Гостинність місцевих, де вона?

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Kievlyanka
Зареєстрований: 07 авг 2017, 09:37

Непрочитанное сообщение Kievlyanka » 07 авг 2017, 09:46

Добрий день. Тема не нова, але вона заслуговує обговорення.
Після відвідування Карпат і Яремче зокрема в цьому році мені дуже сподобалося місто.
Нікого не хотілося б ображати але ось склалося враження що жителі Яремче злі і непривітні люди. Не я одна це помічаю.
Приїхавши в готель на "ресепшені" працівники не посміхнулися жодного разу та ж ситуація в кафе. Обличчя такі як ніби їх змушують там працювати.
Також і місцеві "зазивали" на всілякі екскурсії, з пташками біля водоспаду.
Посмішок не видно зовсім. Якось дивно. Споживацьке ставлення до приїжджих.
(Ще раз перепрошую, якщо кого образила). Але ж туристи що приїжджають хочуть відчувати що їм раді, і від цього в значній мірі залежить чи приїдуть вони ще раз до Вас, у ваше чудове місто. Особливо хочеться дізнатися думку корінних жителів.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 07 авг 2017, 10:40

Пані, повірте ми щиро раді вас бачити. Але ж зрозумійте ми всі люди і в нас бувають свої емоції, часом щось не так зі здоров’ям чи ще щось. Але місцеві мешканці дуже добре розуміють що відпочиваючі наші годувальники і відповідно ставляться шанобливо до приїжджих. Хоча, скільки людей, стільки думок. Від себе бажаю вам гарних вражень від нашого міста та людей що в ньому живуть.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 05 сен 2017, 09:58

Люди старшого віку виховані в епоху союзу не звикли щиро радіти всім приїжджим, а покоління молодих підприємців, які вкладають значні зусилля в розвиток своєї справи й відповідно будуть дбати про те щоб створити приємне враження на туристів. Це моя думка, і гадаю насправді в більшості випадків населення Яремче та інших гірських міст та селищ куди більш доброзичливе аніж населення мегаполісів.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»