Бізнес у Яремче

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 06 авг 2017, 20:25

Хто поділиться ідеями реалізованими або лише омріяними як заробити гроші в Яремче. Зрозуміло що гроші люблять тишу, і ті хто вже себе реалізував і має успішний бізнес малоймовірно що захочуть розповісти про складнощі на шляху. Але може хто й згадає як сам шукав свій шлях у цьому світі, і якими б доречними були поради. Тим більше як на мене саме в таких містах де багато туристів роботи має вистачати на всіх, а конкуренція в будь-якій галузі лише покращить якість послуг, що відповідно стане більш привабливим для туриста.

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 07 авг 2017, 06:42

О, мне кажется в таком регионе куда приезжают толпы туристов и везут свои деньги вариантов для заработка невероятное количество. Посмотрите на местных и увидите кто чем занимается, воспользуйтесь их услугами и поймете что вам понравилось, а чтобы вы смогли предложить приезжим лучше. И главное нужно заниматься тем делом, к которому у вас лежит душа, тогда успех вам обеспечен.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 08 авг 2017, 22:19

Судячи з усього найприбутковіший (і конкурентний) бізнес в Яремче це будівництво та ремонт. Але як на мене то краще шукати такий вид бізнесу який успішно працює в інших регіонах, а в Яремче ще не представлений. Або вигадати своє щось оригінальне.

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 08 авг 2017, 22:25

eddbit писал(а):
08 авг 2017, 22:19
Або вигадати своє щось оригінальне.
Або скопіювати готові варіанти бізнесу з зарубіжних курортів, яких в Яремче ще не має.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 25 авг 2017, 21:57

В мене тут потрохи зароджується ідея, як на мене досить цікава, щодо того чого не вистачає курортному містечку Яремче, куди приїжджають тисячі туристів, і як на цьому можна заробити. В мене особисто давно є мрія познімати квадрокоптером високо в горах, адже це просто бомба. Питання купити чи ні квадрокоптер вже блимає в моєму мізку також давно. Але по перше що стримує це його ціна, а по друге ну політаю я ним 2-3 рази на рік, а весь інший час він буде просто лежати на антресолях, чекати свого часу. Він за пару років морально буде старим і літати таким вже буде не так цікаво, знаючи що є аналоги куди більш прогресивні. Тож якби це можна було взяти в оренду, я би сильно замислився над такою пропозицією. Але чи я не знаю, чи немає поки такої пропозиції. Тож хто перший того і чекає успіх. З нюансів як саме організовувати прокат – брати залог що дорівнює вартість квадрокоптера, та підписувати договір. Трохи важко все продумати, але як на мене ідея цікава, і саме головне що ніхто поки такого не пропонує.

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 26 авг 2017, 13:39

Ідей для бізнесу у місті популярному серед туристів може бути безліч, але всі вони в першу чергу мають бути направлені на туриста, адже він головний платник. Мені особисто в самому Яремче і не лише, а взагалі при відпочинку в Карпатах не вистачає дитячих площадок. Хочеться щоб в першу чергу під час відпочинку було цікаво дітям, а ходити в гори для маленьких ще зарано, дихати свіжим повітрям їм не цікаво, розглядання водоспадів займає їх увагу на 5 хвилин, не більше, а в інший час що робити дітям. Є спеціальні дитячі кімнати здебільшого в дуже дорогих готелях, а середній сектор зазвичай такого нічого подібного не пропонує, як максимум гойдалка в дворі. Тож зробити щось на кшталт платної дитячої кімнати, батути, лабіринти, гірки, надувні іграшки і т.д.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 26 авг 2017, 13:45

Бізнес добре починати, якщо є попит.
Стартова точка – має бути не від того, що хочу бути багатим. А від того, що хтось із друзів-знайомих-приятелів щось готовий замовити (послугу) або купити (товар).
Висновок: знайомствами треба обзаводитися, а не сидіти вдома, вивчаючи власне відображення в дзеркалі. Бізнес сам з собою не зробиш. Тільки в суспільстві. Потрібно вчитися взаємодіяти зі знайомими і незнайомими людьми і управляти ними (нав'язувати їм свою точку зору і свої інтереси). Не кожному дано. Дуже малій частині. Участь інших - наймані раби, які живуть на тому рівні, який склався в даному суспільстві в даному місці в даний час.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 01 сен 2017, 20:47

Оренда спорядження для туризму буде завжди користуватись розпитом, бо саме туристів вистачає в Яремче, і всі вони туди їдуть задля походів, вело походів, катання на лижах і т.д. Ось тут і буде доречним запропонувати їм все що може знадобитись у поході, починаючи від трекінгових палиць і закінчуючи спальником та палаткою.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 13 сен 2017, 12:29

Gucul писал(а):
25 авг 2017, 21:57
В мене тут потрохи зароджується ідея, як на мене досить цікава, щодо того чого не вистачає курортному містечку Яремче, куди приїжджають тисячі туристів, і як на цьому можна заробити. В мене особисто давно є мрія познімати квадрокоптером високо в горах, адже це просто бомба. Питання купити чи ні квадрокоптер вже блимає в моєму мізку також давно. Але по перше що стримує це його ціна, а по друге ну політаю я ним 2-3 рази на рік, а весь інший час він буде просто лежати на антресолях, чекати свого часу. Він за пару років морально буде старим і літати таким вже буде не так цікаво, знаючи що є аналоги куди більш прогресивні. Тож якби це можна було взяти в оренду, я би сильно замислився над такою пропозицією. Але чи я не знаю, чи немає поки такої пропозиції. Тож хто перший того і чекає успіх. З нюансів як саме організовувати прокат – брати залог що дорівнює вартість квадрокоптера, та підписувати договір. Трохи важко все продумати, але як на мене ідея цікава, і саме головне що ніхто поки такого не пропонує.
Зйомки дроном як бізнес, як на мене, досить цікава ідея особливо в туристичних місцях. Але не думаю що можливий такий варіант як давати квадрокоптер в оренду – розіб’ють і буде купа сварок щодо повернення грошей, які необхідно обов’язково брати в залог в такому варіанті. Гаджаю єдиний можливий варіант заробляти за допомогою квадрокопетра ходити самому з туристами та знімати їх. Тоді ви самі відповідаєте за свій дрон. Але в горах то досить важко робити, адже на вершинах дуже часто дме досить сильний вітер і ваш квадрік може полетіти туди звідки ви його вже не достанете. Але сама ідея по собі цікава і якщо ви не передумали могли б якось організувати разом.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 13 сен 2017, 18:30

Зауважте, що звичайний цикл життя дрона становить всього два роки. Тим більше дрони літають фактично лише влітку. Тобто за 2 літніх періоди ви повинні відробити вартість дрону і ще встигнути заробити. Куплять ваші послуги зйомки туристі на 1000 доларів за два літніх сезони, а дешевше озвученої ціни то просто іграшки.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»