Зеленський – Президент: що чекає на Україну?

Обговорення політичних тем в Україні та світі
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 01 янв 2019, 08:59

Хто що думає про заяву Зеленського про похід у Президенти? Я особисто дуже поважаю за таке рішення, адже людина має фактично все що потрібно для життя, але не сидить на місці, як більшість з нас, а хоче щось змінити, сподіваюсь на краще. І він дуже добре розуміє, що українці не люблять ні політиків, ні людей успішних, і що у випадку перемоги на виборах він стане ворогом для дуже багатьох, але не злякався і йде – ПОВАЖЮ і підтримую.

Arkadiy
Зареєстрований: 15 сен 2018, 09:29

Непрочитанное сообщение Arkadiy » 02 янв 2019, 08:30

Я вважаю що ситуація в Україні залежить, в першу чергу, від закінчення або навпаки ескалації конфлікту на Донбасі, і мені здається що Тимошенко змогла б домовитись з Путіним швидше ніж Зеленський. Зеленський більш прямий і безкомпромісний, а Тимошенко де потрібно прогнулась би й Путін знайшов би з нею мова, чи вона з ним.

Lyubka
Зареєстрований: 16 янв 2019, 23:26

Непрочитанное сообщение Lyubka » 16 янв 2019, 23:33

Зеленський та Тимошенко - два найбільші українофоби після Бойка! Невже ви не розумієте, що з Путіним можна домовитися тільки повністю піддавшись на його умови, які весь час будуть зростати? Президент для припинення війни на Сході повинен консолідувати міжнародну спільноту, як це робить президент нинішній.Сам на сам Путін проковтне Україну і не скривиться! Для нього поступки - символ слабкості!

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»