ЖК «Скеля», Яремче, вулиця Свободи

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
taniko
Зареєстрований: 04 авг 2018, 19:08

Непрочитанное сообщение taniko » 11 окт 2018, 19:58

Faina писал(а):
11 окт 2018, 18:15
Тобто стяжку будуть робити мешканці самостійно… Печаль… Який котел, не уточнювали? І про вентиляцію куди буде виходити котел – спільний стояк чи дірка на кожен котел?
PS.Насправді, по моїм розрахункам, без сумніву більш вигідно вкласти ці гроші в квартиру в Києві, але серце тягне сюди і що переможе в мене розум чи серце, емоції чи практичність не уявляю
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду. А стяжку не роблять тому, що потім майстри збивають її, щоб зробити власнику теплу підлогу. В відділі продажу пропонують на вибір-котел чи чорнова стяжка підлоги.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 12 окт 2018, 15:30

Faina писал(а):
11 окт 2018, 18:15
Тобто стяжку будуть робити мешканці самостійно… Печаль…
Насправді це розповсюджена практика забудовників не робити заливку та стяжку, адже як написала Таніко багато хто з нових мешканців у майбутньому захоче зробити собі теплу підлогу чи ще щось інще і буде демонтувати вже залиту стяжку, а так кожен що та як собі захоче так і зробить, стосовно на вібир чи котел чи стяжку я тоже чув, так що якщо ви захочете можете обрати стяжку

Mihail
Зареєстрований: 16 авг 2018, 06:25

Непрочитанное сообщение Mihail » 13 окт 2018, 10:54

Сусідній ЖК підняв ціну і став таким собі локомотивом для ажиотажу на квартири у Скелі – розгрібають як пиріжки, так власне сказали у відділі продажів

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 13 окт 2018, 12:42

Mihail писал(а):
13 окт 2018, 10:54
Сусідній ЖК підняв ціну і став таким собі локомотивом для ажиотажу на квартири у Скелі – розгрібають як пиріжки, так власне сказали у відділі продажів
Cусідній ЖК- це "Крайобраз"? А яка там зараз ціна за метр квадратний? Чи багато там квартир залишилось на продаж? А мені здаеться,що люди бачать хід будівництва, читають наш форум, розуміють, що втратять свій шанс мати квартиру в цьому будинку. Чим ближче до закінчення будівництва,тим менше шансів купити тут квартиру. Взагалі хочу сказати, що в Яремче дуже мало землі під багатоповерхову забудову, тому цей будинок є унікальним з точки зору місцезнаходження. Хіба якийсь забудовник викупить у власників старі хати,чи розрахуеться квартирами в новобудові,знесе їх і на їх місці побудуе ще будинки.

Lisiy
Зареєстрований: 05 сен 2018, 11:14

Непрочитанное сообщение Lisiy » 13 окт 2018, 13:22

taniko писал(а):
11 окт 2018, 19:58
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду.
Чомусь маю переконання, що люди які тут купують чи лише думають чи варто купувати тут квартири купують не на останні гроші і мають можливість заплатити й більше ніж просять за квартиру у Скелі. Питання доцільності для більшості, що швидше окупиться й де менше ризиків. А щодо ажіотажу – не смішить, візьміть столичну новобудову більш менш нормального забудовника й зателефонуйте чи є вільні найбільш ходові 1-кімнатні квартири, і я вам можу сказати що в більшостьі випадків вам скажуть, що майже всі, або повністю всі розпродані на етапі котловану. Й ціна не суттєво відрізняється, знову ж, якщо купувати на початку будівництва.
Читаю форум про нерухомість, не буду вказувати який, думаю зрозумієте, там в одній темі показували користувачі фото реальної черги біля відділу продаж на другий день після початку продажів квартир у новій черзі ЖК, хоча будинок ще й не почали зводити – оце ажіотаж… А далі думайте, гадайте де більш вигідно вкладати свої гроші.
Знову ж купують квартири у Скелі в більшості випадків не для того щоб жити, навіщо місцевим та квартира? Хіба що для здачі в оренду…

Mihail

Непрочитанное сообщение Mihail » 13 окт 2018, 14:11

Читаючи ваш пост, шановний, складається враження що тут сидять лише міліонери, але на жаль я до таких не відношусь, значить ви помиляєтесь у своїх судженнях – це по-перше. А по-друге якщо для вас так очевидна перевага столичної нерухомості, то чого ж ви пасетесь у темі про ЖК Скелю? Значить маєте інтерес, але який саме для мене не зрозуміло, тож розкажіть у чому він

Lisiy
Зареєстрований: 05 сен 2018, 11:14

Непрочитанное сообщение Lisiy » 13 окт 2018, 15:27

Я не казав що всі, але більшість, до якої ви, Mihail, не відноситесь, мої співчуття. Ну а цікавість є, але не впевнений й пишу про недоліки цього об’єкту, але то робочий процес вибору, й недоліки є у всіх, варто просто правильно оцінити й порівняти чого більше недоліків, чи переваг. Якщо хочете так вже й можу про переваги Скелі, по-перше – це ціна, досить низька, але це дає привід замислитись над питанням на чому саме економив забудовник, пропонуючі такі ціни, ми ж розуміємо що він не меценат і хоче заробити на таких як ви та я.

Filin
Зареєстрований: 18 фев 2018, 21:08

Непрочитанное сообщение Filin » 13 окт 2018, 21:45

А є хто купував квартиру раніше у цього забудовника, маю на увазі в інших містах, бо як я бачу історія його досить велика, але жодного відгука на інших форумах не бачив про його роботу, сподобалось чи ні

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 14 окт 2018, 10:44

Lisiy писал(а):
13 окт 2018, 13:22
taniko писал(а):
11 окт 2018, 19:58
За такі гроші в Киеві малосімейку не купите. 1-кімнатні-хрущовки стартують з 25.000 у.о. тай потребують ще ремонту. Так що це поки-що самий реальний варіант. Хоча дивлячись для яких цілей робиться вибір- жити чи здавати в оренду.
Чомусь маю переконання, що люди які тут купують чи лише думають чи варто купувати тут квартири купують не на останні гроші і мають можливість заплатити й більше ніж просять за квартиру у Скелі. Питання доцільності для більшості, що швидше окупиться й де менше ризиків. А щодо ажіотажу – не смішить, візьміть столичну новобудову більш менш нормального забудовника й зателефонуйте чи є вільні найбільш ходові 1-кімнатні квартири, і я вам можу сказати що в більшостьі випадків вам скажуть, що майже всі, або повністю всі розпродані на етапі котловану. Й ціна не суттєво відрізняється, знову ж, якщо купувати на початку будівництва.
Читаю форум про нерухомість, не буду вказувати який, думаю зрозумієте, там в одній темі показували користувачі фото реальної черги біля відділу продаж на другий день після початку продажів квартир у новій черзі ЖК, хоча будинок ще й не почали зводити – оце ажіотаж… А далі думайте, гадайте де більш вигідно вкладати свої гроші.
Знову ж купують квартири у Скелі в більшості випадків не для того щоб жити, навіщо місцевим та квартира? Хіба що для здачі в оренду…
Ви писали, що на форумі в одній темі виставили фото черги до відділу продажу нової черги якогось ЖК- це був флеш-моб друзів працівників відділу-продажу, щоб підігріти ажіотаж.

Mihail

Непрочитанное сообщение Mihail » 15 окт 2018, 11:49

taniko писал(а):
13 окт 2018, 12:42
Cусідній ЖК- це "Крайобраз"? А яка там зараз ціна за метр квадратний? Чи багато там квартир залишилось на продаж? А мені здаеться,що люди бачать хід будівництва, читають наш форум, розуміють, що втратять свій шанс мати квартиру в цьому будинку. Чим ближче до закінчення будівництва,тим менше шансів купити тут квартиру. Взагалі хочу сказати, що в Яремче дуже мало землі під багатоповерхову забудову, тому цей будинок є унікальним з точки зору місцезнаходження. Хіба якийсь забудовник викупить у власників старі хати,чи розрахуеться квартирами в новобудові,знесе їх і на їх місці побудуе ще будинки.
Так Крайобраз. Ціну підняли і суттєво, вона різна в залежності від площі. Квартир ще досі багато не проданих, але там вже будуть здавати в експлуатацію, а ось Скелю переконаний не здадуть у другому кварталі наступного, дай Боже до Нового року, потім ще пару років слухати як сусіди роблять ремонти, і ось вже тоді щасливі мешканці зітхнуть з полегшенням і будуть радіти у своїх квартирах

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 16 окт 2018, 10:33

Mihail писал(а):
15 окт 2018, 11:49
taniko писал(а):
13 окт 2018, 12:42
Так Крайобраз. Ціну підняли і суттєво, вона різна в залежності від площі. Квартир ще досі багато не проданих, але там вже будуть здавати в експлуатацію, а ось Скелю переконаний не здадуть у другому кварталі наступного, дай Боже до Нового року, потім ще пару років слухати як сусіди роблять ремонти, і ось вже тоді щасливі мешканці зітхнуть з полегшенням і будуть радіти у своїх квартирах
А щоб такого не сталося,треба інвесторам з березня массово звонити у відділ продажу і підганяти, "капати на мозок",щоб скоріше рухались до сдачі дома.

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 27 окт 2018, 22:16

Шановні форумчани! Які гарні новини про будівництво "Скелі" хтось може розповісти? Чи може нові фото викласти з забудови.

Taras
Зареєстрований: 28 окт 2018, 14:42

Непрочитанное сообщение Taras » 28 окт 2018, 14:53

Вже писали в цій темі, читаю з першого поста, бо дійсно планував тут купити квартиру, бо самі частенько сюди приїжджаємо, але ставлення забудовника до висвітлення подій на будівництві просто вражає. На сайті забудовника інформації більше про керівника компанії ніж про об’єкти, які вони будують. Викладені грамоти та подяки компанії Галицькій двір та особисто Василю Друку, а інформації про стан будівництва інвестори мають шукати на форумах. Певно у пана Василя вистачає інших проблем, що немає можливості знайти людину, яка буде хоча б раз на місяць описувати та показувати що відбувається на будівництві. Таке ставлення забудовника в цілому до свого ЖК мене особисто відштовхує від того щоб вкладати сюди кошти.
Чому? Поясню. Чи буде вдалою така інвестиція в майбутньому залежить не від того який ви ремонт зробите, і не від того куди ваші вікна будуть виходити і який з них вигляд, а від того як буде працювати та компанія, яка буде безпосередньо займатись здачею, пошуком орендаторів, прибиранням та рекламою. А ось з таким ставленням до реклами будівництва, мені здається що аналогічно буде працювати й рекламна компанія про здачу в оренду квартир у цьому ЖК.

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 31 окт 2018, 15:30

Напишіть свої ці побажання забудовнику у Фейсбук. Вони тут ,мабуть, не читають. Нехай знають, що думають про них , їх поганий принцип роботи з сайтом і з обіцянками потенційним покупцям знайти чи заснувати компанію, яка буде безпосередньо займатись здачею, пошуком орендаторів, прибиранням та рекламою.

Taras
Зареєстрований: 28 окт 2018, 14:42

Непрочитанное сообщение Taras » 31 окт 2018, 20:11

taniko писал(а):
31 окт 2018, 15:30
Напишіть свої ці побажання забудовнику у Фейсбук. Вони тут ,мабуть, не читають. Нехай знають, що думають про них , їх поганий принцип роботи з сайтом і з обіцянками потенційним покупцям знайти чи заснувати компанію, яка буде безпосередньо займатись здачею, пошуком орендаторів, прибиранням та рекламою.
Ви бачили дату останнього повідомлення на сторінці цього ЖК у фейсбуці? Якщо ні то скажу – грудень 2017, і після тиша. І в мене й немає особисто побажань щодо висвітлення будівництва саме цього ЖК у мережі, є просто здивування та констатація фактів. А в цілому, це особиста справа кожного забудовника. Просто керівник цієї компанії не рахує за потрібне висвітлювати роботу в інтернеті, а, можливо, й взагалі не здогадується що є такий винахід людства

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»