Чого не вистачає туристу в Яремче

Пам’ятки міста та регіону, куди піти у Яремчі, опис маршрутів в які можна піти з Яремче, веломаршрути в Яремче та регіоні
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 08 авг 2017, 06:22

Певно буде корисним створення такої теми де б звичайні гості нашого міста мали змогу писати чого саме не вистачає їм для комфортного повноцінного відпочину у Яремче. Тема буде корисна як самим гостям адже вони мають у наступний раз отримати саме те чого їм не вистачало під час відпочинку у нашому місті, а ті хто зустрічає гостей мають змогу орієнтувати свій бізнес на відпочиваючих та надавати більш якісні послуги що приведе до більшого потоку туристів.

Nata
Зареєстрований: 31 июл 2017, 21:03

Непрочитанное сообщение Nata » 06 сен 2017, 21:59

Я думаю не вистачає іноземних туристів, адже в цілому туристів багато, але от іноземців практично ніколи не видно. Чому? Мало інформації на іноземних мовах про можливості відпочинку в Яремче, було б добре навіть, можливо, на цьому форумі зробити окремий розділ іноземними мовами (англійською, польською) де б описували про відпочинок в Карпатах і Яремче зокрема. Адже перед тим як їхати люди шукають інформацію де зупинитись, що побачити і що поляки чи німці можуть знайти? А ще в Яремче не вистачає прокату автомобілів. Хоча в нашій країні це мало розповсюджене явище, але за кордоном, особливо в туристичних містах це розповсюджена практика, що туристи беруть напрокат автомобіль, а не їдуть далеко власним авто.

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 06 окт 2017, 21:42

Як на мене то взагалі в курортних містах України, і Яремче у тому числі, не вистачає спортивних заходів, будь-яких, і чим більше тим краще. Необхідно поширювати аксіому що відпочинок в Карпатах зміцнює здоров’я і спортивні заходи були б ваговим фактором для залучення туристів. Знайти спонсорів не було б дуже важкою справою, щоб були більш менш гарні призи. Ось для прикладу, організувати забіг на різні дистанції для всіх бажаючих з досить вагомим призовим фондом і туристи поїдуть як мухи на мед. Зробити такі забіги щорічними, а ще краще раз у квартал, розмістити на сайті адміністрації графік проведення, призові суми і все, не важко, а мотивація відвідати Яремче збільшиться у рази.

Ответить

Повернутись у розділ «Туризм в Яремче»