Трап для душової кабіни: мокрий чи сухий затвор

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 22 мар 2018, 16:45

Робимо ремонт у ванній кімнаті і вирішили встановити душову кабіну. Піддон там і всі інші пристосування, дверки зі скла або взагалі відкриту (поки не вирішили), але і все що потрібно для практичного і зручного використання. Я думав, що все буде просто - привезли і поставили, і забули, і все добре)) Але виявилося, що потрібно докупити ще й те, і те, і те. Коротше, мене зараз цікавить, який трап потрібно встановити в душову кабіну. Просто ще мені точно не сказали, але працівники між собою з'ясовували без особливих характеристик, що трап з сухим затвором краще, а інший говорив що трап з мокрим затвором краще. Ось я б хотів більш точно зрозуміти різницю між ними, і реально, який же краще для душа.

Fedor
Зареєстрований: 14 янв 2018, 07:36

Непрочитанное сообщение Fedor » 09 июл 2018, 06:43

Щодо трапу до душової, зараз технології настільки швидко приносять в наше життя нове, що варто дивитись в магазинах, що саме там пропонують. Я наприклад коли вибирав також стояв перед питанням сухий чи мокрий затвор для трапу краще. А в магазині запропонували, і я їм за дуже вдячний, універсальний трап, де використовується відразу обидва затвори, що гарантує непопадання неприємних запахів до вас у приміщення.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»