Бізнес у Яремче

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 26 сен 2017, 18:01

Думаю про організацію прокату будівельних інструментів в Яремче. Багато людей, які займаються будівництвом та ремонтом, мають потребу в інструментах, купувати всі інструменти дорого та немає сенсу для одного разу, ті самі натяжну стелю натягнути необхідна пушка, для чого її купувати на один раз? Фірм, що займається прокатом інструментів для ремонту та будівництва в Яремче немає - так що попит думаю буде. Чи може замале місто для організації такого бізнесу?

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 13 апр 2018, 07:54

Думаю, гадаю чим зайнятись в такому містечку як Яремче, бо швидше за все доведеться туди переїжджати. Тож поки ось підгледів спілкування про те хто яку каву п’є. Тож і думки відразу а якщо поставити біля центральної дороги маленький вагончик, гарненько його розмалювати та варити смачну каву. Місто туристичне, автомобілів по централь ній вулиці проїжджає море. Але певно і магазинчиків де продається как також повно. Хто що скаже, порадьте чи варто спробувати, якщо так то де шукати клаптик землі, де можна поставити такий маленький магазинчик.

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 13 апр 2018, 21:19

В Яремче добре піде бізнес пов’язаний з виготовленням сайтів та їх підтримкою, адже кожен хто здає будинок, чи квартиру, чи готель хоче мати свій власний сайт. В мережі багато компаній які пропонують такі послуги, але більшість замовників хоче бачити та спілкуватись вживу з виконавцем, а як мені здається в Яремче ще такої послуги немає, тож з того хто започаткує таке магарич за підказку.

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 17 апр 2018, 13:15

Як на мене то у такому місті як Яремче повинна приносити прибуток здача нерухомості в оренду – готель, кімнати в будинку чи квартири. Сам не місцевий, але подобається місто, тож хотілось би спробувати вкласти сюди кошти в якусь нерухомість. Поки вивчаю буде це вигідно і наскільки. Розглядаю варіанти з квартирами у ЖК Скеля та Крайобраз. Хотілось би почути думки тих хто вже здає квартири, чи є попит, чи варто цим займатись, наскільки прибутково? Зрозуміло що гроші люблять тишу, але може знайдеться добра душа, що поділиться своїм досвідом.

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 20 май 2018, 09:28

Не требует практически никаких начальных финансовых вложений предложение услуг гида или проводника по малоизвестных туристических маршрутах. Правда необходимо быть хорошо подготовленным как в физическом плане, так и знать тропинки. Такая работа может подойти местным молодым парням, которые знают горы и дороги.

LeHa
Зареєстрований: 23 фев 2018, 10:10

Непрочитанное сообщение LeHa » 30 май 2018, 14:14

Потрібно знайти землю свою / купити / оренда і будуватися... буть це база відпочинку або продаж кави, столова... вихлоп в сезон буде одназначно не поганий. Але що в Яремче робити в міжсезон? А щоб працювати провідником потрібно не лише мати відмінну фізичну підготовку та любити ходити щодня десятки кілометрів ,а ще й бути обізнаним про історію краю та вміти гарно про це розповідати, щоб підтримувати цікавість клієнтів.

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 30 май 2018, 14:28

Варіантів чим займатись в Яремче чи де інше багато і писати про всі не варто, адже те що підійде мені не підходить вам. Для прикладу якщо ви масажист – відкривайте масажний кабінет, спортсмен – фітнес клуб, стоматолог – стоматологічний кабінет чи клініку, маєте гроші – будуйте готель, гірсько-лижний курорт. Тобто виходьте з того що ви вмієте робити те і пропонуйте людям за гроші. А будете то гарно робити то будете гарно заробляти.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»