Як мотивувати себе займатись спортом?

Все про спортивне життя Яремче та в Україні
Edelezi
Зареєстрований: 06 июл 2018, 07:53

Непрочитанное сообщение Edelezi » 06 июл 2018, 07:56

Ось як? Майже кожного тижня збираюся почати ходити в спортзал. Вирішила два рази в тиждень, по вівторках і четвергах або п'ятницях. Сьогодні п'ятниця, починаю вже придумувати собі відмазки. відчуваю себе не дуже добре, втомилася, голова обов'язково почне боліти до ввечеру, треба готувати вечерю і їжу на завтра і т.д і т.п ....

але займатися спортом треба, відчуваю вже себе як кисіль на тарілці, дім, робота, після роботи можу лежати цілий вечір перед серіалом, якщо не треба готувати їжу. постійна втома і лінь ... думаю, якщо я буду ходити вечорами в спортзал, це мене приведе в тонус, але, блін, не можу себе ніяк змусити ...

якщо ввечері зайшла додому, то вийти кудись вже важко ... може їхати в спортзал, не заходячи додому?

думала зайнятися фітнесом вдома, у мене і гантелі є, але це взагалі не реально ... пробувала, десять раз помахала гирями і все, більше не хочу.

Якби у мене була б серйозна мотивація, ну там схуднути наприклад, може я б і змогла себе перебороти, але мені цього не потрібно ... потрібно звичайно вже як би м'язи підтягнути, але це не критично ...

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 06 июл 2018, 19:49

У всіх по різному, напевно, особисто я просто отримую задоволення від тренувань. Подобається відчуття втоми після інтенсивних занять і незвичайний стан, в якому перебуваєш протягом першої години-двох після хорошого тренування. І навіть "спортивне похмілля", коли болять м'язи після важких навантажень, мені в кайф :-) І ніяка мотивація не потрібна абсолютно - ти як спортивний наркоман :-)
А ось якщо від занять ви задоволення не отримуєте - як би себе не мотивували, рано чи пізно, як мені здається, знову зірветеся і перестанете тренуватися.
Займайтеся тільки тими видами спорту які вам подобаються і ніяких проблем не буде. Примушувати себе робити щось, що неприємно - марно і шкідливо для тіла та душі.

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 07 июл 2018, 12:16

На мій погляд, щоб була мотивація для занять спортом, потрібно займатися за грамотною програмою і постійно підвищувати ваги або збільшувати кількість повторень. Все це записувати, аналізувати і прогресувати. Коли серйозно до спорту ставишся, шкода пропускати тренування.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 15:42

Активність, фізична і розумова - це шлях до довголіття. Що краще: дожити до 90 років бадьорим, на своїх двох пересуватися, не обтяжувати своїх близьких, або в 60 років стати старою людиною з тиском, склерозом і гемороєм, накритися білим простирадлом і повзти в сторону цвинтаря, роблячи зупинки в усіх лікарнях міста? Ось така мотивація хіба не мотивує?

Ответить

Повернутись у розділ «Спорт та фізкультура»