Бізнес у Яремче

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 06 авг 2017, 20:25

Хто поділиться ідеями реалізованими або лише омріяними як заробити гроші в Яремче. Зрозуміло що гроші люблять тишу, і ті хто вже себе реалізував і має успішний бізнес малоймовірно що захочуть розповісти про складнощі на шляху. Але може хто й згадає як сам шукав свій шлях у цьому світі, і якими б доречними були поради. Тим більше як на мене саме в таких містах де багато туристів роботи має вистачати на всіх, а конкуренція в будь-якій галузі лише покращить якість послуг, що відповідно стане більш привабливим для туриста.

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 07 авг 2017, 06:42

О, мне кажется в таком регионе куда приезжают толпы туристов и везут свои деньги вариантов для заработка невероятное количество. Посмотрите на местных и увидите кто чем занимается, воспользуйтесь их услугами и поймете что вам понравилось, а чтобы вы смогли предложить приезжим лучше. И главное нужно заниматься тем делом, к которому у вас лежит душа, тогда успех вам обеспечен.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 08 авг 2017, 22:19

Судячи з усього найприбутковіший (і конкурентний) бізнес в Яремче це будівництво та ремонт. Але як на мене то краще шукати такий вид бізнесу який успішно працює в інших регіонах, а в Яремче ще не представлений. Або вигадати своє щось оригінальне.

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 08 авг 2017, 22:25

eddbit писал(а):
08 авг 2017, 22:19
Або вигадати своє щось оригінальне.
Або скопіювати готові варіанти бізнесу з зарубіжних курортів, яких в Яремче ще не має.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 25 авг 2017, 21:57

В мене тут потрохи зароджується ідея, як на мене досить цікава, щодо того чого не вистачає курортному містечку Яремче, куди приїжджають тисячі туристів, і як на цьому можна заробити. В мене особисто давно є мрія познімати квадрокоптером високо в горах, адже це просто бомба. Питання купити чи ні квадрокоптер вже блимає в моєму мізку також давно. Але по перше що стримує це його ціна, а по друге ну політаю я ним 2-3 рази на рік, а весь інший час він буде просто лежати на антресолях, чекати свого часу. Він за пару років морально буде старим і літати таким вже буде не так цікаво, знаючи що є аналоги куди більш прогресивні. Тож якби це можна було взяти в оренду, я би сильно замислився над такою пропозицією. Але чи я не знаю, чи немає поки такої пропозиції. Тож хто перший того і чекає успіх. З нюансів як саме організовувати прокат – брати залог що дорівнює вартість квадрокоптера, та підписувати договір. Трохи важко все продумати, але як на мене ідея цікава, і саме головне що ніхто поки такого не пропонує.

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 26 авг 2017, 13:39

Ідей для бізнесу у місті популярному серед туристів може бути безліч, але всі вони в першу чергу мають бути направлені на туриста, адже він головний платник. Мені особисто в самому Яремче і не лише, а взагалі при відпочинку в Карпатах не вистачає дитячих площадок. Хочеться щоб в першу чергу під час відпочинку було цікаво дітям, а ходити в гори для маленьких ще зарано, дихати свіжим повітрям їм не цікаво, розглядання водоспадів займає їх увагу на 5 хвилин, не більше, а в інший час що робити дітям. Є спеціальні дитячі кімнати здебільшого в дуже дорогих готелях, а середній сектор зазвичай такого нічого подібного не пропонує, як максимум гойдалка в дворі. Тож зробити щось на кшталт платної дитячої кімнати, батути, лабіринти, гірки, надувні іграшки і т.д.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 26 авг 2017, 13:45

Бізнес добре починати, якщо є попит.
Стартова точка – має бути не від того, що хочу бути багатим. А від того, що хтось із друзів-знайомих-приятелів щось готовий замовити (послугу) або купити (товар).
Висновок: знайомствами треба обзаводитися, а не сидіти вдома, вивчаючи власне відображення в дзеркалі. Бізнес сам з собою не зробиш. Тільки в суспільстві. Потрібно вчитися взаємодіяти зі знайомими і незнайомими людьми і управляти ними (нав'язувати їм свою точку зору і свої інтереси). Не кожному дано. Дуже малій частині. Участь інших - наймані раби, які живуть на тому рівні, який склався в даному суспільстві в даному місці в даний час.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 01 сен 2017, 20:47

Оренда спорядження для туризму буде завжди користуватись розпитом, бо саме туристів вистачає в Яремче, і всі вони туди їдуть задля походів, вело походів, катання на лижах і т.д. Ось тут і буде доречним запропонувати їм все що може знадобитись у поході, починаючи від трекінгових палиць і закінчуючи спальником та палаткою.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 13 сен 2017, 12:29

Gucul писал(а):
25 авг 2017, 21:57
В мене тут потрохи зароджується ідея, як на мене досить цікава, щодо того чого не вистачає курортному містечку Яремче, куди приїжджають тисячі туристів, і як на цьому можна заробити. В мене особисто давно є мрія познімати квадрокоптером високо в горах, адже це просто бомба. Питання купити чи ні квадрокоптер вже блимає в моєму мізку також давно. Але по перше що стримує це його ціна, а по друге ну політаю я ним 2-3 рази на рік, а весь інший час він буде просто лежати на антресолях, чекати свого часу. Він за пару років морально буде старим і літати таким вже буде не так цікаво, знаючи що є аналоги куди більш прогресивні. Тож якби це можна було взяти в оренду, я би сильно замислився над такою пропозицією. Але чи я не знаю, чи немає поки такої пропозиції. Тож хто перший того і чекає успіх. З нюансів як саме організовувати прокат – брати залог що дорівнює вартість квадрокоптера, та підписувати договір. Трохи важко все продумати, але як на мене ідея цікава, і саме головне що ніхто поки такого не пропонує.
Зйомки дроном як бізнес, як на мене, досить цікава ідея особливо в туристичних місцях. Але не думаю що можливий такий варіант як давати квадрокоптер в оренду – розіб’ють і буде купа сварок щодо повернення грошей, які необхідно обов’язково брати в залог в такому варіанті. Гаджаю єдиний можливий варіант заробляти за допомогою квадрокопетра ходити самому з туристами та знімати їх. Тоді ви самі відповідаєте за свій дрон. Але в горах то досить важко робити, адже на вершинах дуже часто дме досить сильний вітер і ваш квадрік може полетіти туди звідки ви його вже не достанете. Але сама ідея по собі цікава і якщо ви не передумали могли б якось організувати разом.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 13 сен 2017, 18:30

Зауважте, що звичайний цикл життя дрона становить всього два роки. Тим більше дрони літають фактично лише влітку. Тобто за 2 літніх періоди ви повинні відробити вартість дрону і ще встигнути заробити. Куплять ваші послуги зйомки туристі на 1000 доларів за два літніх сезони, а дешевше озвученої ціни то просто іграшки.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 26 сен 2017, 18:01

Думаю про організацію прокату будівельних інструментів в Яремче. Багато людей, які займаються будівництвом та ремонтом, мають потребу в інструментах, купувати всі інструменти дорого та немає сенсу для одного разу, ті самі натяжну стелю натягнути необхідна пушка, для чого її купувати на один раз? Фірм, що займається прокатом інструментів для ремонту та будівництва в Яремче немає - так що попит думаю буде. Чи може замале місто для організації такого бізнесу?

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 13 апр 2018, 07:54

Думаю, гадаю чим зайнятись в такому містечку як Яремче, бо швидше за все доведеться туди переїжджати. Тож поки ось підгледів спілкування про те хто яку каву п’є. Тож і думки відразу а якщо поставити біля центральної дороги маленький вагончик, гарненько його розмалювати та варити смачну каву. Місто туристичне, автомобілів по централь ній вулиці проїжджає море. Але певно і магазинчиків де продається как також повно. Хто що скаже, порадьте чи варто спробувати, якщо так то де шукати клаптик землі, де можна поставити такий маленький магазинчик.

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 13 апр 2018, 21:19

В Яремче добре піде бізнес пов’язаний з виготовленням сайтів та їх підтримкою, адже кожен хто здає будинок, чи квартиру, чи готель хоче мати свій власний сайт. В мережі багато компаній які пропонують такі послуги, але більшість замовників хоче бачити та спілкуватись вживу з виконавцем, а як мені здається в Яремче ще такої послуги немає, тож з того хто започаткує таке магарич за підказку.

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 17 апр 2018, 13:15

Як на мене то у такому місті як Яремче повинна приносити прибуток здача нерухомості в оренду – готель, кімнати в будинку чи квартири. Сам не місцевий, але подобається місто, тож хотілось би спробувати вкласти сюди кошти в якусь нерухомість. Поки вивчаю буде це вигідно і наскільки. Розглядаю варіанти з квартирами у ЖК Скеля та Крайобраз. Хотілось би почути думки тих хто вже здає квартири, чи є попит, чи варто цим займатись, наскільки прибутково? Зрозуміло що гроші люблять тишу, але може знайдеться добра душа, що поділиться своїм досвідом.

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 20 май 2018, 09:28

Не требует практически никаких начальных финансовых вложений предложение услуг гида или проводника по малоизвестных туристических маршрутах. Правда необходимо быть хорошо подготовленным как в физическом плане, так и знать тропинки. Такая работа может подойти местным молодым парням, которые знают горы и дороги.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»