Субсидії роблять з українців ледарів та дармоїдів

Обговорення політичних тем в Україні та світі
Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 31 янв 2018, 14:27

Давно думаю про таку несправедливість у нашому суспільстві як субсидії, які держава щедро роздає тис хто не хоче, не любить (підставити своє) працювати та заробляти гроші. Живуть два сусіди-пенсіонери поруч. Один працює та пенсію отримує 3 тис грн. плюс 2 тис. грн., інший не працює і отримує лише пенсію 2 тис. грн., перший платить за комунальні послуги 1тис.грн, а другий 100 грн. Чому перший робить, хазяйство, а другий любить випити та не любить працювати, та й навіщо коли держава за нього подбає? Я є ще приклади в кого субсидії палять хату так, що ходять лише в майці, а той хто повністю оплачує той має в хаті 15 градусів при тому що платить в 5-10 разів більше, того за кого платить держава. Де справедливість та стимул заробляти більше. Держава спонукає до того, щоб люди не працювали, або скривали свої доходи. І так по суті люди і роблять. Побудували завод японці в Вінницькій області, а люди не хочуть йти працювати, адже звикли нічого не робити та отримувати субсидії. Тож навіщо працювати. Японці в шоці, пропонують гарні зарплати, а люди не хочуть на роботу.

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 07 июн 2018, 13:38

Так завжди було що систему субсидій в нашій країні не стимулює економити енергоносії та намагатись більше заробляти. Навпаки субсидії сприяють розвитку тіньової економіки та виплат заробітних плат у конверті. Поки є допомога від держави люди будуть усілякими способами шукати дірки у законодавстві, щоб отримувати цю допомогу. В мене минулого року була субсидія, а цього вже не буде – правила міняються доволі часто. Я б вважала за каре відмовитись взагалі від них – підніміть пенсії, зарплати і люди куди захочуть туди і будуть витрачати гроші і економія тоді буде куди більш ефективна

Lukio
Зареєстрований: 03 авг 2018, 06:04

Непрочитанное сообщение Lukio » 03 авг 2018, 06:05

кто сейчас занимается субсидиями и у кого подобная ситуация, субсидия оформляется на зарегистрированных или на фактически проживающих. Если все будет решаться по просьбе в комиссии, то это же лотерея или нет? А самое главное, справку с места работы в Чехии нужно брать для комиссии? Тогда на каком языке эта справка должна быть: английском, чешском, украинском? Кто-нибудь скажет по этой теме?

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»