Чи є в Яремче джерело цілющої води для шлунка ?

Все про здоров’я та його підтримку. Лікарські трави та рецепти лікування зо допомогою народної медицини.
igor.yanchenko
Зареєстрований: 23 дек 2019, 22:34

Непрочитанное сообщение igor.yanchenko » 23 дек 2019, 22:48

хочу поїхати в Яремчу. Читаю що у вас є 3 джерела. Але ніде не можу знайти їх точні координати. Так чи є насправді ці джерела води, які допомагають при проблемах зі шлунком

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 дек 2019, 06:26

Та вже говорили про це - http://yaremche.if.ua/viewtopic.php?t=43

igor.yanchenko

Непрочитанное сообщение igor.yanchenko » 24 дек 2019, 10:40

Я бачив це фото, і читав що є 3 джерела. Але ось точні координати ніхто не може дати. Навіть дзвоню домовлятися за оренду житла і питаю у власників котеджів, і вони навіть не знають.
Ви не знаєте де саме ці джерела знаходяться? був би дуже вдячний

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 25 дек 2019, 09:11

Саме відоме й популярне джерело з якого набирають воду всі місцеві та туристи, оте що вказане на фото таблички його властивостей знаходиться біля парку музею «Карпати в мініатюрі», прямо при вході. Вхід до музею (голосна назва насправді нічого цікавого, вибачте) платний, але до джерела підхід вільний и можна набирати воду з собою скільки донесете. Вода справді смачна, сам завжди набираю коли буваю поруч. Знайти той «в мініатюрі» легко і кожен підкаже де то. Якщо коротко то йдемо чи їдемо до базару, перед базаром повертаємо ліворуч і близько кілометра, нікуди не звертаючи по головній дорозі

igor.yanchenko

Непрочитанное сообщение igor.yanchenko » 02 янв 2020, 19:37

Дуже Вам вдячний , дякую)

Ответить

Повернутись у розділ «Народна медицина. Лікарські трави. Здоровий спосіб життя»