Система вирівнювання плитки: плюси та мінуси

Обговорення питань пов’язаних з будівництвом та ремонтом будинків та квартир. Оголошення про пошук та пропозиції з ремонту та будівництва
Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 02 фев 2018, 21:28

Шановні форумчани, справа підходить до укладання плитки у ванній кімнаті, а робити буду це сам - в неті побачив систему вирівнювання плитки, тож питання чи хтось вже користувався нею і які плюси і чи є мінуси! З мінусів відразу скажу що доволі дорого коштують, а з плюсів здається по перегляду як з ними легко укладати то те що навіть такий новачок як я зможе рівненько покласти плитку.
Вложения
HTB1XRhHSpXXXXc4aFXXq6xXFXXX4.jpg
HTB1XRhHSpXXXXc4aFXXq6xXFXXX4.jpg (49.85 КБ) 774 просмотра

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 22 мар 2018, 16:49

Сам не клав ніколи плитки, але як дивився на відео то з такою системою мені здалося що я зможу покласти не гірше іменитого майстра, тобто я цього літа буду робити ванну кімнату і обов’язково спробую загадану систему вирівнювання.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 28 мар 2018, 20:51

Кладу плитку не так щоб вже часто. Але користувався системою вирівнювання і досить гарні враження, особливо класти великих розмірів плитку дуже добре виходить. Для невеликої і дорого і досить довго гратись.

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 18 июл 2018, 06:57

Кладу плитку час від часу. І користувався системою вирівнювання - на великому форматі просто супер, звичні хрестики такого результату не дадуть, виходить практично ідеально з першого разу, вистачило подивитись відео як ними користуватись. Для маленької плитки використовувати нераціонально і дорого, і багато роботи, зайва трата часу! Ще дуже гарно буде допомагати новачку, тим хто кладе вперше плитку

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 31 авг 2018, 15:08

Ми використовували таку систему при укладанні керамогранітної плитки на кухні. Система складається з пластикових затискачів і клинів, за допомогою яких можна вирівнювати плитки по всій площі покриття. У комплект входять 50 затискачів і 50 клинів. Упаковано все в пластикове відерце з кришкою. На зворотному боці етикетки є докладна інструкція з покроковим застосуванням системи. Перед використанням такого набору буде корисно подивитися в інтернеті відео-урок з укладання плитки. Саме так ми і вчинили. Повторно можна використовувати тільки клини. Верхня частина затискачів легко відламується, при затирання швів видно нічого не буде. Особливо стане в нагоді такий набір, якщо ремонт ведеться своїми руками. Якщо стяжка під плиткою рівна, то особливих складнощів з вирівнюванням плитки не буде.

Lisnik
Зареєстрований: 27 сен 2018, 11:18

Непрочитанное сообщение Lisnik » 27 сен 2018, 11:27

Де таку систему купити, давився на ОЛХ - багато пропозицій, може хто користувався та має досвід

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 30 сен 2018, 07:20

Нормальна система, на великій плитці допомагає, на плитці товщиною менше 8мм не затискає нормально, незважаючи на запевнення виробника, що вона для плитки від 6мм. Купити - не проблема, можна замовити через інтернет, на тому самому ОЛХ, мені менше ніж за тиждень приїхала.

Ответить

Повернутись у розділ «Будівництво та ремонт»