Де краще жити в Україні

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 авг 2018, 07:29

Розглядаю варіант переїзду на постійне місце проживання з центральної України ближче до Заходу. Причин на то декілька – не прив’язаний до місця роботи, хочеться ближче жити до Карпат, або й саме серед гір, де більш чисте повітря, є більше варіантів для заняття бізнесом, далі від агресивного сусіда. Серед варіантів розглядаю саме Яремче, але тут як мені здається трохи замало цивілізації, як я розумію лише одна школа, ціни практично на все включаючи продукти харчування суттєво дорожче, ніж наприклад в тому самому Івано-Франківськ. Також і Франківськ подобається серед варіантів – гарне місто, обласне, є багато шкіл для дитини та й у майбутньому вищі навчальні заклади. По вартості житло практично коштує однаково. Можливо ще варіанти запропонує хто. Львів не подобається, не знаю навіть чому, але не моє то місто, в якому б я хотів жити.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 08 авг 2018, 20:31

Потрібно жити в тому місті, де нас чекають і де ми потрібні, де є близькі і дорогі серцю люди, тоді не будеш відчувати себе самотнім, і це головне в житті, а не назва міста та вигляд з віконця.

Edelezi
Зареєстрований: 06 июл 2018, 07:53

Непрочитанное сообщение Edelezi » 09 авг 2018, 06:29

Якщо не прив’язані до місця роботи чи вистачає коштів на життя не працюючи на новому місці то не варто міняти шило на мило. Що столиця, що Івано-Франківськ – люди ті самі, закони ті самі, податки також. Я би розглядала куди за кордон, є багато країн де можна досить легко отримати громадянство для українців і де рівень та комфорт життя куди вище ніж в нашій бідовій країні

Diana
Зареєстрований: 28 июл 2018, 19:23

Непрочитанное сообщение Diana » 07 окт 2018, 07:36

Edelezi писал(а):
09 авг 2018, 06:29
Якщо не прив’язані до місця роботи чи вистачає коштів на життя не працюючи на новому місці то не варто міняти шило на мило. Що столиця, що Івано-Франківськ – люди ті самі, закони ті самі, податки також. Я би розглядала куди за кордон, є багато країн де можна досить легко отримати громадянство для українців і де рівень та комфорт життя куди вище ніж в нашій бідовій країні
І які країни на ваш розсуд привабливі для переїзду з України де можна легко отримати громадянство, невже такі є де нас чекають? Якщо чесно не дуже віриться, але буду дуже вдячна за поради щодо вибору місця проживання, бо в останній час частенько замислююсь чи не переїхати нам куди

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 07 окт 2018, 17:23

В Житомир приїжджайте. Я до цього працював в Києві. Тепер ось тут фріланс кілька років.
Різниця очевидна, дуже задоволений. Ціни в центральному супермаркеті нижче ніж в будь-якому Київському. Трійка в центрі коштує близько 50-60 тис. Інтернет 10Мб аж бігом в будь-якій точці міста.
Пробок немає. Місто чисте. До Києва - година їзди. До Львова - 4 години по чудовій дорозі побудованої турками. Просто обалденна природа навколо міста - ліс, Величезна ріка Тетерів.
З приводу «зустріти старість» не знаю, не зустрічав. З криміналом теж ніби все тихо (до речі в Житомирі є в'язниця, але тебе туди не пустять). З приводу того, де працювати в IT. Тут є кілька контор, які платять як київські. Крім цього, можеш зняти собі офіс в центрі за 100 грн за квадрат і фрілансити.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»