Потрібно чи ні варити гриби перед тим як жарити їх

Спілкування на грибні теми: де ростуть, як збирати, грибні прогнози, як вести себе в лісі, розповіді грибників, допомога визначити що за гриб
difug
Зареєстрований: 03 июн 2018, 21:38

Непрочитанное сообщение difug » 31 июл 2018, 18:46

З дитинства скільки себе пам’ятаю завжди варили гриби, не важливо чи далі їх жарили чи варили у супі. Варили і зливали воду потім. Варили більше години. Але жив якийсь час у Росії та сусідка показала й дала спробувати гриби жарені з картоплею без варіння. І розповіла що немає взагалі потреби варити гриби, адже весь смак тоді виливається разом з водою. І дійсно гриби жарені без варіння були дійсно смачніші. Тож чому ми завжди варимо. Прорубував жінці доказати що не варто варити – ні в яку, каже завжди варила і буду. То ж необхідно варити, чи ні?

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 11 авг 2018, 08:06

Гриби взагалі важкі для нашого організму. Для підшлункової залози зокрема. Звідси і "послаблення" організму. Я намагаюся варити гриби, крім підберезника. Якщо це тепличні гриби я їх не варю і якщо печериці в суп теж заздалегідь не варю, щоб наваристий супчик вийшов.

Bigl
Зареєстрований: 18 июн 2018, 10:24

Непрочитанное сообщение Bigl » 09 сен 2018, 16:39

Задався питанням чи потрібно варити гриби і хочеться знайти відповідь не просто на форумах, де у кожного своя думка я дійсно почитати результати якихось досліджень тобто не думку Васі чи Петі, а дійсно фахівця в цьому питанні

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 09 сен 2018, 17:28

Я не фахівець з приготування грибів, але на мою думку у процесі варіння гриби віддають весь свій смак і корисні речовини воді, в якій варяться. І це добре, тільки якщо ви будете використовувати бульйон для супу. До того ж після варіння гриби втрачають вигляд, змінюють смак, стають слизькими.
Жарити гриби потрібно на добре розігрітій сковороді. Важливо смажити невеликими порціями, так як в грибах багато вологи. Якщо буде відразу багато грибів в сковороді, то вони пустять сік і не прожаряться, а зваряться.

LeHa
Зареєстрований: 23 фев 2018, 10:10

Непрочитанное сообщение LeHa » 04 авг 2020, 07:55

Ось також сперечаюсь з жінкою щодо необхідності проварювання, особливо якщо гриби зібрані в екологічному лісі, маю на увзі далеко від дороги, й всі добре знаю - білі, підосичники, польські. Сам ніколи не проварював, а вона наполягає

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 13 сен 2020, 07:49

Якщо впевнені в тому що гриби хороші, то сенсу смажити їх немає, дійсно втрачається смак, вони стають водянистими й т.д.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Ответить

Повернутись у розділ «Розмови на тему грибів»