 2017, 19:27

Хто що думає про інвестиційний потенціал квартири в новобудові в Яремче. Туристичний край, постійний потік туристів, анексія Криму, криза в країні, відповідно падіння цін на нерухомість. Чи варто вкладати гроші в квартиру у Карпатах взагалі. Які ще є цікаві міста в Карпатах для інвестицій у квартиру. Цікавлять думки саме про квартири, а не про будинки чи земельні ділянки.

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 11 авг 2017, 20:01

Існує думка що інвестиції в нерухомість це майже безпрограшний варіант у довгостроковій перспективі. Це ще більше стосується курортних містечок щось на зразок Яремче, адже тут особливо будуватись немає куди. Якщо порівняти з тим же Києвом, де можна рости «вшир», що і відбувається, то у Яремче та інших містах та селищах в Карпатах рости вшир практично немає куди. І з кожним роком бажаючих мати нерухомість в таких гарних та екологічно чистих місцях буде лише зростати. Столиця утримує зростання цін на нерухомість можливістю побудови кар’єри. Але я особисто як айтішнік і мені теоретично байдуже де жити я би однозначно обрав не столицю.

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 11 авг 2017, 20:15

Інвестувати в нерухомість можна завжди без надто високих ризиків, але це низькорентабельний дохід (якщо під оренду). Хоча купувати на спаді завжди вигідно, але спад закінчиться ой як не скоро і не важливо де саме нерухомість!

Seniora
Зареєстрований: 16 авг 2017, 17:56

Непрочитанное сообщение Seniora » 16 авг 2017, 18:01

Скажіть будь-ласка шановні панове чому не можу знайти на сайтах про продаж квартир у Яремче жодної пропозиції так би мовити на вторинному ринку. У місті немає багатоповерхових будинків, чи просто настільки невеличке місце що практично ніхто не продає? Просто хотіла для себе вияснити та порівняти ціни в нових комплексах що будуються Крайобраз та Скеля. Чи то дорого чи не дуже? Якщо немає пропозицій у Яремче як же виходити на ціни з чим порівнювати? Трохи дивно як на мене.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 17 авг 2017, 07:00

Seniora писал(а):
16 авг 2017, 18:01
Скажіть будь-ласка шановні панове чому не можу знайти на сайтах про продаж квартир у Яремче жодної пропозиції так би мовити на вторинному ринку.
На сьогодні бачу дві пропозиції на ОЛХ з продажу квартир на вторинному ринку. Правда я би собі таку задарма не хотів би. Але для орієнтації – за двокімнатну просять 18 тис.у.о. Ремонт ще з радянських часів, 200 метрів від центральної дороги.

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 29 авг 2017, 20:06

Вот нашел ваш форум в поиске про инвестиции именно в новостройки в Карпатах. Как ни странно, но найти больше пока ничего не могу. К примеру, искал новостройки от застройщика в карпатском регионе ориентируясь на те города и поселки где есть близко лыжные трассы. Перерыл в поисках на сайтах про недвижимость такие города как Славск, Свалява, Межгорье, Паляница и Яблуница, Рахов, Татаров, Квасы, Микуличин – результата 0. Нет новостроек, никто не строит высотные дома в Карпатах. В этом плане Яремче повезло, сразу 2 новых жилых комплекса. Думаю, спрос на жилье и аренду в этих домах будет, ведь практически никто не сдает именно квартиры в Карпатах в аренду.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 30 авг 2017, 07:21

Взагалі рахувалось що карпатський регіон по привабливості інвестицій в нерухомість займав третє місце в Україні після столиці та Криму. Відповідно на сьогодні – друге. Варто враховувати що зараз обмаль іноземних інвесторів, враховуючи росіян, але це ж не назавжди. Рано чи пізно прийде інвестор з Європи чи з Росії, а може одночасно. Питання стоїть лише коли це станеться, але коли станеться тоді відповідно і ціни різко підуть догори. А поки маємо відносно низькі ціни та орієнтацію на інвестиції співвітчизників.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 30 авг 2017, 17:55

Как было легко зарабатывать, размещая деньги на депозитах. Все понимаю, что процентные ставки были невероятно высокими и долго так продолжаться не могло, и это еще очень хорошо что ситуация с Приватом разрешилась таким способом. Но понимание ситуации не спасает от необходимости поиска путей куда инвестировать то что сейчас лежит на депозитах. Вариантов в случае инвестиций в недвижимость не так уж и много – Киев, Одесса, Львов и Карпатский регион. Особенность последнего в том что многоэтажной застройки практически нет и если есть то единицы. Именно поэтому считаю что квартиру купить в Карпатах на сегодня выгодно в любом случае, имею в виду что, даже не сдавая ее в аренду, она через пару лет станет дороже. В тех же городах что я перечислила ранее строится, огромное количество новых домов, понятно, что это происходит с ориентацией на спрос, но вполне возможно и как мне кажется уже сейчас предложение квартир от застройщиков гораздо обгоняет спрос. И совсем другая ситуация в Яремче, и в целом в Карпатах. Тут особо не разогнешься, попросту строить негде. Поэтому все больше склоняюсь к выбору Карпат.

Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 14 сен 2017, 10:14

Те що українці шукають куди інвестувати то є добре, і навіть менші відсотки по депозитам це стимулюють і то є також добре. Але питання куди інвестувати найбільш важливе для потенційного інвестора. Квартира в Карпатах як об’єкт для інвестицій (в даному випадку говоримо саме про квартири) це класно, перспективно, але за умови якщо ціни на квадратні метри адекватні. Але як на мене то так не є. Де адекватність забудовників в Яремче – в ЖК Крайобраз просять 600 доларів за метр, а в ЖК Скеля трохи менше – близько 450, то за такою ціною можна купити таку саму квартиру, наприклад, в Болгарії, де окрім гір є ще й море. Куди приїжджає набагато більше іноземних туристів, адже Болгарія вже давно стала членом Євросоюзу. В Болгарії немає війни, яка є, на жаль, в Україні. І при всьому цьому у нас в Яремче ціни не менші а однакові як на узбережжі Чорного моря в новобудові в Болгарії. Чому така ціна для мене не дуже зрозуміло.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 14 сен 2017, 12:20

Соромно за нашу країну, бо навіть українці вважають що у нас тут гірше ніж будь-де в Європі чи ще десь. Чому інвестиції в Яремче краще аніж в болгарську нерухомість, при однакових цінах за квадратний метр, особисто для мене в тому що це по-перше в своїй країні, а для мене це важливо, бо тут мої батьки, які потребують догляджу, і я маю час від часу їх навідувати. З Болгарії робити це важко. По-друге – дізнавався я про Болгарію – ви не написали скільки коштує там утримання квартири, в декілька разів більше. Як ви будете здавати квартиру на такій відстані. Багато питань і як на мене на всі відповіді Яремче – кращий варіант. Це моя думка і я для себе вже вирішив, і нікого не агітую, а розповідаю про своє бачення цього питання.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 14 сен 2017, 21:03

Ми йдемо до Європи, і до нас потроху буде доходити цінність здоров’я, яке можна підтримувати вибираючи здоровий образ життя. А це подорожі, туризм, чисте повітря і як варіант – Яремче. Рахую у нас в радянську епоху якось мало уваги приділялось розвитку туризму саме в Карпатах, і зараз це тут саме починає розвиватись туристична галузь, що робить вельми перспективними інвестиції в будь-яку нерухомість, чи то земля, чи будинок, чи квартира, і навіть готель, хоча то вже зовсім інші суми.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 25 сен 2017, 13:02

Саме Яремче й тим більше квартира в новобудові дуже перспективна інвестиція через відсутність на ринку пропозицій здачі квартири в цьому чудовому місці. Хтось хоче приїхати в гори і жити в буквальному сенсі високо в горах, куди не їздять поїзди та не літають літаки та й взагалі ніякий транспорт не ходить. Але мені особисто не подобається шкрябтись автомобілем по бездоріжжю висок в гори до хатинки серед лісу, без сів тал і води. Я краще зупинюсь у звичайній звичній для мене і сім’ї квартирі, де можна самостійно приготувати їжу, і так само просто вийти та піти в ті самі гори, а находившись вернутись знову до цивілізації. Тобто варіант взагалі неймовірно перспективний. Але це не стосується нашої країни, просто у нас такі закони, такі податки що якщо порівнювати з іншими країнами то Україна суттєво програє Тому той хто має гроші, відповідно може вибирати не лише нерухомість в Україні, і розглядаючи варіанти тієї самої Болгарії має дуже багато шансів зупинитись саме на Болгарській нерухомості. Я до того що якщо порівнювати в Україні куди вкласти то безумовно Яремче – ідеальний варіант для купівлі квартири в новобудові, а от якщо брати до уваги закордонну нерухомість, то тут вже переваги Карпат не такі очевидні.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 27 сен 2017, 14:23

Думаю що насправді для інвесторів, які планують купити квартиру в Яремче, для прикладу, в ЖК Скеля, нічого особливо прибуткового не варто очікувати. Здається трохи більше 120 квартир буде у цьому будинку, половина яких як мінімум буде здаватись в оренду. Уявляєте в один час на ринок вийде пропозиція з оренди цих квартир, люди почнуть знижувати ціну на оренду, адже потрібно буде оплачувати комунальні послуги, і всі власники будуть змушені тримати ціну на оренду на мінімальній позначці через конкуренцію. І взагалі відповідаючи на питання куди краще інвестувати вам любий фахівець скаже туди саме де ви заробили ті гроші що плануєте інвестувати. І це дійсно так щоб повернути кошти затрачені на купівлю квартири знадобиться не один десяток років її здавати в оренду і взагалі питання чи вона колись окупить себе. Адже поточні ремонти будуть суттєво впливати на терміни окупності.

Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 27 сен 2017, 16:39

Організувати хостел в Яремче ось що буде вигідно, бо просто здавати квартиру занадто й правду буде сильна конкуренція. А ціни у хостелі допоможуть конкурувати. І варто враховувати що в Україні досить низькі зарплати і тому більшість українців можуть собі дозволити саме дешеве житло, ось тут і костел якраз і зможе запропонувати одне з найбільш дешевих варіантів проживання. І в такому туристичному місті як Яремче костел буде популярним серед туристів сто відсотків.

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 27 сен 2017, 21:03

Перспективи туманні в будь-якій інвестиції. І чим вони більш туманні тим менше шансів повернути вкладене. Для того ж хто може прорахувати все до найдрібніших деталей і будуть реальні перспективу. Окупиться чи ні інвестиція залежить від багатьох факторів. І вкладення в схожу нерухомість у одного може принести гарні дивіденди, а в іншого навпаки будуть лише мінуси, а не доходи. Все ж залежить не лише від того куди вкласти, а як потім з цим розпорядитися. Точно так само і щодо інвестицій в нерухомість в Яремче, якщо інвестор виявить себе талановитим та зможе знайти зацікавлених ф його послугах та задовольнити запити споживача то й буде мати дохід, а не зможе, відповідно й доходу не буде, а будуть лише збитки.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»