Провідник для збору грибів у Карпатах

Спілкування на грибні теми: де ростуть, як збирати, грибні прогнози, як вести себе в лісі, розповіді грибників, допомога визначити що за гриб
Dolker
Зареєстрований: 26 июл 2019, 14:17

Непрочитанное сообщение Dolker » 26 июл 2019, 14:21

Пропоную створити тему, де б провідники залишали свої координати та орієнтовно грибні місця де вони можуть повести та показати, розказати які саме гриби можна назбирати. Сам шукаю такого провідника, й теоретично ладен не лише в Яремче, а й в інших регіонах піти саме за грибами з людиною, яка знає місця, та готова тими знаннями поділитись. Думаю така тема буде цікава обом сторонам, й тим хто шукає провідника, й тим, хто пропонує послуги провідника.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 27 июл 2019, 08:00

Є тури спеціальні, які організовують турфірми саме для збору грибів, знайти в мережі їх неважко. Але то нагадує мені особисто колгосп. А так, думаю майже кожен господар приватної садиби, якщо ви його зможете зацікавити зводить вас по грибним місцям. Може не покаже свої самі завітні грибні місця, але по лісу поводить, не заблукаєте й без грибів не повернетесь. Можу в приват дати пару телефонів таких господарів, бо не впевнений що вони хочуть себе тут рекламувати

Ответить

Повернутись у розділ «Розмови на тему грибів»