Любителі кави - якій віддаєте перевагу?

Енергетичні та алкогольні напої, а також газовані напої та напої безалкогольні. А ще в цьому розділі описано приготування коктейлів (алкогольні, безалкогольні коктейлі, молочні коктейлі, кисневі коктейлі)
SvetuliK
Зареєстрований: 28 ноя 2017, 09:29

Непрочитанное сообщение SvetuliK » 10 апр 2018, 20:17

Я дійсно дуже люблю каву - я можу сказати що я - кофеман!
На даний момент насолоджуюся маркою Чорна карта (арабіка) мелена, яку не обов'язково заварювати в турці або кавоварці, а можна просто залити окропом (на роботі дуже зручно)
яким сортам кави та способу заварювання ви віддаєте перевагу?
Ну і резонне питання: де найсмачніша кава в Яремче?

Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 10 апр 2018, 21:06

Я раніше навіть не здогадувалася на скільки це важливо і не могла навіть відрізнити смак справжньої кави від того, що продається в зазвичай кава-автомобілях. Поки чоловік не наполіг на покупці справжньої і хорошої кавомашини. Він у мене гурман, тому сам особисто вибирав її. І як наслідок - у нас на кухні зараз красується кавомашина Delonghi. Коштує вона чимало, але після пари днів в буквальному сенсі пити каву заварну чи приготовлену у турці я вже не змогла - на стільки круто ця машинка робить свою справу.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 12 апр 2018, 18:42

Стало цікава ця тема, я вже давно п'ю вранці один вид кави, і щось він мені набрид, спочатку начебто і за смаком був краще. Знаєте, як нова марка спочатку якісно, а потім вже можна і не паритися над складом, коли покупець завойований. Так ось до чого я... хочу дізнатися, що п'єте ви, і самому перейти на іншу каву, смачну і реально класну. Я люблю мелену каву з середнім прожарюванням зерен, а ви?

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 13 апр 2018, 08:05

Віддаю перевагу дорогій каві, справжній, натуральній зерновій. Купити каву можна в інтернет-магазинах в Україні і відносно недорого. Уже два роки практично регулярно замовляю каву Trevi Espresso чи Caffe Poli, кілограмові пачки. Вистачає надовго. Впевнений в її якості на сто відсотків. Смак звареного напою насичений, глибокий, дуже приємний. Повірте, краще купити пачку зернової кави за 300 гривень, чим купувати розчинну дорогу і кислу. Мою улюблену кави роблять в Італії. Колись давно я там її спробував, коли їздив в гості. Дуже радий, що зараз можу купувати таку каву і у нас в Україні. І так, кавомашина суттєвий має вплив на кінцевий продукт у вашому горнятці.

Ответить

Повернутись у розділ «Напої і коктейлі»