Хочу переїхати в Яремче

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Kievlyanka
Зареєстрований: 07 авг 2017, 09:37

Непрочитанное сообщение Kievlyanka » 07 авг 2017, 10:04

Доброго дня місцеві жителі та гості міста. Уже кілька років мрію переїхати в Яремче. Причини – живемо зараз близько до лінії розмежування, стримує лише бізнес і люди які працюють на нашому невеличкому підприємстві. Але затяжні бойові дії та не дуже гарний клімат (майже пустеля, влітку неймовірно жарко) примушують шукати куди можна переїхати. Хочу ще восени на два тижні з'їздити на розвідку, подивитися на Яремче осінню. І вибрати місце для житла. Хочу невеличкий будинок - 100 кв.м. з ділянкою від 6 соток. Вимоги такі. Школа в крокової доступності або хоча-б в 5-15 хвилинній автомобільній доступності. Близькість до річки чи гір і популярних туристичних маршрутів не має значення. Головне - тиша, екологія, бажано наявність сусідів з маленькими дітьми. Щоб не на крутому схилі, без зсувів. Розглядаю варіант як покупки так і будівництва будинку. У будівництві є досвід у чоловіка. Також цікаві варіанти квартири в новобудові. Порадьте, що мені варто відвідати, які місця розглянути? Буду на своїй машині. І друге питання. Я - дизайнер інтер'єру, чоловік програміст 1с, знання бух. обліку, js. Чи реально буде знайти роботу?

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 07 авг 2017, 10:35

Вітаю шановна пані. Раді вас бачити на нашому форумі та й гостинно запрошуємо до нас у гості та й жити повірте у нас гарно та комфортно. Ви мешкаєте у Києві? Це він близько до лінії розмежування? Щодо купівля земельної ділянки, це доволі важке питання і без досвідченого ріелтора я би особисто не брався за це. Ну а квартири в новобудовах можете переглянути у відповідному розділі. Будинок в ЖК «Крайобраз» вже наприкінці цього року обіцяють ввести в експлуатацію. До речі, компанія «Полярис», яка є забудовником цього ЖК вже має побудований здається пару років назад в Яремче будинок, не пам’ятаю адреси, але можна переглянути будинок в Крайобраз та запитати у них про будинок побудований раніше ними й сходити подивитись на нього.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 07 авг 2017, 15:58

Як кажуть в тісноті та не в обіді, приїжджайте у нас тут гарно, правда не дуже дешево ті квартири та будинки коштують, але так всюди, то у нас хоча б гарно та чисте повітря, не те шо в тому Києві. Одного разу був там пару днів. Вночі жарко, відкриєш вікна - машини їздять цілу ніч, шум, повітря – дихати немає чим.

Kievlyanka
Зареєстрований: 07 авг 2017, 09:37

Непрочитанное сообщение Kievlyanka » 15 авг 2017, 16:59

Kovk дякую. А як щодо погоди в Яремче не в високий сезон, тобто восени та навесні, коли дощі йдуть часто, коли туристів мало, чим живе місто і що робити в цей період місцевим? І підвищена вологість вона як то впливає на самопочуття чи це справа звички?

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 19 авг 2017, 21:14

Яремче це ще не Карпати, а сумна заболочена рівнина. Карпати починаються за Ворохтою і далі.
Величезний мінус цього регіону незважаючи на велику кількість туристів - комунікації. Дороги – одні горби та ями, якщо повінь, то взагалі повідомлення перекривають, по залізниці «Раховоз» 1 раз в день.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 19 авг 2017, 21:22

Тож чим ви орієнтуєтесь вибираючи кордон Карпат і визначаючи що є Карпати, а що «заболочена рівнина»? З Яремче є декілька маршрутів на гори більше 1000 м. Так – не Еверест, але й Говерлі до найвищої гори далеко братись, тож може і Говерла не гора, а пагорб. А стосовно доріг ви певно цього року не були в Яремче, тож приїжджайте і переконайтесь що не гірші ніж в Європі.

Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 23 сен 2017, 10:40

Як на мене, Яремче – одне з найкращих міст в Україні для переїзду тих, хто працює онлайн. Я вже працюю онлайн близько 10 років, і весь цей час поки лише планую куди переїхати, бо живу сам не в дуже екологічно чистому регіоні. В столицю не хочу, що особисто для мене там доброго: повітря брудне, замість природи голий асфальт, магазини – так я вже давно все купую в мережі (Розетка, Аліекспрес і т.д.). Яремче – неймовірна гарна природа, гарні дороги, легко та швидко можна добратись до Івано-Франківська, є куди сходити погуляти, так як робота сидяча то хочеться кудись пройтись, розім’яти м’язи. Як на мене, з мінусів проживання у Яремче трохи обмежений вибір продовольчих товарів, в порівнянні з тим же Києвом, але це трохи компенсується сирними продуктами з полонин. В усіх інших питаннях пов’язаних з вибором де краще жити, Яремче виграє. І саме головне тут є гриби, а це ще одне з моїх захоплень.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 08 ноя 2017, 06:33

Чомусь рахується Львів містом найбільш зручним для роботи тих хто працює в галузі IT-технологій, а я би сказав що серед українських міст то Яремче куди краще для тих в кого робота не прив’язана до місця проживання. Я теоретично вже давно шукаю де краще жити і вибираю не лише в Україні, а й за кордоном. У кожного варіанта є свої недоліки та плюси. В Яремче якщо порівнювати з закордоном то залишається українська бюрократія, яка є по всій Україні і ще не скоро піде звідси, а щодо плюсів – то природа, тут живеш серед настояної природи, а не серед будинків та натовпу людей. Якщо порівняти з великим містом то в Яремче немає тієї суєти, брудного повітря, а якщо з маленьким то, знову ж, Яремче не виглядає як вмираюче місто, а воно гарне, чисте, з сучасними магазинами, кафе, ринком, дорогами і т.д. Дуже подобається Яремче, і можливо мені все ж вдасться з часом сюди переїхати.

AAs
Зареєстрований: 08 ноя 2017, 06:44

Непрочитанное сообщение AAs » 08 ноя 2017, 06:44

Ой, я Вас перепрошую, навіщо Вам ці Карпати та Яремче здались? Що Ви там не бачили? Гори сміття, бруд по коліно після дощу і ями на дорогах?
Я ще розумію, коли в Карпати їдуть відпочити, позбирати гриби та покататись на лижах (щоб не далеко і не морочити собі нерви з візами), але переїжджати в Карпати на ПМЖ! Ви мені робите смішно, їй Богу! Сервіс ще з радянського союзу у більшості закладів.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 08 ноя 2017, 12:41

Шановний, ви певно не були взагалі в Карпатах або якщо й були то дуже давно. Те що болота вистачає в горах й лісі то є правда, але повірте краще дихати чистим повітрям і ходити по болоті, ніж ходити по розпеченому асфальті і дихати пилюкою з елементами майже всієї таблиці Мендєлєєва. А дороги в Яремче та й в усьому регіоні на сьогодні не гірше аніж в Європі.

Шаров
Зареєстрований: 18 июл 2018, 19:52

Непрочитанное сообщение Шаров » 28 авг 2018, 13:09

На мій погляд жити в подібних туристичних населених пунктах як Яремче насправді не дуже комфортно. Адже завжди багато туристів, і навіть в за межами міста все одно людно, ціни завжди вищі ніж в не туристичних містах. В таких містах лише добре заробляти, бо туристи везуть сюди гривні та долари, а щоб жити, то навіть та сама Надвірна, або як на мене взагалі кращий варіант то Франківськ і до гір недалеко і розвинена інфраструктура, магазини, школи і т.д.

Nastuha
Зареєстрований: 29 июн 2018, 18:49

Непрочитанное сообщение Nastuha » 28 авг 2018, 17:19

Франківськ то вже мегаполіс, а щодо великої кількості туристів то у Франківську людей ще більше, особливо в центрі, але в Яремче можна ходити в гори щодня, збирати гриби ,повітря – тут взагалі немає що порівнювати, я для прикладу ,приїжджаючи в Яремче, сплю як у дитинстві, чи як кажуть без задніх ніг, і не лишень через те що втомлююсь, тут напевно таке повітря – обожнюю Яремче, і мрію тут жити, але то лишень мрії, на жаль

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»