Порівняння новобудов у Яремче: ЖК Скеля – ЖК Крайобраз

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Lesovod
Зареєстрований: 28 авг 2018, 12:38

Непрочитанное сообщение Lesovod » 10 сен 2018, 11:37

Бачу досить жваве обговорення новобудов у Яремче – обидві заслуговують на цікавіть з боку інвесторів. Хоча особисто сам більше схиляюсь до власної ділянки та будівництва невеличкого готелю. Але цікаво й розглянути варіант купівлі квартири з зазначених ЖК. Тож питання винесено у заголовок теми, який ЖК краще, хоча так ставити питання певно некоректно, немає такого поняття, у кожного своє призначення. Але все ж які переваги того чи іншого, так само і недоліки. Для себе особисто бачу так ситуацію:

ЖК Крайобраз
Переваги: клас будівництва вище, товщі стіни, огороджена територія, ступінь готовності більший –поштукатурені стіни та зроблена заливка.
Недоліки: вкотре переносять здачу в експлуатацію, гірше місце, хоча й близько від дороги, але самого будинку не видно з дороги, й тому потрібно буде більше реклами для тих хто хоче здавати в оренду.

ЖК Скеля
Переваги: По-перше – місце, кращого в Яремче певно не знайдете, Висотність – з висоти гарний краєвид, зацікавленість інвесторами, відсутність реклами, а квартири досить добре розкуповують.
Недоліки: Незрозуміле майбутнє будинку, як заним будуть наглядати чи не перетвориться він в дешевий гуртожиток.

taniko
Зареєстрований: 04 авг 2018, 19:08

Непрочитанное сообщение taniko » 11 сен 2018, 21:30

Lesovod писал(а):
10 сен 2018, 11:37
Бачу досить жваве обговорення новобудов у Яремче – обидві заслуговують на цікавіть з боку інвесторів. Хоча особисто сам більше схиляюсь до власної ділянки та будівництва невеличкого готелю. Але цікаво й розглянути варіант купівлі квартири з зазначених ЖК. Тож питання винесено у заголовок теми, який ЖК краще, хоча так ставити питання певно некоректно, немає такого поняття, у кожного своє призначення. Але все ж які переваги того чи іншого, так само і недоліки. Для себе особисто бачу так ситуацію:

ЖК Крайобраз
Переваги: клас будівництва вище, товщі стіни, огороджена територія, ступінь готовності більший –поштукатурені стіни та зроблена заливка.
Недоліки: вкотре переносять здачу в експлуатацію, гірше місце, хоча й близько від дороги, але самого будинку не видно з дороги, й тому потрібно буде більше реклами для тих хто хоче здавати в оренду.

ЖК Скеля
Переваги: По-перше – місце, кращого в Яремче певно не знайдете, Висотність – з висоти гарний краєвид, зацікавленість інвесторами, відсутність реклами, а квартири досить добре розкуповують.
Недоліки: Незрозуміле майбутнє будинку, як заним будуть наглядати чи не перетвориться він в дешевий гуртожиток.
Инвесторы-собственники квартир, которые планируют сдавать квартиры в аренду, должны скооперироваться, создать службу консьержа и гостиничного сервиса. При условии, если сам застройщик этого не сделает. Хотя это обещает юрист компании-застройщика.Об этом указывает рекламный плакат возле отдела продаж возле стройки.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 11 сен 2018, 21:38

Якщо забудовник не організує службу готельного сервісу, то самі власники малоймовірно що зможуть домовитись про те, буде як лебідь, рак та щука

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 11 сен 2018, 21:52

Ulyanka писал(а):
11 сен 2018, 21:38
Якщо забудовник не організує службу готельного сервісу, то самі власники малоймовірно що зможуть домовитись про те, буде як лебідь, рак та щука
Будем настаивать на службе отельного сервиса и консьержа. Обещали. За язык никто не тянул их и на рекламном плакате возле отдела продаж на стройке написали они об этом.

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 12 сен 2018, 07:07

Навіщо мірятись своїми….? У кожного будинку є щось унікальне, і кожен може обирати самостійно, що йому більше до вподоби, я обрав Крайобраз і не шкодую, лише вже трохи надоїло чекати здачі в експлуатацію

Petro
Зареєстрований: 26 дек 2018, 17:49

Непрочитанное сообщение Petro » 29 дек 2018, 10:20

Скеля найвдаліший проект в Яремче. Я обираю Скелю. Крайобраз нехай буде вище по будівельних критеріях але це не то

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 29 дек 2018, 18:52

Petro писал(а):
29 дек 2018, 10:20
Скеля найвдаліший проект в Яремче. Я обираю Скелю. Крайобраз нехай буде вище по будівельних критеріях але це не то
Я Вас підтримую, тому що "Скеля" будуеться в дуже зручному місці. Крім того, супермаркет "АТБ" та кафе в самому будинку для мешканців дуже вигідне розташування.Пошта,базар,вокзал і все інше- це саме серце міста. Все в пішому доступі.Це саме важливе, коли обираеш квартиру. Крім того, в Яремче не так багато місця, де можна будувати такі споруди. Тому "Скеля" -це перлина новобудови в Яремче.

Skello
Зареєстрований: 07 фев 2019, 18:16

Непрочитанное сообщение Skello » 09 фев 2019, 08:11

Звичайно що жк Скеля і це однозначно

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 09 фев 2019, 18:59

Skello писал(а):
09 фев 2019, 08:11
Звичайно що жк Скеля і це однозначно
Кожному своє. Добре,що є вибір.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 09 фев 2019, 21:33

Вибір то невеликий. І буде цікаво почитати ваші коментарі коли ви отримаєте ключі і почнете робити ремонт, бо зараз у вас все таке радужне, в очікуванні ваша уява малює гарні малюнки, а прийде реальність і розтопче вашу красоту уявну
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 09 фев 2019, 21:51

Ілюзій ніяких немає. Ремонт доведеться робити за будь яких обставин. Тут нічого не поробиш- хіба хочеш- мусиш!

Skello

Непрочитанное сообщение Skello » 10 фев 2019, 09:06

До речі я вже знайшов хрошого майстра. Робить все сам.

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 10 фев 2019, 13:19

Тоді я стаю в чергу до майстра. Ви його роботу бачили чи по рекомендації когось із знайомих? Також хочеться, щоб один майстер чи бригада робила всю роботу по ремонту. Щоб відповідальність за якість була.

Skello

Непрочитанное сообщение Skello » 11 фев 2019, 08:59

Мені порекомендував знайомий якому він робив ремонт. Якщо є бажання то після того як зробить мені дам Вам його контакти

taniko

Непрочитанное сообщение taniko » 11 фев 2019, 19:25

Skello писал(а):
11 фев 2019, 08:59
Мені порекомендував знайомий якому він робив ремонт. Якщо є бажання то після того як зробить мені дам Вам його контакти
Дякую! Зв'яжемося з Вами тоді.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»