ЖК «Скеля», Яремче, вулиця Свободи

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
taniko
Зареєстрований: 04 авг 2018, 19:08

Непрочитанное сообщение taniko » 24 сен 2018, 14:52

Filin писал(а):
22 сен 2018, 16:27
Проїжджали мимо, побачили будівництво, захотілось зайти, те що побачили сподобалось, будівництво вже йде до завершення, місце класне – самий центр Яремче, менеджер з продажу дівчина гарно розповіла – враження приємне
Всё красиво они рассказывают и обещают много. Заманивают красивой рекламой, а в договоре не прописывают создание службы консьержа и структуры, которая будет заниматься сдачей квартир в аренду. Кто-то может выложить свежие фото со стройки "Скели"? До морозов должны все стены в доме заложить, чтобы от снега и дождей не намокало внутри дома.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 сен 2018, 18:34

taniko писал(а):
24 сен 2018, 14:42
"Скеля" тоже принимает наличку в офисе. Но это не законно и лучше все оплаты делать через расчётный счёт (разбить на несколько траншей по 149.999 грн) Тогда не нужно для фин.мониторинга указывать происхождение денег.
Чому Ви рахуєте що приймати готівку в касі незаконно, вони несуть (везуть) її в банк і видають вам квитанції про сплату. Просто за такою схемою працюють багато забудовників, принаймні у Києві це так. А ось відносно розбити на декілька частин оплату – да хоч по 15 тисяч, якщо захочуть когось дістати, повірте, знайдуть дуже швидко, але зараз на носі вибори і владним структурам не до нас.
taniko писал(а):
24 сен 2018, 14:52
Всё красиво они рассказывают и обещают много. Заманивают красивой рекламой, а в договоре не прописывают создание службы консьержа и структуры, которая будет заниматься сдачей квартир в аренду. Кто-то может выложить свежие фото со стройки "Скели"? До морозов должны все стены в доме заложить, чтобы от снега и дождей не намокало внутри дома.
Стосовно того, щоб вказувати в договорі наявність служби консьєржу також не чув такого у інших забудовників

SiniIniy
Зареєстрований: 24 сен 2018, 19:39

Непрочитанное сообщение SiniIniy » 24 сен 2018, 19:43

Опа, власна резиденція в Карпатах – мрія хомячків - може накритись мідним тазом… Всі сайти застройщика не працюють вже тиждень, а далі давайте гадати куди втече директор з вашими грошима

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 24 сен 2018, 20:33

SiniIniy завидуйте молча, не каждый может себе позволить купить квартиру вот и изгаляются неудачники по жизни. А то что сайт не работает – трагедия – стройка идет или другими словами – караван идет, собаки лают

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 25 сен 2018, 13:02

SiniIniy писал(а):
24 сен 2018, 19:43
Опа, власна резиденція в Карпатах – мрія хомячків - може накритись мідним тазом… Всі сайти застройщика не працюють вже тиждень, а далі давайте гадати куди втече директор з вашими грошима
Большая просьба к "хомячкам"- не писать глупости на этом форуме. Форум создан для обмена информацией о строительстве этого ЖК, а не для того, чтобы злопыхатели и завистники выкладывали здесь свои недоброжелательные мысли. Взрослые люди такого не пишут. Будьте позитивными и мир вас полюбит! Всем удачи!

SiniIniy

Непрочитанное сообщение SiniIniy » 26 сен 2018, 09:51

Kontrol а ви впевнені що «караван йде»? Я не заздрісна людина, можливо трохи цинічна, але зовсім трішки. Сайт то так і не працює…
А стосовно не писати «глупости» чому ви вирішили що те що я написав то дурниці – я попереджаю потенційних покупців про негаразди з сайтом застройщика, і, можливо, комусь моя пересторога допоможе вберегти гроші. Ви як я розумію вже свої вклали, тепер маєте дрижати і чекати добудують чи ні і любу критику в адрес застроцщика сприймаєте агресивно

Filin
Зареєстрований: 18 фев 2018, 21:08

Непрочитанное сообщение Filin » 26 сен 2018, 10:51

taniko писал(а):
19 сен 2018, 01:12
Если Вы продавали когда-то квартиру,землю или что-то другое, то у Вас есть договор купли-продажи с указанием суммы продажи. Это и есть документ, подтверждающий происхождение денег. Либо Вы оплачиваете в несколько траншей 3-4 дня, либо жена и муж вносят деньги на счёт застройщика . Советуйтесь в Привате, там толковые менеджеры должны быть(зав.отделением банка)
Не йдіть у приват, є інші банки, не хочу афішувати назви, де простіше поплатити відразу всю суму, і все розкажуть як зробити щоб не виникло питань у фінмоніторингу, знаю на власному досвіді а не з чуток

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 28 сен 2018, 19:55

Filin писал(а):
26 сен 2018, 10:51
taniko писал(а):
19 сен 2018, 01:12
Если Вы продавали когда-то квартиру,землю или что-то другое, то у Вас есть договор купли-продажи с указанием суммы продажи. Это и есть документ, подтверждающий происхождение денег. Либо Вы оплачиваете в несколько траншей 3-4 дня, либо жена и муж вносят деньги на счёт застройщика . Советуйтесь в Привате, там толковые менеджеры должны быть(зав.отделением банка)
Не йдіть у приват, є інші банки, не хочу афішувати назви, де простіше поплатити відразу всю суму, і все розкажуть як зробити щоб не виникло питань у фінмоніторингу, знаю на власному досвіді а не з чуток
Для удобства плательщиков в новостройки укажите банки, в которых легко сделать оплату. И какие суммы берут банки за перевод денег? Спасибо за информацию.

Filin
Зареєстрований: 18 фев 2018, 21:08

Непрочитанное сообщение Filin » 28 сен 2018, 20:09

taniko писал(а):
28 сен 2018, 19:55
Для удобства плательщиков в новостройки укажите банки, в которых легко сделать оплату. И какие суммы берут банки за перевод денег? Спасибо за информацию.
Я не інвестор даного ЖК, а кожен забудовник зазвичай має договір з деякими банками де й дадуть кращі умови - меншу комісію й допоможуть правильно заповнити всі анкети, точніше все зроблять без вашої участі. Так було в мене – оплатив все одним платежем, тим більше вся сума була в доларах – тобто обміняв і відразу оплатив без будь-яких питань відносно походження грошей, не памֹ’ятаю який відсоток комісія була, але не більше 400 грн, коли в інших банках комісія куди більша.

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 28 сен 2018, 20:11

SiniIniy писал(а):
26 сен 2018, 09:51
Kontrol а ви впевнені що «караван йде»? Я не заздрісна людина, можливо трохи цинічна, але зовсім трішки. Сайт то так і не працює…
А стосовно не писати «глупости» чому ви вирішили що те що я написав то дурниці – я попереджаю потенційних покупців про негаразди з сайтом застройщика, і, можливо, комусь моя пересторога допоможе вберегти гроші. Ви як я розумію вже свої вклали, тепер маєте дрижати і чекати добудують чи ні і любу критику в адрес застроцщика сприймаєте агресивно
Сайт работает. http://www.galdvir.com.ua/http-galskelya-com-ua/

SiniIniy

Непрочитанное сообщение SiniIniy » 29 сен 2018, 10:56

Подивіться розділ новини - http://www.galdvir.com.ua/novyny/ - пусто
Сам сайт ЖК Скеля - www.galskelya.com.ua – мертвий
На сайті застройщика є розділ «Хід будівництва» де можна побачити актуальний стан справ?
Що є взагалі на сайті галицького двору? Нікчемні кілька сторінок на сайті де пропонують людям інвестувати в їхні об’єкти мільйони не роблять честі та не викликають бажання інвестувати й взагалі зв’язуватись з цією конторою
Сайт зроблено на безкоштовному движку Вордпрес - http://www.galdvir.com.ua/wp-login.php - ну не серйозно взагалі

Lesovod
Зареєстрований: 28 авг 2018, 12:38

Непрочитанное сообщение Lesovod » 30 сен 2018, 18:37

Місцеві сфотографуйте будь-ласка в якому стані зараз будівництво. Чи опишіть хоча б своїми словами, будемо дуже вдячні вам, бо гадаю чи варто вкладати туди гроші, чи десь наче пошукати

Cinelnikov
Зареєстрований: 02 окт 2018, 21:34

Непрочитанное сообщение Cinelnikov » 02 окт 2018, 21:34

Спостерігаю за даним ЖК вже більше року й бачу, що представництво та реклама в мережі ніколи особливо не турбували забудовника. Тому не робочий сайт – то не є привід для хвилювання інвесторів. Як можна побачити забудовник вирішив, що окремий сайт під ЖК в Яремче йому не потрібен і просто не продовжив реєстрацію домену galskelya.com.ua. А щодо останніх новин з будівництва то товариш був в Яремче у минулу п’ятницю – казав що будівництво просувається. А ще цікаво те, що ціни вже понад рік не змінюються, цікаво що буде перед здачею в експлуатацію

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 03 окт 2018, 10:29

Сьогодні ситуація така склалась у нашій країні у будівництві що ви не знайдете забудовника який дотримується термінів, обіцянок, вчасно викладає фото з майданчика будівництва і т.п. речі. Головне варто дивитись на портфель вже побудованих і зданих в експлуатацію будинків, і то не буде 100-відсотковою гарантією ваших інвестицій, але більше процентів отримати ключи

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 03 окт 2018, 18:41

Lesovod писал(а):
30 сен 2018, 18:37
Місцеві сфотографуйте будь-ласка в якому стані зараз будівництво. Чи опишіть хоча б своїми словами, будемо дуже вдячні вам, бо гадаю чи варто вкладати туди гроші, чи десь наче пошукати
Підтримую Вас! Велике прохання до місцевих чи туристів- сфотографуйте,будь ласка, будівництво "Скелі". Дуже хочеться побачити, як виглядає ця забудова зараз. Дякую!

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»