Ваше ставлення до Олександра Шевченко як до кандидата у президенти

Обговорення політичних тем в Україні та світі
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 05 дек 2018, 18:20

Всім місцевим добре відомий власник, чи співвласник, і ідейний організатор ГК Буковель Олександр Шевченко йде у Президенти від УКРОПу (Українське об'єднання патріотів) про що власне й було прийнято рішення на з’їзді партії, який відбувся сьогодні у Міжнародному виставковому центрі. Тож хто може знати цього пана як не місцеві мешканці, і що вони можуть сказати про його на посаді Президента.
Вложения
24385555.jpeg
Олександра Шевченко підтримували на партійному з'їзді найдорожчі люди - дочка Ксенія і дружина Тетяна.
24385555.jpeg (109.01 КБ) 48 просмотров

Fedor
Зареєстрований: 14 янв 2018, 07:36

Непрочитанное сообщение Fedor » 07 дек 2018, 12:19

Сам не місцевий але можу сказати за декількох з них – ставляться не дуже позитивно, більше виказують негативу – багато сміття в Буковелю, погане ставлення до своїх робітників, мало уваги приділяється збереженню довкіллям в тому ж самому Буковелі. Але я сам особисто думаю що буду голосувати саме за нього, Порошенко, Тимошенко, вже були й не один раз при владі, а Шевченка можна віднести до нових обличь. І що би не говорили місцеві у нашого народу є неприязнь до тих хто щось досяг, а Олександр Шевченко зміг побудувати найсучасніший в Україні гірськолижний курорт. Впевнений є недоліки як і в роботі самого курорту так і багато запитань до самого Шевченка, але не помиляється той хто нічого не робить. Маючи його гроші міг би давно жити в своє задоволення, але ж Буковель і далі розвивається, дороги там найкращі в Україні. Звинувачують його що крали гроші під час будівництва доріг, скажіть де не крадуть у нас. Але на відмін від більшості доріг в Україні дороги в Буковелі – найкращі в Україні.

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»