Спортзал чи фітнес-клуб у Яремче

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 30 июл 2017, 13:09

Розкажіть чи є в Яремче спортзал, не дуже приваблюють варіанти з дорогими готелями, які мають у своєму закладі басейни та спортзали, але й ціни просто нереальні для мене. Плануємо поїхати на 2 тижня в Яремче і не хочу робити перерву в тренуваннях. Потрібен недорогий зал де можна потягати залізо.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 30 июл 2017, 21:24

В Яремче їдуть щоб по горам бігати, тож навіщо нюхати запах поту у спортзалі ,коли навкруги гори? Як на мене ніяких спортзалів взагалі не потрібно в таких місцях. Рюкзак на плечі та й в гори, і тобі зарядка і спорт, і свіже повітря і краса природи.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 авг 2017, 08:04

Знаю що у Ворохті є чи то спортивна база чи ще щось, але спортсменів і гарненьких струнких спортсменок, які біжать по узбіччю досить часто можна побачити. А чи є в Яремче щось на кшталт такого?
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 17 авг 2017, 20:46

Liska писал(а):
30 июл 2017, 21:24
В Яремче їдуть щоб по горам бігати, тож навіщо нюхати запах поту у спортзалі ,коли навкруги гори?
Хоча б для того щоб місцеве населення приділяло більшої уваги спортивному образу. Подивіться зарубіжні фільми там завжди зранку пробіжка, ввечері спортзал і т.д. А у нас? Скільки в Яремче кафе де можна купити пиво, каву, поїсти, а скільки стадіонів? Просто ще немає того культу вести здоровий образ жизні, а дарма і шкода.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 17 авг 2017, 20:59

Хіба така ситуація лише в Яремче? Це загальне для українських міст положення речей. І навіть саме в Яремче досить багато спортивних майданчиків та фітнес-клубів в великих готелях. В інших містах України ситуація зі спортом куди більш запущена.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»