Електрична тепла підлога в готову стяжку під плитку

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
West
Зареєстрований: 15 июн 2018, 19:05

Непрочитанное сообщение West » 03 окт 2018, 21:07

В даний час роблю ремонт у квартирі. У квартирі вже є стяжка, але у ванній і можливо на кухні є бажання зробити електричну теплу підлогу.
Виходячи з цього хотілося б звичайний гріючий карбоновий кабель закласти в існуючу стяжку. Ідея така - прорізати штроборезом в стяжці угулублення (штроби), прокласти гріючий кабель теплої підлоги і датчик температури, все це залити (відновити) врівень з існуючою стяжкою і накрити вже відповідним покриттям.
У зв'язку з цим є такі питання:
Життєздатна схема? Або все таки в місці укладання теплої підлоги всю стяжку треба знімати і робити заново?
яку глибину необхідно закладати гріючий кабель? (Дуже глибоко не хочеться, що б не порушувати сильно саму стяжку. "Смугастість" планується ліквідувати зменшенням кроку укладання).
Чи треба кабель чимось кріпити в штробі попередньо?
Чим закладати штроби з кабелем в підлозі (ЦПС, плитковий клей, або може є ще якісь специфічні склади для цих цілей)?
Вихідні дані: Панельний будинок, стяжка з ЦСП (на скільки я можу зрозуміти), товщина стяжки - 4-5 см. Не думаю, що там є будь-який утеплювач, швидше за все залита прямо на бетонну плиту.

Зареєстрований: 10 фев 2018, 20:16

Непрочитанное сообщение Karma » 03 окт 2018, 21:23

У цьому відео є всі відповіді на ваші питання
phpBB [youtube]

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»