Березовий сік, як та де збирати

Енергетичні та алкогольні напої, а також газовані напої та напої безалкогольні. А ще в цьому розділі описано приготування коктейлів (алкогольні, безалкогольні коктейлі, молочні коктейлі, кисневі коктейлі)
GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 02 апр 2018, 16:58

Вже зовсім скоро починається сезон полювання на березовий сік. І як вживати, про його користь я особисто знаю досить добре, а от як збирати з меншою шкодою для дерева хотілось б обговорити та, можливо, завозити досвід тих хто знає, вміє та збирає цю дорогоцінну березову вологу, яка здатна досить суттєво поправити здоров’я людини.

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 04 апр 2018, 17:34

У меня нубский вопрос, но все же, возможно закрыть сок без ничего, просто прокипяченный и все? Или постреляют банки? Ну или поделитесь рецептами с минимум посторонних добавок

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 06 апр 2018, 13:59

А є якісь обмеження щодо кількості випитого соку. Зараз чоловік майже щодня привозить по відру. Тож пий скільки хочеш, а чи не зашкодить вживати його без міри. Тобто я зараз взагалі води не п’ю, лише сік.

Adrenalin
Зареєстрований: 07 сен 2017, 20:40

Непрочитанное сообщение Adrenalin » 06 апр 2018, 14:06

Ми в нашій зоні (Південь Полісся) починаємо процес як тільки з'являються проталини на південних схилах нашого ближнього яру з березами. У цей час сік ненасичений, його ще трохи, але він вже є, і цінний тим, що перший.
Головний сокорух починається, коли основний сніг зійшов, і лежить тільки в тіні.
Сильно залежить віддача соку березами від сонця. Коли воно світить, тільки встигай підставляти ємності. Коли сонця немає, сік йде менш інтенсивно. При цьому, що цікаво, сік йде однаково інтенсивно з будь-якого боку дерева.

Ответить

Повернутись у розділ «Напої і коктейлі»