Продавець з Аліекспрес просить відправити назад помилково прислане замовлення

Розділ де можна дати оголошення про продаж-купівлю будь-чого
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 16 мар 2018, 11:39

Звик купувати на цьому майданчику, бо великий вибір і багато такого що у нас в Україні взагалі не купиш. Тож і терморегулятор для теплої підлоги шукав вже давно. Були вимоги щодо можливості регулювання через інтернет. Знайшов по нормальній ціні і нібито нормального продавця. Все як звичайно вибрав, замови, оплатив, чекав, дочекався… Продавець вислав терморегулятор розрахований не на мережу з напругою 220, а зроблений для Америки де мережа 110 вольт. Написав продавцю і прикріпив фото. Тож продавець пропонує вислати йому цей терморегулятор назад, а він після того перешле мені гроші за поштові витрати і вишле новий терморегулятор. Тож не знаю що робити. Відкривати спор і чекати на рішення арбітражу. Відправляти не хочу, так як не впевнений що повернуть гроші за поштові витрати, а вони певно будуть майже половину терморегулятора. Хтось з таким стикався? І що порадите робити в такій ситуації?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 28 мар 2018, 20:47

Розповім про свою пригоду, може кому допоможе в такій ситуації в якій опинився я сам. І так продавець написав що поміняє на потрібний, але мені необхідно вислати йому назад той що він мені прислав. Я відкрив спор, не відповідаючи більше на його листи. А він написав ще пару де запевнював що відразу відправить як тільки я йому дам трек. Не був переконаний що арбітраж Алі прийме мій бік – повне повернення коштів без відправлення товару назад. Думав що арбітраж запропонує відправити товар і тоді повне повернення коштів. Але ні, досить неочікувано для мене, арбітраж виніс рішення повне повернення коштів без повернення товару. Так я став на халяву власником непотрібного мені терморегулятора з керування не лише на екрані, а й по Wi-Fi, правда розрахованого на 110 вольт. Ось думаю чи знову замовляти терморегулятор у цього продавця, бо в інших такого самого не знайшов.

Ответить

Повернутись у розділ «Куплю-продам»