В Україні стало жити краще ніж при Януковичі

Обговорення політичних тем в Україні та світі
igor11
Зареєстрований: 07 авг 2018, 11:44

Непрочитанное сообщение igor11 » 07 авг 2018, 11:45

ви не повірите напевно, але після втечі Януковича особисто моя сім'я весь 2015 рік жила не надто скажімо так, я думаю у всіх так було, але зараз ми живемо краще ніж у 2014 в рази 4 напевно якщо не більше, при тому що долар впав і ми замерзаємо щороку... проблем купа, але якщо взяти і поїхати на машині по Україні, то можна побачити головну ознаку змін в будь-якій країні яка хоче щось поміняти на краще, це ДОРОГИ, їх роблять не так як всі попередні роки, наприклад я 12 років їздив Чернівці-Буковель, при Януковичі там можна було вбитись на смерть в тих ямах, зараз я виїжджаю тримаю швидкість 90км протягом 80% часу, 20% просто серпантин! це дуже легко перевірити, запитайте тут українців про дороги

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 07 авг 2018, 17:52

Ти маєш рацію - дороги роблять, місцями. Але на все інше вони походу забили, це ніби як двері у тебе гарні та дорогі, а в квартирі штукатурка сиплеться. Он на Західній України 50 відсотків молоді підіймає польську економіку а у вас не так? То було б добре тут жити хіба б їхали закордон? І навіть заробивши гроші закордоном не поспішають вертатись, а більш вдалі намагаються там і залишитись в будь-який спосіб
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

nzaderey
Зареєстрований: 20 июл 2018, 19:47

Непрочитанное сообщение nzaderey » 21 авг 2018, 22:00

Можливо кому й краще, але то одиниці, візьміть бюджетників – зарплати зменшились, покажіть мені інвесторів, які радо йдуть в Україну після капітуляції Януковича. При Янику було не мед, а зараз то й взагалі, відсотки по депозитам менші ніж інфляція, ще й з них податок беруть, при Януковичу брали? Зарплата вчителів при Януковичу була в середньому 300 доларів, а зараз трохи менше 200, то коли краще і кому. Так добре живемо, що квартири в тому самому Києві в новобудовах майже ніхто не купує, ринок нерухомості стоїть з того часу як Янукович втік.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 22 сен 2018, 17:17

У нас звикли покладатись на державу, ніби то держава повинна за на дбати. Нас всіх так виховували при Союзі, але може варто брати на себе відповідальність й починати самостійно себе забезпечувати, працювати, а не лежати днями на дивані. Переконаний той хто хоче заробляти і добре жити в нашій країні є всі шанси для цього. Не скажу що умови ідеальні для ведення бізнесу, але й можливостей ухилитись від податків також вистачає… Я, ні не призиваю ухилятись від податків, я кажу що є в нашій країні можливості для того щоб добре жити, і не обов’язково красти, можна й своїми руками та головою заробити, було би бажання якого в більшості, як на мене, не дуже й є.

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»