Зеленський – Президент: що чекає на Україну?

Обговорення політичних тем в Україні та світі
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 01 янв 2019, 08:59

Хто що думає про заяву Зеленського про похід у Президенти? Я особисто дуже поважаю за таке рішення, адже людина має фактично все що потрібно для життя, але не сидить на місці, як більшість з нас, а хоче щось змінити, сподіваюсь на краще. І він дуже добре розуміє, що українці не люблять ні політиків, ні людей успішних, і що у випадку перемоги на виборах він стане ворогом для дуже багатьох, але не злякався і йде – ПОВАЖЮ і підтримую.

Arkadiy
Зареєстрований: 15 сен 2018, 09:29

Непрочитанное сообщение Arkadiy » 02 янв 2019, 08:30

Я вважаю що ситуація в Україні залежить, в першу чергу, від закінчення або навпаки ескалації конфлікту на Донбасі, і мені здається що Тимошенко змогла б домовитись з Путіним швидше ніж Зеленський. Зеленський більш прямий і безкомпромісний, а Тимошенко де потрібно прогнулась би й Путін знайшов би з нею мова, чи вона з ним.

Lyubka
Зареєстрований: 16 янв 2019, 23:26

Непрочитанное сообщение Lyubka » 16 янв 2019, 23:33

Зеленський та Тимошенко - два найбільші українофоби після Бойка! Невже ви не розумієте, що з Путіним можна домовитися тільки повністю піддавшись на його умови, які весь час будуть зростати? Президент для припинення війни на Сході повинен консолідувати міжнародну спільноту, як це робить президент нинішній.Сам на сам Путін проковтне Україну і не скривиться! Для нього поступки - символ слабкості!

Bigl
Зареєстрований: 18 июн 2018, 10:24

Непрочитанное сообщение Bigl » 20 апр 2019, 18:22

Я був особисто також за Зеленського у першому турі, але після вчорашніх дебатів на Олімпійському моя віра в нього дуже похитнулась. Я розумію, що він не такий досвідчений оратор як Порошенко, але розповісти народу що саме він хоче й буде робити, з ким та як саме. А так зачитував з папірця питання до Порошенко скопійовані з інтернета – це все на що була здатна його команди за час підготовки до тих дебатів? Люди хотіли почути не обіцянки, а просто дізнатись про напрямок розвитку країни й що саме він буде робити якщо стане Президентом, і я нічого навіть близько не почув. Не бачу я серед кандидатів тих, хто гідний стати наступним Президентом, на превеликий жаль.

Mriynik
Зареєстрований: 20 май 2018, 12:37

Непрочитанное сообщение Mriynik » 20 апр 2019, 19:32

Зеленський - це кінець епохи брехні. Пора змінювати себе і це важка праця, але в кінці цього шляху людей чекає нагорода: збільшена самооцінка і стартовий капітал у вигляді незалежності від Росії для їх дітей і онуків. Хіба за таке не варто попотіти і проголосувати?

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 21 апр 2019, 10:43

Ніколи не був патріотом України, хіба можна ним було бути, коли державні мужі шикують, а народ зубожіє, але дивлячись дебати між кандидатами на НСК Олімпійський став пишатись тим, що в нашій країні взагалі таке можливе. Чи може хтось уявити такі дебати в сусідній Росії? А завдяки кому демократія все ж таки існує? Згадайте дороги й пости ДАЇ що сиділи в засідках й «ловили» нас як зайців, зараз є таке? Багато ще можна сказати, але певно вже нікого не переконаю, але для мене відповідь за кого голосувати зрозуміла

Mriynik
Зареєстрований: 20 май 2018, 12:37

Непрочитанное сообщение Mriynik » 21 апр 2019, 20:40

Очікувано переміг Зеленський, гарно сказав після оголошення результатів екзитполів, а Порошенко взагалі вразив, сказавши що він готовий співпрацювати та допомагати Зеленському й зателефонувати й привітати його з перемогою – перемога демократії явна, Слава Україні, я в такій країні хочу жити. Ще пару років і ватники будуть проситись назад до нас

milana
Зареєстрований: 28 мар 2019, 16:44

Непрочитанное сообщение milana » 02 май 2019, 12:09

не потрібно загадувати. скоро будемо бачити

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»