Анекдоти про диких українців «гуцулів»

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 30 июл 2017, 20:55

Натрапив в мережі, почитав, та вирішив трохи позбирати самі колоритні анекдоти, най люди читають та бачать який то він гуцульський колорит.

Десь в Карпатах. Ранок. На полонині стоїть намет. З намету виходить турист в трусах і починає робити віджимання. Поряд проходить гуцул, зупиняється, знімає кептар, хреститься та й каже:
– Ну всьом видів, корови крали, коні крали, в мене вторік ровірок вкрали, але жеби отако з самого раннє кобіту з-під хлопа вкрали то ше такого не видів.

Блондинка з Києва їхала в Буковель на своїй крутій іномарці, але пробила колесо і зупинилась на узбіччі. В цей час їхали два гуцули на одному коні. Блондинка звертається до них:
– Ребята, помогите – я в долгу не останусь!
Ті поважно злізли з коня і, оглянувши пробите колесо, дійшли висновку:
– Та шо… тре’ мінєти.
– Нет, только два – коню делать не буду! – категорично заявила блондинка.

– Ало, міліція, я туй барана збив.
– Но та покладіть го на обочину.
– Тать добре, покладу. Айбо шо з його ровером робити?

– Петре, та куди так утікаєш?
– Йой, біжу, бо не встигну на дізель у 4.20
– Біжи через моє поле. Аж тебе замітит мій бичок, та ще встигнеш на 3.10

Дві сусідки сидять на лавиці
– Ци чули’сьте, кажуть, же ті, шо активно ся дримбають, живут намного довше…
– А шо я вам казала!!! Тота стара курва Анця щи нас із вами пережиє, най би ся закляла!..

Сидять двоє гуцулів на полонині, тут один каже:
– Позирай, позирай, гинде з тої скали альпініст полетів! О, щи єден! Гніздо в них там, чи шо?..

– Куме! Така справа. Маю п’ятнадцять гостей, але лише 10 стільців. В тебе не має п’яти стільців?
– Є. Як не має.
– Ото файно! То най ті п’єть зайвих до тебе йдуть!

Сидять 2 гуцула в окопі. Виїжджає на них фашистський танк. В повітрі запахло чимось неприємним. Один гуцул другому каже:
- Ууу, Миколо, ти обробивсі зі страху.
- Це, Степан, я не від страху, а від лютої ненависті.

Гуцул на могилі сина:
- Чи я тебе не народив, чи я тебе не годував, чи я тебе до Унiверситету не вiдпустив, чи я тобi грошi не вiдсилав!? А ти прийiхав i шо ти менi сказав? «Здравствуйте папа!»!?

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»