Ділимося ідеями розумного будинку чи розумної квартири :)

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 07 сен 2018, 09:41

Пропоную ділитися ідеями що взагалі можна зробити щоб жтило (будинок чи квартира) трохи стали розумнішими та полегшили, зробили більш безпечним наш побут. Я маю на увазі якісь функції і т.д.
Наприклад я собі буду робити щоб світло в коридорі в темний час включалося плавно, автоматично. Поставлю в ванну щоб вентилятор включався автоматично якщо ввімкнене світло через 30 сек і вимикався через 5 хв після вимкнення світла.
До речі підказали використовувати основне світло + плавне включення додаткового, кажуть виглядає класно. Наприклад використовувати в арці плавне включення, а основне звичайне вімкнення.
Взагалі якщо у вас є які-небудь ідеї пишіть все, навіть самі маячні ,можек комусь приглянуться і вам буде величезний плюс в карму від того хто вподобає вашу ідею

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 07 сен 2018, 15:05

Функції у всіх "розумних будинків" одні і ті ж, кожен вибирає для себе:
- освітлення (плавне регулювання світла, вмикання / вимикання по датчикам руху / освітленості або за заданим часом)
- автоматичні жалюзі
- клімат контроль
- сигналізація охоронна / пожежна, аварійне перекриття води при аварійних ситуаціях
- відеоспостереження
- мультірум
- можливість управляти всіма системами через Інтернет
Може щось забув додати, не має значення, головна проблема це яку фірму вибрати, щоб і ціна була не надто велика, і якість при цьому не постраждала, ну і, звичайно, щоб було зручно.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»