Повернення товару купленого у Розетці

Розділ де можна дати оголошення про продаж-купівлю будь-чого
Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 05 фев 2019, 12:06

Недовго музика грала, купивши першу свою кавоварку, вибрав не дорогу аби спробувати і як кажуть, перший блін комом, і от точно так і в мене. Не довелось спробувати каву, яку вже встиг купити, чекаючи поки доставлять замовлену на Розетці кавоварку Вітек. Варто сказати доставили досить швидко за 2 дні від моменту замовлення. Зрозуміло що на Новій пошті роботу кавоварки нереально перевірити, тож оглянувши зовнішній вигляд поніс додому очікувану радість.
Але не довго музика грала – кавоварка лише пускала пар з капучінатора, а вода з ріжка практично взагалі не лилась – пару крапель. Я розумію що еспресо то не багато води, але пару крапель всього – то не кава. Тож відправляю на Розетку назад кавоварку, там навіть не знаю як давно з’явилась функція повернення товару, і навіть за рахунок одержувача, тобто за рахунок Розетки.
На сьогодні кавоварку отримали у Розетці, про що мені прийшло смс-повідомлення, тепер чекаю розвитку подій, як Розетка відреагує. Чесно кажучи замовляв досить багато на Розетці, і досі було все без проблем. Тож якщо зараз без зайвих проблем повернуть гроші, то плюс в карму Розетці й надалі буду замовляти. Якщо ж виникнуть проблеми то Розетка стане для мене ТАБУ.
Вложения
rozetka.jpg
Повернення товару на Розетці
rozetka.jpg (86.34 КБ) 52 просмотра

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 13 фев 2019, 18:37

Хепі енд в моїй історії з кавоваркою і плюс від мене до репутації Розетки – вже сьогодні гроші повернулись на картку, без зайвих питань і зволікань з їхнього боку, і варто відзначити що навіть повернення товару за рахунок Розетки

Ответить

Повернутись у розділ «Куплю-продам»