ЖК «Скеля», Яремче, вулиця Свободи

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 01 ноя 2018, 12:02

Taras писал(а):
31 окт 2018, 20:11
taniko писал(а):
31 окт 2018, 15:30
Напишіть свої ці побажання забудовнику у Фейсбук. Вони тут ,мабуть, не читають. Нехай знають, що думають про них , їх поганий принцип роботи з сайтом і з обіцянками потенційним покупцям знайти чи заснувати компанію, яка буде безпосередньо займатись здачею, пошуком орендаторів, прибиранням та рекламою.
Ви бачили дату останнього повідомлення на сторінці цього ЖК у фейсбуці? Якщо ні то скажу – грудень 2017, і після тиша. І в мене й немає особисто побажань щодо висвітлення будівництва саме цього ЖК у мережі, є просто здивування та констатація фактів. А в цілому, це особиста справа кожного забудовника. Просто керівник цієї компанії не рахує за потрібне висвітлювати роботу в інтернеті, а, можливо, й взагалі не здогадується що є такий винахід людства
Як у нас в Україні люблять поглузувати з тих, хто на відміну від переважної більшості, чогось добився у житті. Ну нехай керівник Галицького двору не переймається рекламою своїх будинків в мережі, але він будує, і вже побудував не один будинок, не зважаючи на ваші натяки на необізнаність вищезгаданого пана про інтернет. А ви самі то зважаючи на свій розумовий розвиток, що можете собі дозволити критикувати інших, багато будинків побудували, чи може у вас інші значні досягнення?

taniko
Зареєстрований: 04 авг 2018, 19:08

Непрочитанное сообщение taniko » 04 ноя 2018, 17:33

Kovk писал(а):
01 ноя 2018, 12:02
Taras писал(а):
31 окт 2018, 20:11
taniko писал(а):
31 окт 2018, 15:30
Напишіть свої ці побажання забудовнику у Фейсбук. Вони тут ,мабуть, не читають. Нехай знають, що думають про них , їх поганий принцип роботи з сайтом і з обіцянками потенційним покупцям знайти чи заснувати компанію, яка буде безпосередньо займатись здачею, пошуком орендаторів, прибиранням та рекламою.
Ви бачили дату останнього повідомлення на сторінці цього ЖК у фейсбуці? Якщо ні то скажу – грудень 2017, і після тиша. І в мене й немає особисто побажань щодо висвітлення будівництва саме цього ЖК у мережі, є просто здивування та констатація фактів. А в цілому, це особиста справа кожного забудовника. Просто керівник цієї компанії не рахує за потрібне висвітлювати роботу в інтернеті, а, можливо, й взагалі не здогадується що є такий винахід людства
Як у нас в Україні люблять поглузувати з тих, хто на відміну від переважної більшості, чогось добився у житті. Ну нехай керівник Галицького двору не переймається рекламою своїх будинків в мережі, але він будує, і вже побудував не один будинок, не зважаючи на ваші натяки на необізнаність вищезгаданого пана про інтернет. А ви самі то зважаючи на свій розумовий розвиток, що можете собі дозволити критикувати інших, багато будинків побудували, чи може у вас інші значні досягнення?
Ого, як злістно ви захищаєте забудовника, як самого себе. Ніхто не глузував, а розповідали про інформаційний вакуум від забудовника. У 21 столітті всі забудовники намагаються в Інтернеті, як мога більше, викласти гарної і стимулюючої інформації для потенційних покупців- для заохочення купити в них квартиру. А в цього забудовника сайт мертвий, тому і покупці не дуже поспішають купувати в нього квартири. Нехай замислиться, чому так повільно продаються квартири в різних його забудовах.

Loki
Зареєстрований: 05 ноя 2018, 11:29

Непрочитанное сообщение Loki » 05 ноя 2018, 11:31

Почитав договір пропонований до підписання даним забудовником, здивували штрафні санкції, точніше їх розмір, за порушення забудовником термінів здачі будинку в експлуатацію та передачі покупцю – аж 0,001% за кожен МІСЯЦЬ прострочення або 0,012 річних – і це відсотки у гривні без усіляких правок на коливання курсу і ще у сумі не більше 3 відсотків в цілому.
Тобто простим язиком навіть якщо забудовник затримає здачу в експлуатацію будинку на 10 років, то згідно з цим договором він виплатить 10*0,012=0,12 відсотка в гривні за весь період – 10 років.
Ось уявіть дав би хто кому під будь яке документальне оформлення гроші в гривнях під такі відсотки?
Для порівняння у Договорі Крайобразу при недотриманні термінів здачі в експлуатацію будинку продавець зобов’язується виплачувати 0,02 відсотків за кожен день, а не місяць як у Скелі

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 05 ноя 2018, 17:16

Якщо забудовник працює на ринку багато років і має ціль отримувати дохід від свого бізнесу, то немає сенсу псувати свій імідж перед покупцями затягуванням здачі в експлуатацію будинку. Якщо ця забудова для отримання коштів від інвесторів і з ними змитись на Канари, то в договорі можна написати все,що завгодно, навіть без штрафних санкцій для двох сторін. Хазяїна треба буде гуртом тримати в тонусі з березня. Щоб не розслабляв булки, а дотримувався заявлених строків.

Loki
Зареєстрований: 05 ноя 2018, 11:29

Непрочитанное сообщение Loki » 05 ноя 2018, 19:57

Ви правда сподіваєтесь «тримати його в тонусі»? Яким чином? Сильно у вас виходить витребувати хоча б інформацію про стан будівництва?
Якщо все буде гаразд у забудовника, то добудують, а якщо не дуже, то договір фактично ніяких санкцій для забудовника не передбачає – саме на цьому я акцентую

ubnt
Зареєстрований: 07 ноя 2018, 00:34

Непрочитанное сообщение ubnt » 07 ноя 2018, 01:17

Lesovod писал(а):
30 сен 2018, 18:37
Місцеві сфотографуйте будь-ласка в якому стані зараз будівництво. Чи опишіть хоча б своїми словами, будемо дуже вдячні вам, бо гадаю чи варто вкладати туди гроші, чи десь наче пошукати
Був тиждень тому на будові, работа йде. Робочих купа. Лиють останній 10 поверх, і доробляли комерційний поверх. Штукатурять квартири 5-6-7 поверха. Робота прискорилась, замітно по кількості людей і техніки біля будови, навідміну що було літом і на весні. Котли турбо якись італьянці. Гадаю не важливо який, є можливість відмовитись і від стяжки і від котла, отримати знижку, та самостійно на свій смак купити котел.

Питання хто вже є власником кварир, є вже когось якісь пропозиції на рахунок внутрішніх ремонтів в квартирах? А то вже час починати підшуковувати підрядника, так щоб всі роботи були в одного виконавця. Бо це не велике місто, і потім можна чекати довго черги. А не шукати окремо різних майстрів, електриків, сантехніків, штукатурів... Які потім пальцем будуть показувати один на одного хто накосячив.
Вложения
IMG_20181029_164149.jpg
IMG_20181029_164149.jpg (412.49 КБ) 78 просмотров
IMG_20181029_161113.jpg
IMG_20181029_161113.jpg (394.64 КБ) 78 просмотров
IMG_20181029_160431.jpg
IMG_20181029_160431.jpg (353.81 КБ) 78 просмотров
IMG_20181029_155426.jpg
IMG_20181029_155426.jpg (367.64 КБ) 78 просмотров
IMG_20181029_155416.jpg
IMG_20181029_155416.jpg (441.78 КБ) 78 просмотров

Mihail
Зареєстрований: 16 авг 2018, 06:25

Непрочитанное сообщение Mihail » 07 ноя 2018, 09:36

Подяка за фото, але на жаль особливих змін на будівництві я судячи по фото не помітив. Ой здається ще довго нам доведеться чекати. А щодо пошуку підрядчика на ремонтні роботи, ви пропонуєте спільно шукати і щоб один виконавець робив у всіх квартирах ремонти – мені то здається не дуже реально, у кожного свої вимоги і побажання. Думаю більшість привезе з собою працівників, саме так я планую зробити

ubnt

Непрочитанное сообщение ubnt » 07 ноя 2018, 13:41

Mihail писал(а):
07 ноя 2018, 09:36
Подяка за фото, але на жаль особливих змін на будівництві я судячи по фото не помітив. Ой здається ще довго нам доведеться чекати. А щодо пошуку підрядчика на ремонтні роботи, ви пропонуєте спільно шукати і щоб один виконавець робив у всіх квартирах ремонти – мені то здається не дуже реально, у кожного свої вимоги і побажання. Думаю більшість привезе з собою працівників, саме так я планую зробити
За місяць часу ще один цілий поверх вигнали і заклали цеглою, придивиться на фото, а таккож 1 і другий поверх комерційний майже залили.

Ні, одного підрядника не пропоную на цілий будинок, хочу так щоб робив один підрядник цілу квартиру в комлексі, за що буде відповідати. А свої вимоги і побажання і фінанси та терміни узгодити з виконавцем завчасно, а не пільнувати працівників замість прораба, особливо кто цінує свій час і нерви. Я знаю декілька гарних підрядників, но заради однієї квартири вони братися не будуть...

Mihail
Зареєстрований: 16 авг 2018, 06:25

Непрочитанное сообщение Mihail » 07 ноя 2018, 13:49

ubnt писал(а):
07 ноя 2018, 13:41
За місяць часу ще один цілий поверх вигнали і заклали цеглою, придивиться на фото, а таккож 1 і другий поверх комерційний майже залили.
Чи ви помиляєтесь, чи навмисно вводите в оману - подивіться фото викладені мною вже більше місяця назад, видно що жодного поверху не залили з того часу, лише готують під заливку, щодо комерції – да, нібито зробили щось трохи

ubnt

Непрочитанное сообщение ubnt » 07 ноя 2018, 14:05

Mihail писал(а):
07 ноя 2018, 13:49
ubnt писал(а):
Чи ви помиляєтесь, чи навмисно вводите в оману - подивіться фото викладені мною вже більше місяця назад, видно що жодного поверху не залили з того часу, лише готують під заливку, щодо комерції – да, нібито зробили щось трохи
Згідний, трохи схибив з верхнім поверхом, но цеглою заклали 9 поверх. І щось зверху трохи доробили.
Последний раз редактировалось ubnt 07 ноя 2018, 14:10, всего редактировалось 2 раза.

ubnt

Непрочитанное сообщение ubnt » 07 ноя 2018, 14:08

Цікаво, вони 10й поверх не мансардою будуть робити, і холодний дах або ще на 1 поверх будинок буде вище.

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 08 ноя 2018, 14:07

ubnt писал(а):
Mihail писал(а):
07 ноя 2018, 09:36

Ні, одного підрядника не пропоную на цілий будинок, хочу так щоб робив один підрядник цілу квартиру в комлексі, за що буде відповідати. А свої вимоги і побажання і фінанси та терміни узгодити з виконавцем завчасно, а не пільнувати працівників замість прораба, особливо кто цінує свій час і нерви. Я знаю декілька гарних підрядників, но заради однієї квартири вони братися не будуть...
Велике ДЯКУЮ за нові фото! Процес пішов тому,що більшість квартир вже продано, порівняно з серпнем. У забудовника зʼявилися грошики, вони змогли найняти більше робітників. Насправді зовні будинок виглядає не гарно. Але в середені майже в усіх квартирах вже є цегляні стіни(перегородки)- це ми бачили в серпні, коли оглядали квартири. Ремонтна бригада,упевнена, багатьом потрібна. З приводу підрядника хочу спитати, чи Вам особисто вони щось ремонтували? Чи є в них сайт чи фото власних робіт-ремонтів? Це для того, щоб подивитись і розуміти їх якість робіт. Які в них розцінки? Я це питаю для того, щоб розуміти, які витрати на оплату робіт ще попереду. Якщо бригада місцева, то дуже добре, бо з Франківська бригаду треба ще десь на 2 місяці селити жити.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»