Реально виплатити кредит за квартиру в Яремче за рахунок здачі її в оренду

Оголошонення про продаж об’єктів нерухомості у місте Яремче
Mriynik
Зареєстрований: 20 май 2018, 12:37

Непрочитанное сообщение Mriynik » 20 май 2018, 12:39

Добрий день. З'явилася в мене "бізнес-ідея", хотів би дізнатися думку інших людей чи спрацює? Загалом хочу інвестувати гроші в нерухомість в будь-якому курортному містечку і вибір пав на Яремче, хочу купити 1 або 2-х кімнатну квартиру в новобудові що зараз тут будуються і потім здавати її подобово. Крім того, що квартира буде відбиватися за рахунок здачі в оренду, вона ще й може вирости в ціні, адже зараз досить тривалий спад, який рано чи пізно зміниться на протилежне.

Але, як завжди, є одне але, не вистачає трохи по грошам. Тому хочу спробувати так:
  • Взяти гроші в кредит
    Купити квартиру
    Виплачувати кредит за рахунок здачі квартири
Чи спрацює така схема? Чи є зараз, якісь нормальні програми кредитування. Який банк зараз кращий для отримання кредиту? Приватні? Які є пропозиції, під які відсотки?
Загалом був вдячний за будь-які поради =)

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 21 май 2018, 06:40

При правильному підході можна в будь-якій справі досягти успіху. А чи вдасться саме вам заробити на здачі квартири в оренду ніхто не знає. І навіть якщо комусь це вдається робити досить добре то це не гарантія що вийде так само у вас, і навпаки, якщо в когось не вийшло то у вас все може бути добре і ви заробите купу грошей. Власний бізнес то така тонка справа де безліч моментів, які впливають на кінцевий результат, і якщо ви всі ці моменти врахуєте то успіх вам гарантований. Але це стосується будь-якої власної справи і в любому місті, не лише в Яремче.

Filimon
Зареєстрований: 08 май 2018, 08:19

Непрочитанное сообщение Filimon » 24 май 2018, 06:33

Відповідь на питання багато в чому залежить від правильного вибору квартири, адже зараз на ОЛХ продається декілька квартир так званого старого фонду, тобто в будинках, які не варто розглядати як так де можна дорого здати в майбутньому квартири туристам, адже навіть зробивши гарний ремонт будинок буде своїм зовнішнім виглядом відштовхувати платоспроможних клієнтів. Якщо купувати, то на мою думку, лише в новобудовахКрайобраз або Скеля. Гадаю що і здаватись там будуть практично всі квартири – легше шукати разом подорожуючих, та й разом легше організувати безпеку квартир.

Ответить

Повернутись у розділ «Продаж нерухомості в Яремче»