Перегородки душової кабіни з скла чи цегли?

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 09:08

Хочу собі зробити душову кабінку з трапом обкладену плиткою, але не знаю з чого зробити перегородку, варіантів як розумію основних всього два – цегла чи скло і кожен з них має свої недоліки і переваги. Тож на чому зупинитись не можу для себе визначитись.
- перегородки з цегли збільшують зайняту площа (12,5 мм цегла + 2 см штукатурки з двох сторін, ну і як мінімум 1,6 см плитка з двох сторін); знову таки (якщо не використовувати дешеву плитку) зайві витрати на плитку з двох сторін, але міцність, легкість у догляді, помити плитку легше ніж скло;
- з одного боку краще використовувати скляну перегородку, що дасть мінімальне заняття корисної площі, більше "світла" в кімнаті. Але саме зараз головне для мене принаймні, це не доведеться прив'язувати дизайн плитки на стінках кабіни до стін кімнати (хто цим вже займався думаю мене зрозуміють). Звичайно, можна зробити все дуже навіть красиво, але дивлюся готові проекти і як правило дуже вже люблять особливо внутрішні стіни ліпити з мозаїки, але коли подивишся на цінник ... ось тоді і думаєш що дешевше. Мінус скла на мій погляд: важкий догляд, особливо якщо скло не захищене від відкладення накипу і його космічна вартість.
Сам зараз схиляюся до думки зробити стіни з склоблоків, але тільки почав вивчати цю тему, та й виглядають вони не дуже сучасно, але практичні.
Хто що скаже?

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 08 июл 2018, 09:10

Візуально скло краще в рази. Але готуйтеся жити в санвузлі з ганчіркою і мити постійно. У брудного скла дуже неохайний вигляд і яке б скло не було на ньому все одно видно сліди від води.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 15:23

Ось і виходить що для цегли мало місця в ванній кімнаті, а для скляної перегородки зовсім відсутнє бажання її постійно мити, а альтернатива зі склоблоків виглядає гірше ніж ванна у моєї бабусі в селі.

Fedor
Зареєстрований: 14 янв 2018, 07:36

Непрочитанное сообщение Fedor » 09 июл 2018, 06:40

Я би собі вибирав скло. По-перше монтаж за годину, кріплення в 3 місцях і готова перегородка. З цегли це заняття на тиждень, як не більше. І вартість перегородки зі скла починається від 2-3 тис грн. Впевнений що за таку ціну ви не вимуруєте перегородку з цегли, яку потім необхідно обкласти плиткою на досить дорогий водостійкий клей і таку ж недешеву затірку. А щодо прибирання – скло буде одна рівна поверхня без куточків та поворотів, які важко помити. Думаю не надто складно помити рівну поверхню зі скла. А переваг безліч – економія місця, гарний вигляд, швидкий монтаж, немає зайвого навантаження на підлогу, де буває вже зроблена тепла підлога чи вкладений утеплювач. Тобто рішення з використанням перегородки зі скла у душовій кабіні більш універсальне

Bigl
Зареєстрований: 18 июн 2018, 10:24

Непрочитанное сообщение Bigl » 14 июл 2018, 16:35

Перегородки в душову можна зробити з будь-якого матеріалу - газобетону, гіпсових пазогребневих блоків, цегли та скла і навіть з дерева. Після цього штукатурка і плитка або фарбування фарбою для вологих приміщень, ну і витяжка хороша.
Бюджетно (мій варіант): викласти з газобетону, зняти фасочки, пофарбувати. Витяжка примусова підключена до світла.

Ps випадково натрапив на фото перегородки, правда тут душова і туалет об’єднані з кімнатою, але виглядає нормально - сучасно
Вложения
2a2460b4983b9946b722b656a023c8b9.jpg
2a2460b4983b9946b722b656a023c8b9.jpg (72.24 КБ) 120 просмотров

Fedor
Зареєстрований: 14 янв 2018, 07:36

Непрочитанное сообщение Fedor » 15 июл 2018, 15:23

Гарне фото, але лише уявіть собі що хтось в таких умовах сьогодні живе – жах…

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»