Короновірус в Яремче не добрався

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Iyur
Зареєстрований: 15 мар 2020, 10:22

Непрочитанное сообщение Iyur » 15 мар 2020, 10:25

Судячи по карті розповсюдження коронавірусу, Івано-Франківську область поки не зачепило це лихо. Питання чи ходять в штатному режимі Автобуси Франківськ-Яремче, певно зараз людей мало хто вирішиться подорожувати, тож переживаю що автобусне сполучення можуть відмінити, а ми плануємо через два дні їхати й не знаємо що робити. Сидіти дома чи все ж таки їхати

Vira
Зареєстрований: 20 апр 2020, 19:42

Непрочитанное сообщение Vira » 20 апр 2020, 19:44

Видно з цього топіка добрався, на жаль. Але хочу забронювати на мійські і майже все занято. Як так, все працює і туристи їдуть в Карпати?

Lesovod
Зареєстрований: 28 авг 2018, 12:38

Непрочитанное сообщение Lesovod » 17 май 2020, 17:40

Коронавірус дає таким містам як Яремче унікальний шанс бути поміченими нашими співвітчизниками, які досі й не здогадувались про існування таких місць в Україні

Laguta Vasil
Зареєстрований: 07 июл 2018, 09:15

Непрочитанное сообщение Laguta Vasil » 24 май 2020, 21:20

Рахую що в цілому для України вже майже минулось з мінімальними втратами, були особисто в мене опасання, що при нашій медицині у нас ситуація буде куди гірше ніж в тій самій Італії, але здається, пронесло, слава Богу

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 27 июл 2020, 07:59

В Вопак та АТБ без масок не пускають, а в Копійочці та інших подібних невеликих навіть продавці без масок. Питав в них (продавців без масок) чи не бояться коронавіруса, на що почув що тут немає коронавіруса і вони не знають жодного випадку. А інші люди місцеві кажуть що всі лікарні в Яремче та Надвірній переповнені, комі вірити, не знаю.

LeHa
Зареєстрований: 23 фев 2018, 10:10

Непрочитанное сообщение LeHa » 02 авг 2020, 08:19

Дивно, але навіть у Приватбанку працівники без масок, як й відвідувачі, у нас в Дніпрі без маски не пускають в банк, а тут анархія

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»