ЖК «Скеля», Яремче, вулиця Свободи

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
taniko
Зареєстрований: 04 авг 2018, 19:08

Непрочитанное сообщение taniko » 11 окт 2018, 19:58

Faina писал(а):
11 окт 2018, 18:15
Тобто стяжку будуть робити мешканці самостійно… Печаль… Який котел, не уточнювали? І про вентиляцію куди буде виходити котел – спільний стояк чи дірка на кожен котел?
PS.Насправді, по моїм розрахункам, без сумніву більш вигідно вкласти ці гроші в квартиру в Києві, але серце тягне сюди і що переможе в мене розум чи серце, емоції чи практичність не уявляю
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду. А стяжку не роблять тому, що потім майстри збивають її, щоб зробити власнику теплу підлогу. В відділі продажу пропонують на вибір-котел чи чорнова стяжка підлоги.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 12 окт 2018, 15:30

Faina писал(а):
11 окт 2018, 18:15
Тобто стяжку будуть робити мешканці самостійно… Печаль…
Насправді це розповсюджена практика забудовників не робити заливку та стяжку, адже як написала Таніко багато хто з нових мешканців у майбутньому захоче зробити собі теплу підлогу чи ще щось інще і буде демонтувати вже залиту стяжку, а так кожен що та як собі захоче так і зробить, стосовно на вібир чи котел чи стяжку я тоже чув, так що якщо ви захочете можете обрати стяжку

Mihail
Зареєстрований: 16 авг 2018, 06:25

Непрочитанное сообщение Mihail » 13 окт 2018, 10:54

Сусідній ЖК підняв ціну і став таким собі локомотивом для ажиотажу на квартири у Скелі – розгрібають як пиріжки, так власне сказали у відділі продажів

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 13 окт 2018, 12:42

Mihail писал(а):
13 окт 2018, 10:54
Сусідній ЖК підняв ціну і став таким собі локомотивом для ажиотажу на квартири у Скелі – розгрібають як пиріжки, так власне сказали у відділі продажів
Cусідній ЖК- це "Крайобраз"? А яка там зараз ціна за метр квадратний? Чи багато там квартир залишилось на продаж? А мені здаеться,що люди бачать хід будівництва, читають наш форум, розуміють, що втратять свій шанс мати квартиру в цьому будинку. Чим ближче до закінчення будівництва,тим менше шансів купити тут квартиру. Взагалі хочу сказати, що в Яремче дуже мало землі під багатоповерхову забудову, тому цей будинок є унікальним з точки зору місцезнаходження. Хіба якийсь забудовник викупить у власників старі хати,чи розрахуеться квартирами в новобудові,знесе їх і на їх місці побудуе ще будинки.

Lisiy
Зареєстрований: 05 сен 2018, 11:14

Непрочитанное сообщение Lisiy » 13 окт 2018, 13:22

taniko писал(а):
11 окт 2018, 19:58
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду.
Чомусь маю переконання, що люди які тут купують чи лише думають чи варто купувати тут квартири купують не на останні гроші і мають можливість заплатити й більше ніж просять за квартиру у Скелі. Питання доцільності для більшості, що швидше окупиться й де менше ризиків. А щодо ажіотажу – не смішить, візьміть столичну новобудову більш менш нормального забудовника й зателефонуйте чи є вільні найбільш ходові 1-кімнатні квартири, і я вам можу сказати що в більшостьі випадків вам скажуть, що майже всі, або повністю всі розпродані на етапі котловану. Й ціна не суттєво відрізняється, знову ж, якщо купувати на початку будівництва.
Читаю форум про нерухомість, не буду вказувати який, думаю зрозумієте, там в одній темі показували користувачі фото реальної черги біля відділу продаж на другий день після початку продажів квартир у новій черзі ЖК, хоча будинок ще й не почали зводити – оце ажіотаж… А далі думайте, гадайте де більш вигідно вкладати свої гроші.
Знову ж купують квартири у Скелі в більшості випадків не для того щоб жити, навіщо місцевим та квартира? Хіба що для здачі в оренду…

Mihail

Непрочитанное сообщение Mihail » 13 окт 2018, 14:11

Читаючи ваш пост, шановний, складається враження що тут сидять лише міліонери, але на жаль я до таких не відношусь, значить ви помиляєтесь у своїх судженнях – це по-перше. А по-друге якщо для вас так очевидна перевага столичної нерухомості, то чого ж ви пасетесь у темі про ЖК Скелю? Значить маєте інтерес, але який саме для мене не зрозуміло, тож розкажіть у чому він

Lisiy
Зареєстрований: 05 сен 2018, 11:14

Непрочитанное сообщение Lisiy » 13 окт 2018, 15:27

Я не казав що всі, але більшість, до якої ви, Mihail, не відноситесь, мої співчуття. Ну а цікавість є, але не впевнений й пишу про недоліки цього об’єкту, але то робочий процес вибору, й недоліки є у всіх, варто просто правильно оцінити й порівняти чого більше недоліків, чи переваг. Якщо хочете так вже й можу про переваги Скелі, по-перше – це ціна, досить низька, але це дає привід замислитись над питанням на чому саме економив забудовник, пропонуючі такі ціни, ми ж розуміємо що він не меценат і хоче заробити на таких як ви та я.

Filin
Зареєстрований: 18 фев 2018, 21:08

Непрочитанное сообщение Filin » 13 окт 2018, 21:45

А є хто купував квартиру раніше у цього забудовника, маю на увазі в інших містах, бо як я бачу історія його досить велика, але жодного відгука на інших форумах не бачив про його роботу, сподобалось чи ні

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 14 окт 2018, 10:44

Lisiy писал(а):
13 окт 2018, 13:22
taniko писал(а):
11 окт 2018, 19:58
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду.
Чомусь маю переконання, що люди які тут купують чи лише думають чи варто купувати тут квартири купують не на останні гроші і мають можливість заплатити й більше ніж просять за квартиру у Скелі. Питання доцільності для більшості, що швидше окупиться й де менше ризиків. А щодо ажіотажу – не смішить, візьміть столичну новобудову більш менш нормального забудовника й зателефонуйте чи є вільні найбільш ходові 1-кімнатні квартири, і я вам можу сказати що в більшостьі випадків вам скажуть, що майже всі, або повністю всі розпродані на етапі котловану. Й ціна не суттєво відрізняється, знову ж, якщо купувати на початку будівництва.
Читаю форум про нерухомість, не буду вказувати який, думаю зрозумієте, там в одній темі показували користувачі фото реальної черги біля відділу продаж на другий день після початку продажів квартир у новій черзі ЖК, хоча будинок ще й не почали зводити – оце ажіотаж… А далі думайте, гадайте де більш вигідно вкладати свої гроші.
Знову ж купують квартири у Скелі в більшості випадків не для того щоб жити, навіщо місцевим та квартира? Хіба що для здачі в оренду…
Ви писали, що на форумі в одній темі виставили фото черги до відділу продажу нової черги якогось ЖК- це був флеш-моб друзів працівників відділу-продажу, щоб підігріти ажіотаж.

Mihail

Непрочитанное сообщение Mihail » 15 окт 2018, 11:49

taniko писал(а):
13 окт 2018, 12:42
Cусідній ЖК- це "Крайобраз"? А яка там зараз ціна за метр квадратний? Чи багато там квартир залишилось на продаж? А мені здаеться,що люди бачать хід будівництва, читають наш форум, розуміють, що втратять свій шанс мати квартиру в цьому будинку. Чим ближче до закінчення будівництва,тим менше шансів купити тут квартиру. Взагалі хочу сказати, що в Яремче дуже мало землі під багатоповерхову забудову, тому цей будинок є унікальним з точки зору місцезнаходження. Хіба якийсь забудовник викупить у власників старі хати,чи розрахуеться квартирами в новобудові,знесе їх і на їх місці побудуе ще будинки.
Так Крайобраз. Ціну підняли і суттєво, вона різна в залежності від площі. Квартир ще досі багато не проданих, але там вже будуть здавати в експлуатацію, а ось Скелю переконаний не здадуть у другому кварталі наступного, дай Боже до Нового року, потім ще пару років слухати як сусіди роблять ремонти, і ось вже тоді щасливі мешканці зітхнуть з полегшенням і будуть радіти у своїх квартирах

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 16 окт 2018, 10:33

Mihail писал(а):
15 окт 2018, 11:49
taniko писал(а):
13 окт 2018, 12:42
Так Крайобраз. Ціну підняли і суттєво, вона різна в залежності від площі. Квартир ще досі багато не проданих, але там вже будуть здавати в експлуатацію, а ось Скелю переконаний не здадуть у другому кварталі наступного, дай Боже до Нового року, потім ще пару років слухати як сусіди роблять ремонти, і ось вже тоді щасливі мешканці зітхнуть з полегшенням і будуть радіти у своїх квартирах
А щоб такого не сталося,треба інвесторам з березня массово звонити у відділ продажу і підганяти, "капати на мозок",щоб скоріше рухались до сдачі дома.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»