Яремче, Вул. Петраша, 14 – відгуки про проживання

Тут обговорюємо приватні садиби та котеджі і умови проживання в них у місті Яремче
Lola
Зареєстрований: 29 июл 2019, 07:35

Непрочитанное сообщение Lola » 29 июл 2019, 07:52

Сама шукала й не знайшла, тож поділюсь враженнями від проживання в будиночку, який знайшла за оголошенням на ОЛХ, за адресою Петраша, 14, правда в оголошенні алреса не вказана, лише телефон, тож вставлю сюди фото з оголошення. В цілому не скажу що дуже погано, але враження не самі кращі. Отже, в оголошенні було вказано, що проживання на другому поверсі будиночка, в кожному номері санвузол та душова кабінка. Всього на другому поверсі 4 номери, всі здаються, хазяї живуть на першому. З переваг шикарне місце – поруч сувенірний ринок, водоспад Пробій, і для такого місця думали ціна 400 грн за номер на двох то дуже дешево. На цьому переваги закінчуються.
При поселенні пані сказала що в унітаз папір туалетний не кидати, бо він забивається, а кидати у відеречко – дивно, якщо унітаз забивається від паперу, то як там проходить все інше, а фактично ніяк, воно не спішить кудись проходити, воно собі там пливає, й можеш хоч 10 разів спускати, воно пливає.
Далі в оголошенні не було вказано що є Wi-Fi, ну то його й не було, дивно, бо вже звикли що де коли б не зупинялись, навіть не питали він завжди був, тут – немає.
Далі стіни – чути як сусід за стінкою говорить пошепки, тож і ми говорили пошепки, бо чути буквально все, а ліжко таке скрипуче, що соромно було зайвий раз повертатись, бо сусіда розбудиш.
Далі не хочеться дуже паскудити будинок, бо хазяйка, з якою я спілкувалась приємна жіночка, але може вона тут прочитає недоліки й якось вдосконалить умови проживання для своїх гостей, то я можливо ще раз туди вернусь.
А поки враження не дуже…
Вложения
yaremche.jpg
yaremche.jpg (107.97 КБ) 78 просмотров

SvetuliK
Зареєстрований: 28 ноя 2017, 09:29

Непрочитанное сообщение SvetuliK » 01 авг 2019, 18:08

Нещодавно я разом зі своєю сім’єю відвідала Яремче і так сталося, що саме у цьому будинку (вулиця Петраша, 14) я зупинилася. Автор попереднього повідомлення дещо однобоко розказав про будинок і хазяїв. Я - людина скрупульозна, якій важко вгодити, звикла до комфорту і гарного життя. Довго шукала по Інтернету житло, до речі, його було знайти досить нелегко. Зупинилася на будинку, який знаходиться на Петраша, 14. Спочатку навіть дещо засумнівалася за плату, яка була заявлена (400 грн.), тому що місце дуже козирне, а ціна низька. Приїхавши, нас зустріла пані Галина, дуже приємна жінка, яка, звісно, вказала на недоліки цього будинку. Я вважаю, якщо Вам щось не подобається є шанс знайти краще, все відразу було сказано і нічого не приховано. Дійсно недоліки були їх перерахував попередник, проте Він не сказав багато плюсів, котрі, на мою думку вагоміші. Без Wi-Fi можна обійтися, тим паче, що в кожного є мобільний Інтернет, Ви приїхали на відпочинок подихати свіжим повітрям і помилуватися красою гір, а не втикати в Інтернет. Зайшовши у будинок, я побачила, що кругом дуже чисто, білизна на ліжку, напевно, взагалі була новою, меблів було мало, але вони природні і дуже стильні. Все зроблено із дерева. В туалеті також дуже чисто і абсолютно не було у мене ніякої огиди. Було комфортно, чисто і затишно. Дуже гарний вигляд з вікна, а також близько знаходилися готелі, куди можна було ходити у басейн, джакузі, сауну, те що ми і робили. Пані Галина ні в чому не відмовляла, коли ми зверталися за допомогою чи порадою. Так що я вважаю, що це гарний варіант за такі гроші. Дякую господарям за гостинність і гарний відпочинок.

Ответить

Повернутись у розділ «Приватний сектор: садиби та котеджі в Яремче»